nasiona marihuany

Brak topów na 2 roślinach

Wyszukiwarka Forumowa:

Kaleos

Member
Rejestracja
Sie 13, 2019
Postów
19
Buchów
0
Witam, mam 4 pięciotygodniowe automaty Auto Amnesia Haze.
Na dwóch z nich zrobiłem LST, bo te dwie panienki były jakieś zacofane w porównaniu do reszty więc im LST odpuściłem.
Problem jest taki, że na roślinach z LST każda łodyga ma już dosyć masywne topy, natomiast te bez LST mają tylko włoski i pną się w góre i na boki.

Więc przejdźmy do pytań;

1. Czy jest możliwość zrobić LST na prawie 60 cm roślinie? Powoli mi brakuje miejsca, bo mam box o wysokości 120 cm a do tego dochodzi filtr, który zabiera cenne miejsce

2. Czy jeat szansa, że pomidorki bez LST dogonią reszte, abym mógł ściąć je wszystkie na raz?

Info:
Box 40x40x120
4x CFL 32w 6700k 18/6
Went 105 m3/h
Filtr 150 m3/h
Donice 5l
Nawozy
- weg: biohumus
- flo: burza kwiatów
 

Kaleos

Member
Rejestracja
Sie 13, 2019
Postów
19
Buchów
0
Na automatach się to sprawdzi? Nie opóźni kwitnienia? Do planowanych zbiorów krzaczków z LST równy miesiąc, ale te bez treningu dłużej raczej
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
zdjecia wrzuc to pogadamy. jak jedne slabiej i wolnej rosna kwitna , bedzies zmusial jedne sciasc i dwa zostawic , do konca zeby doszly do siebie
 

Kaleos

Member
Rejestracja
Sie 13, 2019
Postów
19
Buchów
0


---------- Post Zaktualizowany 19:55 ---------- Data pierwszego postu 19:54 ----------

Zdjęcie odwrócone, nie wiem dlaczego.
2 pomidorki z tyłu znacznie wyżej niż te z przodu. Na tych z przodu topki już są, na tamtych tylko włoski
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
lam to tam prawie nie ma topow, zanim to spouchnie i bedzie do zbiotu to nie miesiac a dluzej !!! pozdrawiam zrob foto z bliska jakie masz kwiaty.

Przyjrzalem sie zdjeciu i topki sa male wiec lam na zakladke

---------- Post Zaktualizowany 19:58 ---------- Data pierwszego postu 19:56 ----------

http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Super_Cropping
 

Kaleos

Member
Rejestracja
Sie 13, 2019
Postów
19
Buchów
0
Tych 2 z przodu nie będe łamał, bo dobrze się rozwijają. Jeszcze kilka dmi temu były same włoski
Dziwne, bo tamte z tyłu o wiele większe a bez topów



Strasznie obniża jakość zdjęć te forum
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
gitara bedzie dobrze , pozdrawiam , najlpiej zrob tak wszystkim , polecam

---------- Post Zaktualizowany 22:32 ---------- Data pierwszego postu 21:10 ----------

teraz obniz lampe , aby za wysoko nie rosly ale nie za blisko zeby sie nie spalily , sam musisz probowac
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
a od kiedy to stresujemy automaty tego typu treningami ?
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
do tygodnia moze to opoznic z tego co wyczytalem w internecie
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
to żeś koledze doradził
automatów się nie 'opóźnia', nie trenujemy ich metodą HST.
czasem złamanie odgałęzienia przy robieniu LST może mieć wpływ na końcowy plon a ty mu kazałeś złamać wszystkie odnogi.
Uważam że to duży błąd i może mieć fatalne w skutkach efekty
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
To wydaje się sensowne.
http://www.forum.haszysz.com/supercr...wy-t23615.html

Jestem przekonany że nadaje się do automatów bo
a) jest bardzo wygodne
b) pozwala odsłaniać najbardziej zacienione miejsca
c) topy moim zdaniem rzeczywiście dostają od tego kopa i szybciej rosną

Bardzo podobają mi się podpowiedzi kota, ale on ma za***iste feno tych roślin i one rosną właśnie tak jakby były po jakimś treningu. Kolega ma podobną sytuacje w boxie. Jedna panna nie wymagała w ogóle treningu- dwie pozostałe już tak, bo spora część topów pozostaje w cieniu gęstych liści .

Np. tutaj:


Te boczne odnogi wogóle się nie rozwijały bo rosły w góre i były zacienione. Dopiero jak kolega zastosował suppercroping strzeliły i starają się dogonić resztę. Pozostaje jeszcze kwestia czy roślina mająca 20 cm wsokości pozostawiona sama sobie nie właduje całej energii w głównego topa, czym zrównoważy brak bocznych kwatostanów?... Moim zdaniem, w takim przypadku potrzebuje trochę naszej pomocy...
 

Kaleos

Member
Rejestracja
Sie 13, 2019
Postów
19
Buchów
0
Wytłumaczysz mi łopatologicznie jak działa ten crooping?
W miejscu złamania powstaną nowe szczyty, czy roina sie podniesie?

---------- Post Zaktualizowany 07:12 ---------- Data pierwszego postu 06:15 ----------

Kolega jednak ma racje. Gdybym nie nagiął 2 szczytów to roślina rozsadziłaby mi boxa, przed naginaniem miała 60 cm i musiałem cały czas podnosić lampe, przez co rośliny z LST otrzymywały mniej światła. Irytuje mnie fakt, że na roślinach bez LST nie ma topów, natomiast na tyvh z LST od niecałego tygodnia sie formują
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół