nasiona marihuany

NIskie ph!

Wyszukiwarka Forumowa:

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
witam wlasnie doszedl domnie miernik do mierzenia ph ziemi po wlozeniu go w doniczke pokazalo sie ph5! To moze byc przyczyna moich zoltych lisci. Jak szybko i skutecznie podniesc ph?
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
poka ten miernik
mam ten właśnie.
51290h2BG-gL__SL1000_.jpg
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Takim to powinieneś zrobić ze setke pomiarów i wyciągnąć średnią, może wynik byłby zbliżony do rzeczywistego. :sunny:
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Takim to powinieneś zrobić ze setke pomiarów i wyciągnąć średnią, może wynik byłby zbliżony do rzeczywistego. :sunny:
A co w nik jest złego? Problem w tym ze on zawsze pokazuje 5.. to jak mam zmierzyć to pH? Czy poprostu to olać? Nie bede kupował miernika za 100f żeby se pH sprawdzic
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Kropelki kup.
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
Mam ten sam miernik i zawsze robię 3 pomiary i zawsze wynik ten sam. Miernik kropelkowy też mam i odczyn wychodzi ten sam.
Ale nie podpowiem ci jak szybko podnieść ph. Może kolędy z dużo większym doświadczeniem pomogą.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Mam ten sam miernik i zawsze robię 3 pomiary i zawsze wynik ten sam. Miernik kropelkowy też mam i odczyn wychodzi ten sam.
Ale nie podpowiem ci jak szybko podnieść ph. Może kolędy z dużo większym doświadczeniem pomogą.
Czyli ze wcale takie bardziewie to nie jest? Na jakiej głębokości mierzysz? U mnie do na 1/3 mam ph 6 a na dole doniczki 5 i dupa :( na razie wypałem dolomit i czekam aż zacznie działać.
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
Czyli ze wcale takie bardziewie to nie jest? Na jakiej głębokości mierzysz? U mnie do na 1/3 mam ph 6 a na dole doniczki 5 i dupa :( na razie wypałem dolomit i czekam aż zacznie działać.

Staram się tak mniej więcej wkladac na 10cm
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Kup kropelki jak pisał Śmieszek i zbadaj wodę z podstawki, tyle.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
m
Kup kropelki jak pisał Śmieszek i zbadaj wodę z podstawki, tyle.

mzamowilem wczoraj paski tez sie nadadza? Kupilem tez miernik tds i ec:D wode mierzylem ma 250ppm z nawozem 380ppm. A powinna miec? Czytałem gdzies ze podczas kwitnienia 1000-1100 prawda?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół