nasiona marihuany

Tani Led, autopot COCO,[0,25m2] 1xGirl scout cookies auto

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Popatrz internety, sporo też lokalnie można kupić w podobnych cenach.
Wysyłam link na pw tego którego sam używam.
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Na ebayu kupisz taka wtyczkę do gniazdka z regulatorem za chyba 6-7£. dzięki , kupiłem filter i już nie słychać tak bardzo z Oporem.

---------- Post Zaktualizowany 19:20 ---------- Data pierwszego postu 19:01 ----------

Tydzień pominąłem
Cheescake 66dni / girl scout cookies 60



Cheescake 66:





Girl scout cookies 60 :







Dobra teraz zdradzę mały sekret. Od samego początku wiem ze szwagier z żona i dzieckiem maja wpaść do mnie na chatę na 4 dni. Wpadają 15ego i do tego czasu muszę być posprzątany. Plan jest taki: za 10-11 dni tzn max 10ego ścinam , 4 dni susze w ciemnym boxie potem słoiki.

Teraz pytanie: cheescake już zolknie , opie****ac go z liści co by dolne partie dostały max światła ?

A girl scoutcookies? dać jej rosnąć bez stresu do samego końca ? A może bardziej gwaltownie obnizyc im wartości odzywcze w wodzie co by sygnał dostały żeby kończyć żywot ?

Jakieś porady?

---------- Post Zaktualizowany 21:12 ---------- Data pierwszego postu 19:20 ----------

Czytałem żeby za ch*j nie strzyc automatów, tak wiec pie***le :D jutro zapewne zrobię im ostatnia mieszankę już z samego boosta i canazymu, może ewentualnie odrobine nawozu na flo, zobaczę
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Girl scout cookies 70dni ścina







Szczyt




+++ cheescake po 3 dniach suszenia idzie w pojemnik



Ponad półtora kubka wyszło :) (+ 3 gałązki które do tego czasu już poszły z dymem)

Jak podeschnie cookies i znajdę czas to zrobię podsumowanie i wnioski, pewnie w następnym tygodniu

+Korzonki
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Jeżeli to twój pierwszy grow to szacun - dałeś radę byku! :)

Ja jakoś nie szczególnie ufam temu Mars'owi i jestem pewien,
że pod HPSem albo COB'ami zrobiłbyś szychy jak puszki browara :)
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Jeżeli to twój pierwszy grow to szacun - dałeś radę byku! :)

Ja jakoś nie szczególnie ufam temu Mars'owi i jestem pewien,
że pod HPSem albo COB'ami zrobiłbyś szychy jak puszki browara :)

Dzięki buzz, jeszcze raz przynajmniej te lampe przetestuje, a z czasem zobaczymy, myśle nad hps, ale to jeszcze nie teraz :D Z fartem

---------- Post Zaktualizowany 17:29 ---------- Data pierwszego postu 17:27 ----------

Girl Scout cookies


masełko z liści łodyg i paru g



Z tej roslinki jestem mega zadowolony, wyszło 2,6 kubka plus pare srednich topkow co na masło poszło. Daje to lepszy wynik o kubek od cheescake. A Myśle ze mogło to spokojnie rosnąć jeszcze pare dni i może wynik byłby lepszy. Zioło bardziej energiczne w porównaniu do cheescake. Oba zioła maja swoje własne zapachy, ale jednak mimo wszystko bardziej stoję za strona GSC, nie zabraknie go w następnej fotorelacji. Cheescake ostry smak i zapach, dla odmiany bardzo dobry.

A teraz to co wydaje mi się ze spie****ilem. Czyli
1. Kermazyt którego nie było na dnie autopotow, następnym razem będzie
2. Wentylacja. Nie było nic co wpuszczałoby mi powietrze do boxa,pozatym ze był otwart na dole przez cały okres. Przez 70% uprawy nie było kanałowego wyciagu
3. Nie wiem czy - Niepodlewanie od gory. moje podlewanie od gory skończyło sie po 2-3 tygodniach , kokos był suchy na gorze po włożeniu całego palca a jedynie na dole było w ch*j korzeni tam gdzie woda, nie wiem czy nie roZwinelyby się lepiej korzenie jakbym go czasem podlal może wtedy bardziej roZwinelyby się na wysokości połowy doniczki
4. Mgiełka a raczej jej brak
5. Ciepło którego nie umiałem zapewnić, temperatura w boxie była średnio 23 stopnie za dnia

Następna fotorelacje postaram się zrobić lepiej. Dziękuje wam wszystkim którzy wsparli i dali cenne rady, bez was napewno bym to spie****il, nawet już na samym starcie np z Lampa. Życzę wszystkim owocnych zbiorów.
Z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół