nasiona marihuany

Tani Led, autopot COCO,[0,25m2] 1xGirl scout cookies auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Podnieś światło do góry bo krępe strasznie rosną a tak to zdrowe.

Racja. Tak tez myślałem, podniosłem 10 cm , więcej nie da rady

---------- Post Zaktualizowany 21:23 ---------- Data pierwszego postu 21:20 ----------

Tak z 40 cm nad, żeby było. Mam taką samą lampę, dostałem taką samą radę i była bardzo trafiona.

No to tera podniosłem o około 10 cm i jest na wysokości 62cm nad roślinami



JesCze ewentualnie jutro mogę podnośniki ściągnąć z lampy i zaczepić ja bezpośrednio do namiotu to tez podniesie lampe o około 10 cm

---------- Post Zaktualizowany 21:54 ---------- Data pierwszego postu 21:23 ----------

to jak najlepiej z wysokością tego światła? I takie pytanko bo mam na razie lampe ustawiona tylko na growth, kiedy załączyć bloom? Zna się ktoś ?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Inaczej. Na jakiej wysokości miałeś przed podnoszeniem?
Optymalna to 40-50 cm. Przy kwitnieniu można spróbować obniżyć do 30.

I tak, odpal growth i bloom od samego początku do końca. Tak mi powiedzieli i też wygląda na bardzo dobrą radę, więcej lumenów idzie i roślinom bloom w niczym nie szkodzi na wegu,
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
No musiało być coś około 40-50cm, już odpaliłem blooma, poczytałem trochę Twojej fotorelacji i trochę z wujka google?

---------- Post Zaktualizowany 22:49 ---------- Data pierwszego postu 22:39 ----------

Dobra bo panikuje chyba za bardzo, lampe odwiedziłem spowrotem jak była i jest na wysokości 45 cm od roślin
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Maly update. Dzień 17/11
Z nudów podłączyłem wczoraj poty do tanka
Woda+ Aqua vega a+b + rhizotonic+cannazym+calmag
PH 6.3. EC 1.0
Temp 21,5 teraz

A w doniczkach w wodzie

PH 6,4 i 6,3
Ec. 1.0
Temperatura wody w donicach 23.3 i 23.5’C

Popsikalem wczoraj ekspertmentalnie mgiełka z calmagiem na liście i nie wiem czy tej większej nie przypaliło trochę na liściu xD dlatego dolalem dzisiaj calmaga do tanku i odpuszczę sobie prysku. Czytałem ze canna boostem można psikac tak wiec myśle ze to będzie następny krok, jako ze różnica pomiędzy kwiatkami wynosi 6 dni to tak za tydzień zacznę starszego karmić boostem

 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Po co im boosta chcesz dawać na takim etapie ? To na kwitnienie jest, nie na wega...
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Po co im boosta chcesz dawać na takim etapie ? To na kwitnienie jest, nie na wega...

No myśle ze tak za tydzień to już akurat się będzie flo liczyć , z tego co widziałem to ludzie liczą mniej więcej tak od 25 dnia życia
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
A ja myślę że za tydzień to ona ni chu*a nie będzie kwitła więc nie ma co jej boosta lać. Jak będzie miała kwiatki jak paznokieć to możesz zacząć.
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
A ja myślę że za tydzień to ona ni chu*a nie będzie kwitła więc nie ma co jej boosta lać. Jak będzie miała kwiatki jak paznokieć to możesz zacząć.

Wg tabeli canny to już w drugim etapie vega zaczynamy lać boosta aby uzyskać dodatkowe ukwiecenie później dopiero przechodzimy na flores i dalej trzymamy się boosta hmmm
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Dla mnie te tabelki nic nie znaczą. Rób jak chcesz, twoje kwiatki w końcu...
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Pokaż tą tabelę. Wszędzie piszą żeby używać jak formują się kwiaty i właśnie wtedy powinno mieć to miejsce. Nic nie poprawisz dając teraz boosta
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To teraz przeczytaj jeszcze raz tą tabelkę, bo z niej wynika dokładnie to co ja napisałem.
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
To teraz przeczytaj jeszcze raz tą tabelkę, bo z niej wynika dokładnie to co ja napisałem

Od początku wiedziałem ze dobrze mówisz ale nie przyznawałem Ci Publicznie racji, oglądałem Twoje fotorelacje i widziałem ze tez automaty liczyłeś od jakoś 25-27 dzień jako flo.. dobra nie ważne tera zaczyna mi się pod górkę.
Wczoraj wieczorem badałem wodę w doniczkach i gwałtownie wzrosła do pH prawie 7 w obu doniczkach. Zbiłem pH w tanku do 5,6. Czy ktoś się wcześniej spotkał lub wie jak temu zaradzić żeby pH utrzymywać dobre w donicach?
Zaczęło mnie tez zastanawiać czy nie spie****ilem na starcie wszystkiego sypiąc do donicy tylko coco. Czy nie powinno tam być 2 cm clay pebbles lub permitu? Czy mnie te coco nie przesiaknie za bardzo woda i nie zrobi od dołu do gory błota w ch*j?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Kwitnienie liczysz jak zaczynaja kwitnac, a nie od jakiegostam dnia. Kwitnienie, czyli zawiazanie topow, takie afro z bialych wlosow, raczej nie przegapisz.
Wahania ph moga byc spowodowane chujowym miernikiem, jak i czym mierzysz. Na przyszlosc polecam organike, np biotabs - lejesz wode i masz wy***ane na wartosc ph.
Mozesz uprawiac w samym kokosie, nie bedzie zadnego blota.
 

Alborosie1

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
77
Buchów
0
Dzięki za konkretna odpowiedz.
PH meter jest ok. nie wierzyłem jak patrzalem, jeszcze specjalnie sprawdzałem nim tank i regulator pH 7.0. Dziś pH jest ok , zobaczymy jutro ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół