nasiona marihuany

[0,16m2] [2xLED COB 50W+60W] 1xTutankhamon od Pyramid Seeds & 1xLaughing Buddha od Barney's Farm

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Ło matko i córko, 100 miękkim h. Następne grow biotabs muszę mieć i ja.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
63 dzień flow

to znowu ja:jprd:<rotfl>

Podgoliłem trochę dziewczyny, poprawiłem i odsłoniłem niektóre z topów, trochę to przejrzało.
Nadal nie wiem co z trichomami ale prawdopodobnie w weekend i tak będzie ścina :harvest::harvest::harvest:.


Jestem zadowolony z nowego sprzętu od phytolite, fajny mały, wydajny i cichy ledzik za naprawdę niewielkie pieniądze.
Nawozy też dały radę, na plus mega wygoda... co 2-3 podlewanie czystą wodą i odliczasz do ściny:smokee:




























dziękuję za uwagę:dancee:
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Mr, tylko tym nakedem swiecisz? Soczewka jest? Jak wysoko od sxczytow trzymasz? Ladne paly!
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Mr, tylko tym nakedem swiecisz? Soczewka jest? Jak wysoko od sxczytow trzymasz? Ladne paly!

dzięx

sorki bo słabo doprecyzowałem, dodatkowo lecę jeszcze na ledisonie 50W czyli razem 110W jakby nie było

tak wygląda ten phytolite



opakowanko



przy okazji chciałbym podziękować [MENTION=19226]Gandi[/MENTION] :headbanger:
THX:good:

co do wysokości to ok.15-20cm od szczytów.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Tak pytam bo testuje zulowego phytolite 120w w 0,36 i mam wrazenie, ze jest za slaby na ten metraz, ze dwa takie by trza bylo wieszac. Na ten moment wymyslilem tyle, ze wypadaloby zrezygnowac z leda i powiesic hpsa.. dokoncze i moze zbuduje panel, moze nie - na pewno next time lece na biotabsie ;)
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Tak pytam bo testuje zulowego phytolite 120w w 0,36 i mam wrazenie, ze jest za slaby na ten metraz, ze dwa takie by trza bylo wieszac.

powiedziałbym, że ten jeden LED to tak optymalnie ale podobnie jak ty dodałbym chociażby te 60W na flow.

BIo tabsiki bezproblemowe:dance: polecam z czystym sumieniem.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Nie wiem jak duża różnica jest między Cree a Clu058 ale moja 150W z jedną taką diodą to moim zdaniem optymalne na 0,36m2. Myślałbym ewentualnie nad 4 słabszymi diodami w kwadracie jak już i wtedy ze 160W z potencjometrem bo 200 to mogłoby być już za dużo zwlaszcza przy niskim boxie Honza.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie wiem jak duża różnica jest między Cree a Clu058 ale moja 150W z jedną taką diodą to moim zdaniem optymalne na 0,36m2. Myślałbym ewentualnie nad 4 słabszymi diodami w kwadracie jak już i wtedy ze 160W z potencjometrem bo 200 to mogłoby być już za dużo zwlaszcza przy niskim boxie Honza.

Przyszla uprawe przyatakuje na hpsie i bede myslal nad ledem, w glowie mam 4x clu048 albo 2x cxb3590, tak ze 200w z potencjometrem, ale to jeszcze zbadam temat i podumam. Fajna opcja wydaja sie diody sredniej mocy samsunga i zbudowanie pseudo quantum boarda, ale troche droga zabawa i problem z dostepnoscia...
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Przyszla uprawe przyatakuje na hpsie i bede myslal nad ledem, w glowie mam 4x clu048 albo 2x cxb3590, tak ze 200w z potencjometrem, ale to jeszcze zbadam temat i podumam. Fajna opcja wydaja sie diody sredniej mocy samsunga i zbudowanie pseudo quantum boarda, ale troche droga zabawa i problem z dostepnoscia...

Ja osobiście poszedłbym w tą 1 opcję-4x clu048. Przy przeprowadzce na 1,44m2 myślałem nad budową panelu ale ostatecznie staneło na gotowcu co nie znaczy że całkiem zarzuciłem temat. Przemyśl wszystko i porównaj co wolisz a ten quantum board to co to takie?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
67 dzień flow



:harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest:v:harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest:


dziś wieczorem postaram się ściąć dziewczyny, z dokładnym trymem nie będę się bawił, poucinam co większe liście a resztę będę urywał w czasie curringu:spalony:

Foty z przed ścinki





















 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Tnij w cholerę!! Sama przyjemność takie szysze trymowac. :]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół