nasiona marihuany

Biała Podl.: Tymczasowy areszt za uprawę i wytwarzanie znacznej ilości narkotyków

Wyszukiwarka Forumowa:

Newsiak RSS

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
9,379
Buchów
0
Bialscy policjanci ujawnili znaczne ilości ziela konopi innych niż włókniste, które wystarczyłyby do sporządzenia 10 tys. porcji dilerskich marihuany oraz niemal 70 roślin. Do sprawy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 31-lat. Mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani.

More...
 
P

PolnaMiedza

Guest
Ciągle zatanawia mnie to czy jesteś kimś z policji, który mimo wszystko jakoś z tego sie podśmiechuje, czy kimś kto ma za dużo wolnego czasu. Jaka by nie była prawda to pozdrawiam.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Ciągle zatanawia mnie to czy jesteś kimś z policji, który mimo wszystko jakoś z tego sie podśmiechuje, czy kimś kto ma za dużo wolnego czasu. Jaka by nie była prawda to pozdrawiam.

To jest bot xddd
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Ciągle zatanawia mnie to czy jesteś kimś z policji, który mimo wszystko jakoś z tego sie podśmiechuje, czy kimś kto ma za dużo wolnego czasu. Jaka by nie była prawda to pozdrawiam.

Błagam napisz, że to troll. hahah:cat:
 
P

PolnaMiedza

Guest
Nie wiem kim jest, wiece żadnej łatki mu nie doklejam, ale nie jeden 8,696 postów to nasz użytkownik forum, niezależnie czy miał fotorelację czy nie. Nawet jeśli autor ma powiązania z tematem policji to i tak dzięki niemu nie jeden się w porę wycofał. Tyle w temacie.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Nie wiem kim jest, wiece żadnej łatki mu nie doklejam, ale nie jeden 8,696 postów to nasz użytkownik forum, niezależnie czy miał fotorelację czy nie. Nawet jeśli autor ma powiązania z tematem policji to i tak dzięki niemu nie jeden się w porę wycofał. Tyle w temacie.

Masz racje mordo, 1000% prawdy. kmwtw
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół