nasiona marihuany

2x No Name - Out / szklarnia 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

synku

New member
Rejestracja
Sie 14, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam wszystkim użytkowników forum.

Temat zakładam dość późno jak na out w tym roku ale potrzebuję kilku wskazówek odnośnie tego czy moje pomidory prawidłowo się rozwijają ;) Z 6 nasion z palonka wykiełkowały 2 panny, które rosną do teraz i mam nadzieję mają się dobrze więc niechciałbym zje..ć na koniec :p Jeśli dobrze pamiętam wyszły z ziemi prawie 3 miesiące temu ( początki czerwca albo troche wczesniej ). Przez pierwszy miesiąc rosły sobie w doniczkach na powietrzu a po miesiącu poleciały do cieplarki (foliak z pomidorami, fasolą itd obok :p ). W sumie na tą uprawę nie wydałem ani grosza więc rosną w ziemi z pola zmieszaną z trocinami, piaskiem i styropianem (mieszanka znaleziona w necie ). Nawozów też żadnych nie stosowałem poza tymi domowej roboty ( pokrzywy, skorópki jaj i ostatnio fusy z kawy na flo). Za chwilę wstawie zdjęcia. Większa panna wyrosła kilka dni później od mniejszej i jeszcze nie kwitnie ale płeć już jakiś czas temu pokazała. Na niej nie stosowałem żadnych treningów, chciałem żeby od początku do końca rosła sobie naturalnie bez żadnych ingerencji z mojej strony :cool: Teraz ma już prawie 2 metry ale nie jest zbyt gęsta. Druga mniejsza od początku przeżywała troszkę stresy poprzez przycinanie zeby zwiększyć plon a ostatnio troszkę niecierpliwie "podcinana" przezemnie bo ciekawość działania silniejsza ale jeden cały szczyt od początku rośnie nieruszany hehe :freak: Od jakies 3 tygodni została przykrywana o około 18 żeby przyspieszyc kwitnienie i od okolo 2 tygodni bardzo ladnie rosna kwiaty. Oto one:

Większa panna:

clear.gif


I mniejsza:

clear.gif

clear.gif


Moje pytania to-

Czy według mojego opisu roslinki rosną prawidłowo?
Czy większa panna zdąży dojść w naturalnych warunkach czy zacząć ją już zakrywać wcześniej zeby miala 12h ciemnosci ?
Jak widać już urosła do wysokosci cieplarki, czy roslina " wyczuje "ze juz dalej nie moze rosnac czy moze to jej zagrozić jakoś jak będzie dotykała foli ? (nie wiem czy dobrze ująłem pytanie)
Czy polecacie jakies domowe sopsoby na nawozy na flo poza fusami z kawy ?
Za ile mniej więcej ściąć mniejszą?
Macie jakieś jeszcze rady dla początkującego farmera ? :queen:

Pozdrawiam.

---------- Post Zaktualizowany 05:51 ---------- Data pierwszego postu 05:47 ----------

Mniejsza:
68873166_344083303164927_3415593796073684992_n.jpg

67921081_502576020517619_477165764164452352_n.jpg

Wieksza:
68754312_659796597842500_4492429370916339712_n~0.jpg


Sory ale w 1 poscie zle link do zdjec wkleiłem...
 
M

Marek77.77

Guest
Dobrze kombinujesz.Zajrzyj do mnieja w 2015 też zaciemniałem na out i normalnie kwitną.Będę zglĂ****dał.
 

synku

New member
Rejestracja
Sie 14, 2019
Postów
3
Buchów
0
Dzięki Marek za zainteresowanie się moją relacją. Przeglądałem też ta Twoja z 2015 :)

Jeszcze pytanie czy roślinki w fazie flo wola bardziej sucho czy wilgotno mieć? Chodzi mi o produkcje żywicy.Ta mniejsza chyba trochę ostatnio przelałem bo ma zapach teraz przypominający ta kiszonke z pokrzywy :/ I też się zastanawiam bo jak rosną w takim zamknięciu to praktycznie zero wiatru czy na tym dużo się traci? Pozdro :)
 
M

Marek77.77

Guest
Słuchaj , ja generalnie w donicach lałem wodę oporowo,przecież nadmiar wyleci przez dziurki na dole.Stosowałem nawozy mineralne,także raz na tydzień, dwa,robiłem profilaktycznie flush żeby odprowadzić nadmiar nawozów i wyrównać ec i ph.Na kwitnienie kup jakiś nawóz z małą ilością azotu więcej fosforu i potasu albo wygoogluj coś eko.I otwórz na dzień foliaka albo chociaż uchyl wrota bo pleśń może zaatakować.Pozdro.
 

synku

New member
Rejestracja
Sie 14, 2019
Postów
3
Buchów
0
Wrota w sumie i tak ciągle są otwarte a różnica temperatur na zewnątrz i w środku jest spora. A przy upalnych dniach jest tam naprawdę gorąco hehe :) Dzięki za rady, za kilka dni wrzucę UP. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół