nasiona marihuany

Co szybko uzupełni azot?

Wyszukiwarka Forumowa:

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Siema, taki mam problem, że rośliny są na początku flo i pokazują braki jesli chodzi o azot.
Z***ana sytuacja, bo roslinki sobie rosną w canna terra professional, do tego dostawały biohumusa mimo wszystko i liście żółkną a przecież dopiero weszły na kwitnienie.
Jaki nawóz polecacie, aby szybko uzupełnił niedobory?
Temat naprawde pilny. Jeden PAF, który kwitnie już jakiś czas dosłownie siebie zjadł i ch*j z niego będzie. Na 4 rośliny tylko jedna idzie jak trzeba.
Proszę o pomoc.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Pierwszy lepszy nawóz z przewagą azotu, zapodaj w oprysku to szybko powinny być efekty. Terra Professional to typowy lightmix, żarcia w tym na max 3 tygodnie, biohumus to nawet nie nawóz więc nie dziwne że zagłodziłeś...
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Pierwszy lepszy nawóz z przewagą azotu, zapodaj w oprysku to szybko powinny być efekty. Terra Professional to typowy lightmix, żarcia w tym na max 3 tygodnie, biohumus to nawet nie nawóz więc nie dziwne że zagłodziłeś...

Myślisz, że jeśli zapodałbym azofoske w płynie rozrobioną w połowie wg tego co zaleca producent to nie popale? Wiem, że przez oprysk roslina przyjmuje więcej/szybciej.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Myślę że połowa dawki nie powinna. A jak się boisz to zacznij od 1/3, dla dobrego efektu i tak będziesz musiał powtarzać ten oprysk i w korzeń też zapodać.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
wysikaj się pod krzaki, tak w skrócie :D
albo sypnij polifoską
 

Jakobo

Active member
Rejestracja
Maj 27, 2019
Postów
35
Buchów
0
Nie za***ali, jest wiele podzielonych opinii na temat dawkowania i jest powszechnie w granulacie, więc go rozrobić do oprysku?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
2-3% dajesz na litr tego, mocznik jest w ch*j mocny, więc ostrożnie, lepiej zacząć od mniejszej dawki
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Dzisiaj panienka dostała oprysk z azofoski. Mam pytanie czy po udanym zabiegu liscie odzyskają swoj kolor tj. ciemniejszą zielen? Aktualnie są jasno zielone, te ktore juz są żółte to spisałem na straty.
Kolejne pytanie to czy robiąc oprysk z azofoski moge lac pod korzeń np canne terra flores? Sama azofoska zawiera tez fospor i potas.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół