nasiona marihuany

AF | Mars Hydro 48 | 0,36m2 | Mój pierwszy raz... - historia

Wyszukiwarka Forumowa:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Dzień 67/44flo

Panny się pożerają, mimo lania nawozów w pełnych dawkach. Ale to już koniec, w niedzielę było ostatnie podlanie z nimi. Jutro leci sama woda, może w trochę większej ilości, zobaczę jaki kolor będzie przy zwykłym przelaniu. Ścinka w następnym tygodniu, bo trichomy na dużej wchodzą w bursztyn, u koszykarki i amazonki też się pojawiają. Ser jest mleczny, więc z jego powodu i tej chwili na oczyszczanie jeszcze poczekam. Poniżej randomowe fotki trichomów, topów i tego, jak się łyso robi (część liści sama odpadła, trochę wyciąłem, żeby dać dostęp do światła kilku kwiatostanom i żeby nic szarego nie porosło na martwej materii).

Swoją drogą, robinie zdjęć, czy nawet podglądanie trichomów tym mikroskopem na klips do telefonu jest strasznie irytujące, wszystko się rusza, klei i jeszcze telefon sam co chwilę próbuje łapać ostrość... No ale, niecałe 3 dychy kosztował, więc ujdzie xD





Z trzech panien wziąłem dzisiaj po samplu. Miałem dzięki temu okazję przyjrzeć się, jak wygląda kwestia cukrowych liści i ile trzeba by tego wyciąć. No więc jakoś specjalnie dokładny nie będę, bo by mnie powaliło przy tym, za dużo ich. Ale wszystko co większe i odstające poleci. Jednego topka zostawiłem bardziej liściastego, z ciekawości. Teraz sobie wszystko leży i się suszy. Może jutro już coś da się zapalić, bo mnie trzeźwy październik zaczął wkurzać xD
Zakupiłem też jakiś łagodniejszy tytoń i lufkę wielorazowego użytku w trafice :)



Chyba tyle, następna aktualka najpewniej ze ścinki :)
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
ser jest z mleka.




Niezły amber gold. Dobrze będzie trzepać.



Ładne kwiaty.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Tak, duża wdowa zdecydowanie jest gotowa, ale ona ma jeszcze trochę mokro po ostatnim podlaniu z nawozami. Pewnie będę dzielił plon wg krzaków, więc mogą ją mieszać potem z innymi lub używać do odpadania xD
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Dzięki za dobre oceny :D

Spróbowałem sera, tego niedużego topka po lewej na zdjęciu. Cztery machy ściągnąłem z czystego, jeszcze dość mokrego. Klepnął nieźle xD Ale smakowało paskudnie :V Trzeba będzie to dobrze wysuszyć i zcurringować.
 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
Panny prawidłowe , jak sera spróbowałeś to teraz go pewnie opitolisz do konca ,mimo smaku . Bo jeden woli goude drugi parmezan :D
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Dzień 71/48flo :harvest:

Poszła ścinka, bo kilka rzeczy wyskoczyło, poza tym woniało coraz bardziej :V Zdjęć nie ma bo zapaliłem skręta z oskrobkami z nożyczek i włączył mi się protokół zwiększonej ostrożności, poza tym nie mogłem złapać ostrości boksa <rotfl>

Wrzucę coś we wtorek. Tymczasem mogę dać znać, że ser śmierdzi, ale łatwiej się trymuje. Wdowy mocno oblane żywicą, więcej listków do odcięcia, ale zapach spoko. Chociaż po dłuższym czasie trymowania miałem wrażenie, że wali rybą :zombi: Co do
listków, to jednak nie wyglądało z nimi tak źle, jak myślałem, całkiem w porządku porosły te kwiotki :headbanger:

A tak w ogóle, to napie****ałem ten trym 8h godzin. Potem w piździawie i po ciemku musiałem wracać do domu w samej bluzie, bo przecież miało pójść szybko :V Teraz piecze się sernik, bo zamrożone porzeczki trzeba zużyć. Jutro przychodzi nowa lodówka, wiec trzeba jeszcze rozmrozić i przemyć starą. Za***isty dzień xD

Za to dobre piwko i spoko własny plon zdecydowanie będą umilały inne takie po***ane dni <lol>

A, wagę przed i po suszeniu podam w ostatniej aktualce.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10


Jeszcze nie wyschło, mimo że topki jakieś grube nie są. Dwa dni minęły w warunkach ~50 wilgotności i ~21 stopni, z jeden przyda się jeszcze na pewno, gałązki nie trzaskają. Wbiłem w lagę trochę koszykarki i mimo, że jeszcze nie w pełni wyschła na dobre kruszenie, to zero kaszlenia, dym i smak w miarę :D W ogóle kapa z tych wdów jest zaskakująco energiczna, przynajmniej przez godzinę do dwóch. Potem wchodzi przyjemne rozluźnienie, które potrafi się utrzymywać nawet 4h.



Te pół lagi wypaliła ze mną koleżanka. Chwilę pogadaliśmy i rozeszliśmy się do swoich zajęć. Po chwili przychodzi, siada i pyta "[Moje imię], ale nic złego mi się po tym nie stanie?". A ja WTF, nie wiem, czy za mocno jej weszło, czy mnie wkręca xD Jednak za mocno weszło, daaawno nie paliła, ale szybko się uspokoiła. Zajęcia pomogły, jak dłubanie szpachelką w ziemi, żeby porozcinać korzenie<lol> Żeby było zabawniej, już po zejściu bani nadal chce olej na ciasteczka :freak2:

Aha, poniższe zdjęcie korzeni daje mi obraz tego, jak doszło do tych problemów z pH i utrzymaniem wilgotności. Następnym razem muszę bardziej z tym uważać.

 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Okej, ostatnia aktualizacja!

Wszystko zebrane. Nie wszystkie łodygi strzelały, ale materiał był zdecydowanie kruszący się, więc będzie dobrze. Na wszelki przy jakiejś okazji kupię Bovedę czy to drugie.



W sumie suchego wyszło 56 gram + 16 odpadu.
Koszykarka - 68 mokrego - 14 suchego
Duża Wdowa - 73 - 14
Amazonka 31 - 9
Ser ?? - 19



Amazonka wagowo jakaś nabita się wydaje w porównaniu z pozostałymi wdowami, może miała lepsze topki? Ser raczej ma trochę więcej łodyg i większych topów, bo coś dziwi mnie, że wyszło więcej z niego niż dużej wdowy.
Tak czy inaczej, jestem zadowolony, bo leciałem w najprostszej opcji uprawy. Już tam kij, że w międzyczasie musiałem nakupować dodatkowych rzeczy, bo małe awarie się pojawiały xD

Wynik bardzo mnie cieszy, palonko bardzo mi się podoba. Jestem bardzo ciekaw, jak pójdzie mi z tymi sezonami, ale to już w następnej relacji. Jeśli dobrze pójdzie, zacznę za dwa tygodnie, na razie za dużo innych rzeczy się nawaliło.



Moderatorów proszę o przeniesienie wątku do zakończonych, a wszystkim, którzy się tu udzielali, dziękuję :tiphat:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Po trzech dniach suszenia podawać wagę jest mało miarodajne. Najważniejsze, że swoje palonko uprawiane z serduszkiem. :D

Przenoszę do zakończonych. Może następnym razem zmierzysz się z sezonówkami? :p
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
@Zulisco, hm, to niech będzie -10 do tego, co podałem xD

Na następny raz przytrzymam dłużej, bo liczę, że topy będą bardziej zbite, więc trzaskająca gałązka będzie bardziej miarodajna :D Swoją drogą, będę miał lepsze warunki do sprawdzania na bieżąco, w tym przypadku miałem większe obawy, że za bardzo przesuszę.

I tak, będą sezonówki! Mam już polecone przez [MENTION=88011]Buzz Astral[/MENTION] San Fernando Lemon Kush od Sweet Seeds. Polecą dwie sztuki + 1x Royal Highness CBD od RQS i 1x Somango Widow od Advanced Seeds (jeden z dwóch gratisów od @Pestkomania) :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół