nasiona marihuany

suszenie

Wyszukiwarka Forumowa:

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
siemka, tego roku zebrałem 5 krzaków dosyć sporo tego wyszło, ale temat z palenia i ma tak bardzo intensywny zapach że ciężko to suszyć w domu standardowo, bo 2 tyg to ciezko zeby to tak pachniało.. cały plecak tematu leży w szafie jutro będę czyścił i musze to jakoś obsuszyć. Myślicie że suszarka do grzybów da rade? czy za bardzo roz***ie smak i moc tematu? macie jakieś sposoby?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Użyj opcji szukaj, temat walkowany tysiące razy...
 
P

PolnaMiedza

Guest
Namiot do uprawy in, filtry węglowe do wyciągu, co więcej chcesz wiedzieć, pochłanie zapachów wygląda tak samo jak przy uprawie. Masz w sumie gotową odpowiedź. Pozdrawiam.
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
Kolego to akurat wiem, ale nie miałem wyboru i musiałem zebrać. Nagonka w tym miejscu się szykuje dziewczyny ojciec myśliwy. A wcześniej sprawdzają tereny zeby wiedzieć gdzie się ustawić. Spleśnieje jak zostawię w worku na te 2 dni nie? Glupi jestem ze wcześniej tego nie ogarnąłem.
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Ja suszylem w łazience

Włączyłem wentylator wciągający i nic w domu nie było czuc
Tylko lepiej nie zapraszaj nikogo do siebie przez kilka dni

 

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Najbardziej hardkorowy sposób suszenia to karton po butach, ze zrobionymi otworami wentylacyjnymi wsadzony do reklamówki na zakupy i schowany gdzieś pod drzewkiem w cieniu. Czasami takie ryzykowne sposoby to jedyna opcja.
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
:spalony: otwieram im to parę razy w ciągu dnia muszą wytrzymać do jutra bez wentylatora.. wrócę z roboty to wrzuce wentylator i filtr// na dole tam leży pochłaniacz wilgoci z samochodu <wodna>
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Ja na Sour Kushu od BOOM-a zrobiłem Water Curring bo też miałem przypał jak hooj i zapach był tylko na początku zanim zapodałem to do wody. Potem szło ogarnąć na momencie jak wymienałem wodę, a o dziwo wyjęte z wody w tej szafce przy dobrym wencie przez noc masz suche i ogień panie bez pie****enia sie z jakimś miesięcznym leżakowaniem, nie wiem czy z Lemon Haze tak nie poczynię ( tylko nie chciał bym wypłukać terpenów czy tam co odpowiedzialnego za tą sk***ysyńsko cytrynową nutę-co o tym sądzicie? ) bo następny jeden Bruce Banner leci na BHO, trzeba poszerzać horyzonty bo się szczelina światopoglądowa zawęrzy:sunny:
Będzie waporyzacja ekstraktów bo to siła niezbadana:meksyk:
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
:spalony: otwieram im to parę razy w ciągu dnia muszą wytrzymać do jutra bez wentylatora.. wrócę z roboty to wrzuce wentylator i filtr// na dole tam leży pochłaniacz wilgoci z samochodu <wodna>

Co to za pochłaniacz wilgoci samochodowy? I czy robi to robotę czy raczej marnie?
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
samochodowy ;) robił robotę w zimę a z tym? nie wiem sucho w szafce więc chyba działa :D zawsze coś
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
:spalony: otwieram im to parę razy w ciągu dnia muszą wytrzymać do jutra bez wentylatora.. wrócę z roboty to wrzuce wentylator i filtr// na dole tam leży pochłaniacz wilgoci z samochodu <wodna>

Możesz użyć ryż w woreczkach -tani sposób na pochanianie wilgoci ...
Nie wiem na ile skuteczny Ale na pewno nie zaszkodzi
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
Panowie potrzebuje na szybko odpowiedzi. Filtr do dolnego wiatraczka ten co wtłacza też musi być filtr czy nie będzie zapachu z tamtego miejsca? Zielony jestem w boxach. Wiem znalazł bym na forum, ale jadę autem do sklepu i przypomniało mi się ze są 2 dziury
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,342
Odznaki
1
Niepotrzebny do wtlaczajacego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół