nasiona marihuany

Dużo przeźroczystych trichomów

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Lis 14, 2013
Postów
19
Buchów
0
Czołem
Mam niestandardowy przypadek i nie bardzo wiem co robić. Dzisiaj mija 10 tydzień od pierwszych białych włosków, ale trichomy w większości są nadal przeźroczyste. Mlecznych i brązowych jest zdecydowanie mało. Odmiana to White Widow x Big Bud od Orion Seeds, która wg producenta powinna kwitnąć 7-8 tygodni, więc jest już zauważalnie po czasie. Dotychczas zwykle robiłem ścinkę ok 1-1,5 tygodnia po maksymalnym czasie kwitnienia podawanym przez producenta, kiedy większość trichomów była mleczna. No i pytanie, trzymać to jeszcze czy nie ryzykować i co jest to jest i ścinać?

Załączam dwa zdjęcia, na drugim mimo słabej jakości widać wyraźnie jeszcze dużo białych włosków.



 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
czekasz 2,5 miecha.
ja bym czekał, szkoda byłoby mi teraz tyle czasu poświęconego na roślinę żeby ściąć ją po 10 tygodniach i okazało się że jest niedojrzała.
zetnij małego sampla i zobacz czy moc jest już wystarczająca
 
Rejestracja
Lis 14, 2013
Postów
19
Buchów
0
Dzisiaj zerkam do boksa a tam białych włosków prawie połowa, i mnóstwo nowych kielichów otwartych w połowie z których słupki jeszcze nie wyszły. Jutro jak zerknę, to pewnie będzie bardziej biało niż brązowo. To jest możliwe, że po takim okresie roślina nagle jakby ponownie zakwitła?

zetnij małego sampla i zobacz czy moc jest już wystarczająca
Tak, mam już wysuszonego sampelka od niedzieli, ale, że ja bardzo rzadko palę, to się jeszcze nie zebrałem do spróbowania.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
To jest możliwe, że po takim okresie roślina nagle jakby ponownie zakwitła?
.
jest możliwe jeśli ładujesz jej dużo potasu - w takim przypadku nawet dwa dni przed planowaną kosą zacznie wywalać kudły.
jeśli planowałeś ścinkę to odstawiaj już nawozy (powinieneś zrobić to minimum dwa tygodnie temu) bo palenie będzie paskudne w smaku. teraz do samego końca już tylko woda
zrób zdjęcie przy zgaszonej lampie lub wyjmij na chwilę donicę z boksa i zrób fotkę, przy tych dwóch pierwszych nic nie widać.
 
Rejestracja
Lis 14, 2013
Postów
19
Buchów
0
jest możliwe jeśli ładujesz jej dużo potasu - w takim przypadku nawet dwa dni przed planowaną kosą zacznie wywalać kudły.
jeśli planowałeś ścinkę to odstawiaj już nawozy (powinieneś zrobić to minimum dwa tygodnie temu) bo palenie będzie paskudne w smaku. teraz do samego końca już tylko woda

Ostatni raz podlewałem nawozem jakieś półtora miesiąca temu, więc to na pewno nie chodzi o przenawożenie.


zrób zdjęcie przy zgaszonej lampie lub wyjmij na chwilę donicę z boksa i zrób fotkę, przy tych dwóch pierwszych nic nie widać.


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół