nasiona marihuany

4x120wLED/1.0m2- Peyote WiFi, Alaskan Purple, Gelat OG i Monster Profit

Wyszukiwarka Forumowa:

FrogHT

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
11
Buchów
0
Dzień 27 veg - Alaskan ( prawy przód ) mimo ze młodszy od wszystkich roślin o 4 dni, rośnie jak szalony, odrosty po FIM tez już dość widoczne, u reszty roślinek, fim zrobiony 4 dni temu, nawożenie wedle schematu fox farm + cal mag 1ml /l, naprzemian z napowietrzoną woda pH 6.5

 

FrogHT

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
11
Buchów
0
No i niestety chu.. bombki strzelił .... podczas tego jak byłem w pracy, wspaniały właściciel mieszkania , bez uprzedzenia i bezprawnie,
Wszedł sobie do mojego pokoju wraz z dwójką osób, która oglądała dom... Dobrze że mam kamery z czujnikami ruchu i dostałem powiadomienie , bo mogłem w miarę szybko zareagować i pozbyć się roślinek. Także niestety, ale ten temat można zamknąć, następny będzie, już na nowym mieszkaniu. Bez jakichkolwiek obaw, ze jakiś ch*j mi wejdzie do pokoju
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Lipa ziomuś, takie są zalety wynajmowanych mieszkań... za***albym gdyby właściciel przyszedł do mnie w ogóle bez zapowiedzi, a gdzie tu taka akcja... Przenoszę do niedokończonych, mam nadzieję że następną dociagniesz do końca. ciekawy byłem tego bubba wifi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół