nasiona marihuany

Substytut tytonu z Coffe Shopu?

Wyszukiwarka Forumowa:

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Siemano! Jak w temacie, poszukuje alternatywy dla tytoniu w jointach. Spotkalem sie z tym w Amsterdamie gdzie zabraniaja palic tytoniu w cofikach. Czy ktos z was ma jakies info ? Szukalem na forum i albo jestem slepy albo nic nie ma...

Buch z wami!
:smokee:
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Suszona mięta z własnego ogródka :) POLECAM
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
od kilku lat po operacjach kompletnie nie moge palić tytoniu i... polecam czystego jointa ;d! :smokee:
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Kiedys byl taki wypelniacz, co sie zwie greengo, obadaj i opisz jak smakuje... albo zainwestuj w wapa ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Kiedys byl taki wypelniacz, co sie zwie greengo, obadaj i opisz jak smakuje... albo zainwestuj w wapa ;)

Nie wiem jak z dostępnością tego teraz w Polsce bo były jakieś jaja przez akcyzę, chyba nawet ktoś coś musiał płacić celnemu czy skarbowemu czy coś ale nie pamiętam już...
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Znalazlem ten greengo na ebayu, wyskoczyly przy okazji tez liście Damiana. Poczytalem trochę w necie i skusilem sie, całe 3Ł za 100g :smokee: Wiele zastosowań, herbatki, napary etc spalone samo w sobie dalej relaksujący chill. W weekend powinno juz byc u mnie, zdam relację <peace>

---------- Post Zaktualizowany 12:36 ---------- Data pierwszego postu 12:34 ----------

Kiedys byl taki wypelniacz, co sie zwie greengo, obadaj i opisz jak smakuje... albo zainwestuj w wapa ;)

Koleszka ma ten z balonem, fajna sprawa ale to jednak nie lolek ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół