nasiona marihuany

Buzz Astral - Galaktyczne Crossy [FEM]

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
siema Buzz paczuszka doszla dzis wiec jest ok pieknie zapakowane i opisane :) jakos za dwa tyg ogarne pierwsza relacje .Podziekowal seredecznie.

 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Dzięki za odzew chłopaki :) Dużo radochy sprawiło mi pakowanie i cieszę się, że bezpiecznie wylądowały.

Ja najbardziej jestem bardzo ciekawy (Phantom OG x ?) x (Purple Maroc x Serious 6) - mam dwie trzytygodniowe sztuki i mają dużo wigoru. Oryginalny Phantom OG był kozakiem.
Jego cross z niewiadomą (którą jest albo Gorilla Zkittlez *Barney's Farm* albo San Fernando Lemon Kush *Sweet Seeds*) był bardzo podobny wizualnie oraz zapachowo do oryginału.
Cross z outdoorowymi genami od Grzesia zapewne ostro zamieszał w puli alleli :p

Rozstrzał pheno pewnie będzie olbrzymi, ale spodziewam się ładnych kwiatków :)

Drugą ciekawostka jest dla mnie (Maroc x New York City Diesel x Early Pearl) x (Purple Maroc x Serious 6), których myślałem że mam dość mało, a wygrzebałem jeszcze prawie 20 sztuk :p

Sam (Maroc x New York City Diesel x Early Pearl) to świetne, owocowo pachnące palonko.
Jedna z bardziej produktywnych odmian z mojego ostatniego projektu. Planty rosły w doniczkach 3,7L i większość zrzuciła z siebie około 5g, a (Maroc x New York City Diesel x Early Pearl) dał prawie 7 :)
Mam jeszcze kilka kulek od [MENTION=6223]deuter[/MENTION] 'a i nie zawacham się ich wrzucić do dużych donic w kolejnym projekcie :)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Buzz ja swojego Og Kusha mialem w doniczkach 3,8 L i kazdy krzak dal ok 30g. palonka w miare dobrej jakosci ja jestem zadowolony i jestem upalony jak swnia od 2 tygodni :) widziales fotorelacje ?

7 gram to malutko
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
[MENTION=92011]LukexOG[/MENTION] odsyłam do regulaminu forum a szczególnie open seed.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
[MENTION=90793]motykatrzeci[/MENTION] [MENTION=84256]BuchBuchem[/MENTION]

Doleciały?
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
[MENTION=38223]Buzz_Astral[/MENTION] Doleciały, po otwarciu ucieszyło me oczy piękna ksiażeczka :), z jednej strony spis, z drugiej nasionka. Mega, dzięki :) !!!
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Wklejcie proszę linki do fotorelki jak już zaczniecie :)
[MENTION=84256]BuchBuchem[/MENTION] - są?
 
Ostatnia edycja:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Proszę o przeniesienie do zakończonych oraz o odznakę :)
Czekam na info od [MENTION=84256]BuchBuchem[/MENTION] czy list doleciał.

Zgodnie z warunkami OS'a - do 15 grudnia czekam na linki do fotorelacji z min. 2 odmianami
(wklejcie je w tym wątku).

Jeżeli będzie jakakolwiek obsuwa - proszę o kontakt na PW.
 

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
Siema! Do mnie list nie dotarł jeszcze. :/ czasem mam nawet tydzień opóźnienia ponieważ listonosz pracuje jak chce. Czekam z niecierpliwością aż dostane cynk o list.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Siema mordeczki dzisiaj jest dzien kiedy 3 pestki od Buzza wlecialy do wody , mialem jeszcze pare pestek od kolegi znowu OG Kush wiec i ta pestke wrucilem

1x Gorilla Zkittelz X Purple Maroc
1x Tangerine Dream x Super Silver Haze
1x Maroc X New York Disel
1x OG Kush


Box: 50x60x70cm

Oswietlenie: 6x 25W enerooszczedne

Ziemia:Terra Canna

Dzieki Buzz mam nadzieje ze rosliny beda zdrowe i owocne , pozdrawiam Ciebie i ekipa Haszysz.com
 
Ostatnia edycja:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Box: 50x60x70cm

Troszkę niski ten twój box, ale może uda Ci się jakoś je upchać ;)

Ziemia:Terra Canna

Pamiętaj - nie lej im żadnych nawozów przez pierwsze dwa tygodnie jeżeli używasz tak nawożonej ziemi.
W przeciwnym wypadku możesz od początku mieć problemy.
Żaden z moich crossów nie powinien być "żarłoczny", więc jeżeli będziesz odpowiednio trzymał pH - wszystko będzie git :)

Dzieki Buzz mam nadzieje ze rosliny beda zdrowe i owocne , pozdrawiam Ciebie i ekipa Haszysz.com

Zakładaj normalną fotorelkę, a nie tak jak ostatnio - milion różnych wątków z pojedynczymi zdjęciami i pytaniami :p

POZDRO!
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Box moge podwyzszyc do 85 cm nie jest zle , upcham je napewno ��, ziemi nie bede podlewal nawozami bo dobra ziemie mam. Nabralem troche doswiadczenia z poprzedniego indooru . ��

Oczewiscie zaloze poprawny teamt w odpowiednim dziale z foto relacja .

###
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
[MENTION=84256]BuchBuchem[/MENTION] - doleciały ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół