nasiona marihuany

Punkt odbioru firmy kurierskiej.

Wyszukiwarka Forumowa:

A lonely Wolf

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
47
Buchów
13
Mam któtkie pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi,[ lub posty są już starej daty, większość userów które je napisała nie była na forum od lat. Poszukuje formy odbioru większej przesyłki [namiotu] także paczkomat odpada. Czy odbiór paczki na ch***wy adres w PUNKCIE ODBIORU firmy kurierskiej np. DPD jest bezpieczny ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Mam któtkie pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi,[ lub posty są już starej daty, większość userów które je napisała nie była na forum od lat. Poszukuje formy odbioru większej przesyłki [namiotu] także paczkomat odpada. Czy odbiór paczki na ch***wy adres w PUNKCIE ODBIORU firmy kurierskiej np. DPD jest bezpieczny ?

Zamów sobie kuriera na dwie ulice dalej pod jakiś randomowy adres i odbierz. Albo zamow do POP-u i wyślij jakiegoś ziomka/żołnierza.
 

A lonely Wolf

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
47
Buchów
13
Zamów sobie kuriera na dwie ulice dalej pod jakiś randomowy adres i odbierz. Albo zamow do POP-u i wyślij jakiegoś ziomka/żołnierza.
Bardzo przypalowy jest jednak odbior osobisty w POP ? Nie chce nikogo wciagac w moje zamiary, jesli nawet mialby nie wiedziec co tam jest.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Czemu nie pojedziesz osobiście do growshopu ? Możesz wejść w masce albo kasku na motor jak ryjem nie chcesz świecić lol.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Czemu nie pojedziesz osobiście do growshopu ? Możesz wejść w masce albo kasku na motor jak ryjem nie chcesz świecić lol.

A jak ma najbliższy growszop np 300km od domu :D nie każdy może sobie pozwolić na taka wycieczkę w tygodniu w godzinach otwarcia sklepu.

Ja zawsze jak zamawiam coś kurierem to odbieram w parceli, albo dzwonie od razu jak otrzymam tracking do siedziby albo jak kurier dzwoni to mu mówię żeby zostawił.
 

A lonely Wolf

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
47
Buchów
13
A jak ma najbliższy growszop np 300km od domu :D nie każdy może sobie pozwolić na taka wycieczkę w tygodniu w godzinach otwarcia sklepu. Ja zawsze jak zamawiam coś kurierem to odbieram w parceli, albo dzwonie od razu jak otrzymam tracking do siedziby albo jak kurier dzwoni to mu mówię żeby zostawił.
W moim przypadku to ponad 300 km, Tzn.uwasz parcele jak bezpieczna forma odbioru ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
W moim przypadku to ponad 300 km, Tzn.uwasz parcele jak bezpieczna forma odbioru ?

Nie, lubi życie na krawędzi, jak bagiety strzelajo podczas gdy Ty uciekasz z parcelu z paką na pace. :sunny:

Jeżeli masz paranoje to lepiej sobie odpuść grow... bo co to będzie jak już je odpalisz i ktoś zapuka do Twoich drzwi. Spalisz mieszkanie? :crazy:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Żadna forma odbioru nie jest w 100% bezpieczna tak naprawdę. Shit happens. Te punkty pick up są jedną z bezpieczniejszych form odbioru przy czym jeśli ktoś chce mieć max pewności to trzeba zamówić nie na swoje dane (w tym ważne - nie swój numer telefonu).
Drugą, dość wygodną opcją jest zamówienie na adres jakiegoś bloku bez podania numeru mieszkania. Kurier raczej na pewno będzie się kontaktował, żeby ustalić gdzie dostarczyć pakę. Wtedy łapiesz go na mieście i odbierasz przesyłkę.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Tak z ciekawości zapytam, dlaczego paczkomat odpada? Nie wyślą ci przecież rozłożonego tego namiotu ...

O! Wielki Szu!

Sprawdz sobie maksymalne wymiary paczki ktora mozesz wsadzic do paczkomatu, a znajdziesz odpowiedz!

(podpowiedź: karton z boxem ma minimum metr długości)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Pewnie przyczyna jest taka przyziemna - nie zmieści się.

Gabaryt C - 14,99 zł - Maksymalne wymiary: 410 x 380 x 640 mm, minimalna wysokość 191 mm, maksymalna waga do 25 kg

To są największe wymiary paczki, którą można wysłać na paczkomat. Jak widzisz najdłuższy bok może mieć maksymalnie 64cm. Doliczając do rurek karton i inne graty to zazwyczaj długość znacznie przekracza ten wymiar i namiot nie musi być rozłożony. Widziałeś kiedyś jakiś? :p
 

A lonely Wolf

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
47
Buchów
13
Pewnie przyczyna jest taka przyziemna - nie zmieści się. To są największe wymiary paczki, którą można wysłać na paczkomat. Jak widzisz najdłuższy bok może mieć maksymalnie 64cm. Doliczając do rurek karton i inne graty to zazwyczaj długość znacznie przekracza ten wymiar i namiot nie musi być rozłożony. Widziałeś kiedyś jakiś? :p
I taki info. otrzymalem ze sklepu
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Oj bez przesady, kurier ma w cholerę paczek do rozniesienia, nie będzie się przyglądał, skąd przyszła do Ciebie i potem bawił się w donosy. Poza tym dobry sklep owinie karton w folię, żeby nie było widać, co tam jest (bo każdy się szczyci bezprzypałową przesyłką?).
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Poszukuje formy odbioru większej przesyłki [namiotu] także paczkomat odpada.

jeśli growshop wyśle na paczkomat za dużą pake to dostaniesz na meila info że za duża i odbiór będzie w punkcie odbioru w okolicy.jedziesz podajesz kod i tel,jak w paczkomacie,i odbierasz
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Zamawiam od zawsze jak pamiętam kurierem z alegro lub paczkomaty obecnie i nigdy nie miałem problemów, nie wiem czego się zwykły przeciętniak obawia, śmiechu warte takie podejście wręcz ( paranoja ), jeśli się obawiasz zakupów pod uprawę to nie uprawiaj bo w 99% wpie****isz się podczas uprawy lub handlu niż śmiesznych zakupów, największe uprawy w Polsce wpadały nie dlatego ze coś gdzies tam kupowali tylko że handlowali, a takie opowieści z neta ze ktoś gdzieś coś kupił i się wpie****ił to tylko łaskawa konkurencja wypisuje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół