nasiona marihuany

Tani Led, autopot COCO,[0,25m2] 1xGirl scout cookies auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Update dzień- cheescake 24 / 18 girlscoutcookies


Cheescake chyba zaczyna kwitnąć, widzę białe włoski na łodydze, a tak to poprawiłem dziś lst i zrobiłem nowa pożywkę tym razem już z boostem ale dalej veg nawozy. W ciągu tygodnia wypiły tak około 8 litrów, na ten tydzień przygotowałem im 15l. pewnie girlscout pokaże w tym cZasie ze chce kwitnąć to następne papu zrobię już na flo
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Cheescake chyba zaczyna kwitnąć, widzę białe włoski na łodydze

to że widzisz białe włoski to nie znaczy jeszcze że kwitnie tylko że się określiła jako kobietka. teraz czekaj jak pojawią się białe czuprynki w centrum listowia i możesz odliczać kwitnienie.
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Update jak co środę cheesecake 31/ Girl Scout cookies 25 dni

Nie wiem jak to liczyć z tym kwitnieniem bo cheescake już kwitnie od 2-3 dni, girl zacznie za 2-3 dni a nawóz zmieniłem dzisiaj :D

Cheesecake zaczął kwitnąć , girlscout się okreslil. Zmieniłem dziś nawóz na kwitnienie, mimo ze scout jest 6 dni w du*ę to ma problem i zacznie łykać nawóz na flo.
Cieszy oczy, z tygodnia na tydzien wypie****aja w ch*j, gdzieś tam są poprzypalane końcówki lekko na starych liściach , gdzieś tam się ulamalo zarodka na topka z niższej partii odnóży przy LST ale tak to wszystko ok

Cheescake się fajnie wygina , natomiast girl scout cookies jest sztywny w ch*j, chyba nie lubi wyginania.



Cheescake kwitnie


Do tego wszystkiego oczywiście pytanie xD
Czy można golić automaty z tych większych liści ? Czy może je to spowolnić albo zaburzyć rozwój?

I jeszcze jedno mistrzowskie pytanie. Czy da radę w jakiś sposob przyspieszyć koncowy proces kwitnienia ? Np pocięcie łodyg żyletka żeby się zalały żywica albo coś, co zmusi je do przyspieszenia ścinki o pare dni? (Myśle tu o 3-5 dni)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Wycinanie zdrowych liści zawsze będzie się wiązało ze stresem i spowolnieniem wzrostu, w szczególności u automatów. Jak nie masz poważnych powodów żeby usuwać liście to ich nie usuwaj. ;)

Ponadto niczego nie przyśpieszysz żyletką, raczej uzbrój się cierpliwość i to, że może zejść trochę dłużej, niż podaje producent. :p
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Wyglądają nieźle, zdrowo a to najważniejsze - no i rozmiar też jest okey, widać że dobrze im tam w tym Twoim ogródku ;)
Powodzonka, i uważaj bo to hobby uzależnia mocniej niż twarde :bongo:
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Up jak co środę. Dzień 45/39





Trochę mi się pleśni na kokosie zrobiło na lewym krzaku, niepotrzebnie go podlewalem od gory z tydzień temu, na prawym zreszta tez już jakis czas temu. Trochę pozbierałem ile sięgnąłem między drutami. Na prawym jeden liść chwyciła pleśń, był żółtawy i go wyciąłem . Rośliny są powiązane tak ze maja wysokość od donicy do 20cm.
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jak ci plesn na lodygi i liscie wchodzi to nie wiem jakie ty masz tam warunki i jak chcesz walczyc z gnijacymi topami.
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Panie... xD moja cała wentylacja to jeden wiatrak który wypycha powietrze do komina na gorze xD wyglada to tak ( box jest cały czas uchylony na dole, a wiatrak chodzi cały czas xD ) osuszaczem powietrza staram się robić 50%wilgotnosci na chacie. piz*a nad głowa to mało powiedziane, wiem dlatego jedno wielkie XD i zobaczymy co z tego będzie

 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,452
Odznaki
2
Te zdjęcie to chyba do góry nogami... piz*a :freak:
xD
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Tys jest do gory nogami :D a może jakiś pochłaniacz wilgoci mały kupić i wstawić do boxa ? Pomoże?
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Aktualnie(tak normalnie ok) 23, może bez włączonej lampy schodzi do 20
Oświetlenie mam 20/4
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Odpuść sobie te pochłaniacze, lepiej kup jakiś wentylator kanałowy (myślę, że na taki box nawet 100m3/h by wystarczył) i nim odprowadzaj powietrze z boxa, bo teraz to Ci się tylko wydaje, że ten co masz cokolwiek wydmuchuje. Lepiej ustaw go na rośliny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół