nasiona marihuany

!Auto Bubblegum Spot testowy

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
myszy rozpoczęły równiez swój cykl rozrodczy. Na polanie pojawiło się dużo norek których wczesniej nie było. Z myszami poradziłam sobie rozkładając trutkę w saszetkach.

a co one ci szkodziły?? :pl: nie pomyślałaś że nie tylko myszy mogły zjeść tą trutke? w tamtym środowisku to ty jesteś jedynym szkodnikiem ,pomysl następnym razem prosze
 

Ancolek

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
59
Buchów
0
a co one ci szkodziły?? :pl: nie pomyślałaś że nie tylko myszy mogły zjeść tą trutke? w tamtym środowisku to ty jesteś jedynym szkodnikiem ,pomysl następnym razem prosze

Szkodziły, bo podgryzały...
1. Trutka została zaaplikowana do norek głęboko wsunięta...
2. Mogłabym przesłać Ci zdjęcia stert porzuconych opakowań po pestycydach etc których opakowania walają się na skraju lasu. Taka selektywna trutka przy opryskach okolicznych pól to jest pikuś.
3. Tydzień po ścięciu polanka została zaorana, a rzadkie okoliczne młodniki wykarczowane.. Modliszki gatunek chroniony zostały przez leśników pozbawione ostoi...


Podsumowanie relacji.
Jak na pierwszą uprawę chyba poszło mi chyba bardzo dobrze. Zdobyte doświadczenie bezcenne.
1. Polana została zaorana ale w okolicy znalazłam jednak lepsze i bezpieczniejsze miejscówki.
2. Hydrożel zdał egzamin. Na pewno zasosuję go w przyszłości. Celuję w miejscówki na nieużytkach nieatrakcyjnych dla grzybiarzy itp. Bardziej nasłonecznione i suche miejsca.
3. Obyśliłam nowy patent w zastępstwie trutki, pułapek- korona cierniowa z gałązek jeżyn wokół roślinek...takie zabezpieczenie może okazać się skuteczne zarówno przeciw gryzoniom jak i ślimakom.

Zbiór się udał. Został rozdzielony ku uciesze znajomych. Zrobiłam też masełko z którego dwa razy upiekłam ciasteczka maślane.
Nie ma już nic...ze względów bezpieczeństwa dopiero teraz piszę ostatni post w relacji.
Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Szkodziły, bo podgryzały...
1. Trutka została zaaplikowana do norek głęboko wsunięta...
2. Mogłabym przesłać Ci zdjęcia stert porzuconych opakowań po pestycydach etc których opakowania walają się na skraju lasu. Taka selektywna trutka przy opryskach okolicznych pól to jest pikuś.
3. Tydzień po ścięciu polanka została zaorana, a rzadkie okoliczne młodniki wykarczowane.. Modliszki gatunek chroniony zostały przez leśników pozbawione ostoi...
.


1. Obys poznala przyjaciela, ktory wpie****i trutke do twojej nory.
2. No tak, sa smieci to dorzuce swoje. Ktos truje u siebie to i ja bede.
3. To walcz o mlodniki i modliszki a nie trujesz okoliczne gryzonie. Wiesz, ze to tez mogl byc chroniony gatunek? Wiesz, ze nawet jaby nie byl chroniony to TY SIE WPIE****ILAS DO JEGO DOMU I WYBILAS RODZINE?


Bo podgryzaly ku**a...
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Postąpiłaś ch***wo, nie podoba mi się takie postępowanie - karny jeżyk.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Tymczasem na spocie

final-resting-spot-for.jpg
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
Haha death jak tam gdzie moje posty ? tak sie postepuje z osobami ktore mowia prawde ? najlepiej zawinac ogon i do nory.. żałosny jesteś..
 

Rejs

Banned
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
17
Buchów
0
Mój też usunięty został. Tak się zawstydził że nawet i swoje posty usunął.
Typ napie****a ryby prądem zabijając przy tym też i inne gatunki zwierząt, a innych będzie uczył moralności, no to już trzeba mieć naprawde tupet. i jeszcze posty usuwa hahhahaha.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
Haha death jak tam gdzie moje posty ? tak sie postepuje z osobami ktore mowia prawde ? najlepiej zawinac ogon i do nory.. żałosny jesteś..

Ty się najpierw uprawiać naucz, to będziesz wiedział, że pleśni ukryć się nie da, ale do tego to ci jeszcze sporo brakuje :)

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?142552-(DUZO-FOTEK)-niedobory-i-inne-cuda

Mój też usunięty został. Tak się zawstydził że nawet i swoje posty usunął.
Typ napie****a ryby prądem zabijając przy tym też i inne gatunki zwierząt, a innych będzie uczył moralności, no to już trzeba mieć naprawde tupet. i jeszcze posty usuwa hahhahaha.

A ty się najpierw zapoznaj z definicjami słów: sarkazm, kpina, cynizm, a potem przejrzyj moje fotki z topika Kto z was wędkuje, to zobaczysz moje wędki, przynęty i ryby, tylko najpierw sobie podstaw miskę na zęby, żebyś ich z podłogi nie musiał zbierać :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół