nasiona marihuany

Co dokupić do growboxa 40x40x100 ?

  • Autor wątku Usunięty 77082
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 77082

Guest
Siemanko tak na początku to postanowiłem, że już więcej nie będę nikomu płacił za zioło bo 40zl za pakiet 1g to nie mały grosz, a więc porwałem sie na głębokie wody niczym robinson crusoe, trafiłem na wyspę haszysz i znalazłem boxa jakiegoś 40x40x100 i co dalej ? :spalony:


Do tego growboxa chciałbym dołożyć takie rzeczy jak filtr weglowy, wentylator mieszający, cfl'ke jakas i parę innych bajerów. Pytam czy moje sprzęty by się sprawdziły

filtr weglowy: can-lite 150 150-165M3/H
wiatrak mieszający: profan 5w
lampa: elektrox cfl 125w dual
wentylator wyciągający ----------------------------

Do tych rzeczy wyżej wymienionych nie wiem jaki wentyl wyciągający dokupić musi być jak najmniejszy i niesłyszalny macie jakieś propozycje i czy zestaw bedzie spełniał role ?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Dorzuc jeszcze z 5-6 takich i może coś będzie z tego. :D sam mam podobny set up ale do zadań specjalnych :crazy:
 
U

Usunięty 77082

Guest
Dorzuc jeszcze z 5-6 takich i może coś będzie z tego. :D sam mam podobny set up ale do zadań specjalnych :crazy:

Do 10 wrzesnia musi starczyć ... takie coś żem zrobił 2x10w led barwa zimna 1x25w cfl barwa ciepła

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Eeee... 3x 9W idzie wyrwać za 15 złotych. Serio nie masz tyle tydzień po wypłacie? :jprd:
 
U

Usunięty 77082

Guest
Własnie lipa z peklem w tym miesiacu bo kupiłem szafe specjalnie pod boxa do pokoju i box do tego doszedł to 1000zl wyrzuciłem na samym starcie, szafa droga bo pod wymiar była tak zeby box spokojnie wszedł, chodziło mi oto zeby growbox nie stał bezposrednio w pokoju bo mam mały pokój tylko w szafie eleganco siedział :bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół