nasiona marihuany

Pierwsza uprawa czy to już czy jeszcze trochę? 2 auto out.

Wyszukiwarka Forumowa:

kostekh

New member
Rejestracja
Sie 11, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam.
Mam 2 krzaczki oba ok 70 dni od nasionka czyli po 10 tygodni. Wg. tego co kupiłem powinny być już do koszenia.
1#DUTCH PASSION - CBD Auto Compassion Lime
2# BubbleGum Auto


Oba w outdoor, myślę że warunki są niezłe, ale jakoś licho wyglądają, jakieś niedorozwinięte (zamknięte pąki, generalnie słabe topy ) może za dużo wody, albo za długo miały samca koło siebie (trafił się w 3 krzaczku, wykarczowałem go wcześniej) ??


Proszę o poradę czy coś z tego będzie.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kostekh

New member
Rejestracja
Sie 11, 2019
Postów
3
Buchów
0
sorry, proszę usunąć ten temat, zrobię nowy.

---------- Post Zaktualizowany 22:46 ---------- Data pierwszego postu 22:42 ----------

1#


...............................
...............................

2#


---------- Post Zaktualizowany 22:51 ---------- Data pierwszego postu 22:46 ----------

wyzej wszystkie CBD, a tu bubble gum:

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
IMG_20190816_174553.jpg


Główny top do wy***ania, jeżeli mnie oczy nie mylą to w***ało Ci się coś na niego...
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Cuś mi sie widzi że to lisc przytopowy
 
P

PolnaMiedza

Guest
Jakość zdjęć może i dobra, ale widać, że plant wigorem temu nie dorównuje, co do plonu możesz spodziewać się winiku poniżej średniej. Nikt Ci wiecej z tego nie wyczaruje.
 

kostekh

New member
Rejestracja
Sie 11, 2019
Postów
3
Buchów
0
nie wiem co poszło nie tak, może za bardzo o nią dbałem ;) Jako że to w tym roku pierwsze, jedyne i ostatnie krzaczki, podpowiedzcie proszę co można z tym jeszcze zrobić, i kiedy ewentualnie ścinać i czy w ogóle jest sens coś z tego próbować wycinać, czy wszystko na herbatę wysuszyć, bez zabawy w trim. Dodaje nowe fot CBD Lime:



 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
majster tam już nic nie urośnie ani nie spuchnie, ogólnie kwiat nadaje się już do ścięcia
może na 3 gibony będzie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół