nasiona marihuany

Porada co do podparcia i treningu Lst

Wyszukiwarka Forumowa:

DużyTPO

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
442
Buchów
1,127
Odznaki
4
Siemanko, moja panna podrosla do 1.8m i jej gałęzie sa bardzo cienkie i zaczynają się kłaść, doradzi ktoś jak ja teraz podeprzec najlepiej? Ja myślałem żeby powbijac wokół niej kije i poobwiazywać ją sznurkami lekko jeszcze naginając na boki żeby miała więcej światła i przewiewu.
:
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
A co to za odmiana jest?
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Myślę,że raczej jeszcze się nie połamią zwłaszcza przy tylu szczytach gdzie wzajemnie się podpierają ale jak chcesz to możesz to zrobić dokładnie tak jak napisałeś. Paliki i linka. Ja przeważnie robię jeden palik i do niego przywiązuję te wyginające się.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Widzę że jeszcze nie kwitnie ten Plant, warto zrobić SC, zgniatanie lodyg, w ten sposób lodyga staje się silniejsza w miejscu łamania i nie ma problemów z popieraniem itp. Trening SC warto robić od początku, roślina jak człowiek przyzwyczaja się do bodźców i chce więcej. Jeśli zaczynamy łamanie to warto je kontynuować na każdym piętrze w ten sposób uzykasz tzw. Pajęczyne zgrubień(tak sobie to nazwałem) na długim odroscie które solidnie wzmocnioną lodyge dostarczając więcej energi... To takie moje przemyślenia nie ze się naczytalem czy coś. Pozro
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Z drugiej strony jeżeli roślina jeszcze nie zakwitła to hst może skutkować spowolnieniem jej rozwoju, a co za tym idzie opóźnieniem indukcji... :p
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Fakt dlatego napisałem że najlepiej zacząć możliwie najszybciej te łamanie aby roślina szybciej się ogarniała po stresie, na indukcji już tylko jakieś LST, inni mówią że lepiej nie stresować ale moim zdaniem brał kontynuacji treningu po indukcji świadczy tylko o strachem przed nieznanym, temat ogólnie rzeka jedni wogóle nie trenują i też jest git ja tam wolę je od początku torturować suki, eksperymentować, popełniać błędy i uczyć się to tylko na plus wyjdzie oby tylko bezpiecznie do końca :harvest:<piwofuck>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół