nasiona marihuany

Kiedy robić toping

Wyszukiwarka Forumowa:

1bor1

Member
Rejestracja
Cze 26, 2019
Postów
8
Buchów
0
Witam wszystkich, mam pare automatow izastanawiam się w jakim wieku(ile muszą miec dni) mogę robić topping, chcę połączyć to z lst. Może macie jakieś jescze dodatkowe rady lub ciekawe opcje do trenowania. Pozdrawiam
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Toping to raczej nie jest dobry trening dla automatów...
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Więc co polecasz? Samo lst?

Nic co wywoła stres u roślinki, LST jak najbardziej możesz. Poczytaj trochę forum bo dla samego siebie powinieneś takie dość oczywiste rzeczy wiedzieć :p
 

Swanman

Chyba ty!
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
102
Buchów
0
Nikt ci nie zabroni robić Hst na automatach to twój ogródek możesz robić co ci się podoba. Z logicznego punkt widzenia Hst przy automatach nie ma sensu. Możesz robić Lst,scrog.
 

1bor1

Member
Rejestracja
Cze 26, 2019
Postów
8
Buchów
0
Nic co wywoła stres u roślinki, LST jak najbardziej możesz. Poczytaj trochę forum bo dla samego siebie powinieneś takie dość oczywiste rzeczy wiedzieć :p

czytałem czytałem :) wiem że auto szybko z vega na flo przechodzi Chciałem zaczerpnąć info od osób które jednak próbowały zrobić toping na auto( o ile takie są ) i dowiedzieć się jaki efekt końcowy. poświęcę jedną pannę chyba i wtedy będę sam wiedział czy da to jakiś efekt czy tylko z***ie. Z fartem :headbanger:
 

three_sixxes

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
62
Buchów
4
rob duzo lst, podetnij troche listkow czasem jak ma za gesto i nie kombinuj z toppingiem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół