nasiona marihuany

Pierwszy krzak out balkon

Wyszukiwarka Forumowa:

maszimaszi

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
70
Buchów
0
Witam. To mój pierwszy krzak i chciałbym prosić o jego "ocenę" :) Pestka z Dr. Zioło auto blue amnesia xxl. Do ziemi poszła tydzień przed końcem lipca. Ogólnie pestki były 3 ale 2 krzaki przelałem nawozem (człowiek uczy się na błędach) :D
Na początku podlewana nawozem uniwersalnym z casty, aktualnie na kwitnienie leje biobizz biobloom. Kilka fotek roslinki które mam :)

IMG_20190804_112357.jpg


IMG_20190804_112406.jpg


IMG_20190811_192109.jpg


IMG_20190817_124106.jpg


Powiedzcie mi z czy z tego wgl coś będzie? ?
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Piękna roślinka. Dobrze ja karm a będziesz z niej zadowolony. Moim zdaniem wszystko idzie w dobrym kierunku
 

maszimaszi

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
70
Buchów
0
Co sądzicie? 9 tydzień.
displayimage.php

displayimage.php


Najsłabsza odnoga w porównaniu do reszty. Wyrośnie coś na niej?
displayimage.php


I małe pytanko. Czy ucinanie lisci wpływa pozytywnie na rozwój topów?

---------- Post Zaktualizowany 12:09 ---------- Data pierwszego postu 12:05 ----------

IMG_20190824_180109.jpg


displayimage.php


displayimage.php


---------- Post Zaktualizowany 12:10 ---------- Data pierwszego postu 12:09 ----------

displayimage.php
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Wygląda bardzo zdrowo - na razie nie musisz się o nic martwić.
 

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Może i się nie znam ale jak na 9 tydzień to mało zaawansowane kwitnienie, może ma troszeczkę za mało światła?

Z faretm Mordeczko!
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
Jak poszła do ziemi tydzień przed końcem lipca to ma góra 6 tygodni, a nie 9. Moja Amnesia jak miała te 6 tygodni to zaczynała kwitnać i w rozwoju wyglądała podobnie.
Liści nie ma co ucinać, są potrzebne do fotosyntezy. Na forum w tym sezonie był ziomek co wszystkie liście obciął. Można ponaginać tak żeby cienia nie robiły sobie wzajemnie, ale jak zostawisz jak jest też będzie dobrze.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Ladnie ten krzak wyglada dbaj o dobra wentylacje naswietlnie i nie przenawoazenie a bedzie dobrze , musi byc . pozdrwawiam
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
trzymaj to jeszcze, topki strasznie słabo popuchnięte, lałeś czymś na flo?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Chyba już u Ciebie zimno w nocy, co?

Rośliny z reguły wybarwiają się tak od niskiej temperatury, ale fioletowe liście mogą oznaczać też niedobór fosforu.

Uważaj na pleśń, bo jak się robi chłodno to powietrze robi jest wilgotniejsze, a biała, szara i brązowa ku**a tylko czeka, żeby ci opie****ić bobka :p
 
Ostatnia edycja:

maszimaszi

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
70
Buchów
0
O fosfor raczej bym się nie martwił. Leje systematycznie biobizz biobloom. Strzelam raczej w temperaturę. Planta schowałem na noc do domu bo cały czas deszcz pada. Dam radę z nim w taką pogodę do końca miesiąca?
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Jeśli temperatura nie zejdzie poniżej 5C to bym się nie martwił.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Skoro podlewałeś planta wcześniej nawozem "uniwersalnym z casty", to mikroorganizmów w glebie masz tyle, co kot napłakał.

Teraz używasz nawozu, który powinien być używany wraz z resztą zestawu i od początku grow - nic Ci to nie daje.

Bio Bloom od Bio Bizz'a nie dostarcza twojej roślinie ani fosforu (jak np. nawozy mineralne),
bo mikroorganizmy go nie rozkładają (nie miały szans się rozwinąć, zalewane chemią z casto).

Na przyszłość - zdecyduj czy chcesz uprawiać organicznie czy nie :)

Myślę, że uda się roślinkę przetrzymać do końca września na balkonie, o ile nie będzie w twojej okolicy przymrozków i pleśń nie wpie****i Ci połowy tematu.

PIS JOŁ <peace>
 

maszimaszi

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
70
Buchów
0
Ogólnie to z krzakiem był czysty spontan. Myślimy sobie z żonką - miejsca na balkonie pełno to może coś tam zielonego by się przydało.. i ciach zamówiłem 3 nasionka. 2 pierwsze krzaki przelałem nawozem. Ostatni, ten aktualny to moje drugie dziecko :D nawet żona się śmieje że dbam bardziej o planta niż o nią :D na drugi rok planty lecą typowo na out + 1 może 2 krzaczki znów wyladują na balkonie. Co do nawozów to planuję kupić coś bardziej profesjonalnego (co polecacie?).

I małe pytanko. Czy w przypadku mrozu w nocy ewentualnie dni deszczowych krzak może stać w domu przy oknie aby trochę się osuszył?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół