nasiona marihuany

4x120wLED/1.0m2- Peyote WiFi, Alaskan Purple, Gelat OG i Monster Profit

Wyszukiwarka Forumowa:

FrogHT

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
11
Buchów
0
Odmiany to :
  • Peyote WiFi is an indica-dominant cross of WiFi (The White x Fire OG) and Peyote Purple (selected Bubba Kush pheno-type),
  • Gelat.OG is the culmination of bringing together two much-in-demand West Coast strains, viz. Gelato and OG Kush.
  • Alaskan Purple has some fine heritage having been bred by crossing Purple Alaskan, Kush and a Brazilian sativa strain.
  • Monster Profit well and truly lives up to its name with fabulous yields of top quality buds. This strain is 60% sativa and 40% indica and was created by crossing Amnesia Haze with a strain called Dream Machine. A brilliant performer indoors as well as outdoors.


- 4x1 Pełno-sezonówki od seedsman.com
- Grow Tent 100x100x200
-4x Panel Led 120w 1365led Full spectrum
- Doniczki Materiałowe 20l i ziemia Canna Terra Professional
- Dolot powietrza z okna 100m3 , dwa wentylatory oscylacyjne w środku namiotu, oraz wyciąg powietrza 200m3
- Nawozy i chemia :Fox Farm Trio : Big Bloom, Tiger Bloom, Grow Big, Vitalink Cal Mag i PH Up i Down od Vitalink
- Odmiany: Payote WiFi, Alaskan Purple, Gelat OG i Monster Profit ze sklepu seedsman.com
- Temp 25-30st , wilgotność weg 70% kwiat idziemy niżej
- Trening : fim,lst,Scrog

Na wyposażeniu w namiocie wydajny nawilżacz powietrza (do 300ml/ godz), pochłaniacz wilgoci na kwiat, rura grzejąca, dwa worki z CO2 , woda do roślin z kranu od stana 24g , napowietrzania pompką do akwarium, TCS i EC meter, PH Pen od Essentials



normal_576FB90B-2096-41DB-B318-2DD61D695F43.jpeg

normal_CC4B7E98-F963-4C29-811C-F9C7A2D056F7.jpeg

normal_2503B582-28F0-47DD-9CDE-C4EF28B0F149.jpeg

normal_8A3E08D6-FF8F-4A49-AD31-DCCA5CC9C508.jpeg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Mialem ta Alaskan Purple fajna odmiana.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Led tak nisko?
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
prawie 500W na taką powierzchnie powinno roznieść boksa wzdłuż i wszerz
jechałeś już na tych panelach na takiej powierzchni ?
ile planujesz weg'a ?
powodzenia
 

FrogHT

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
11
Buchów
0
Poprzednim razem miałem w boxie 7 automatów lowrest#2 niestety popełniłem wiele błędów : zła ziemia, złe doniczki, brak powietra z zewnątrz, złe PH wody i duży stres dla roślin w postaci przeprowadzki i tylko dwa panele LED i plonu łącznie na sucho było 25g także lipa. Teraz starałem się poprawić wszystkie moje błędy i zobaczymy co z tego wyrośnie :) Mam nadzieje ze jak najwiecej
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
wow
nie wiem czy 5 tygodni na takie donice to nie jest maks ale nie robiłem nigdy na takiej powierzchni przy tak dużych donicach
 

FrogHT

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
11
Buchów
0
Skoro tak mówisz, może rzeczywiście skrócę Vega wedle Twojej porady. Przyznaje jestem amatorem i to moja pierwsza uprawa fotoperiodyczna
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Skoro tak mówisz, może rzeczywiście skrócę Vega wedle Twojej porady. Przyznaje jestem amatorem i to moja pierwsza uprawa fotoperiodyczna

ja też nie uprawiałem w tak wielkich donicach więc wiesz, nie sugeruj się tylko moją wypowiedzią.
ogólnie przy 15L donicach jest standardem około 4 tygodni weg ale 6-7 tygodni i tak jest zdecydowanie zbyt długo według mnie
 

FrogHT

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
11
Buchów
0
Dzień 21 , Alaskan Purple i Peyote Wifi zrobiony FIM i ogólnie reszta zaczynam lekki LST, za kilka dni myśle Gelat i Monster tez będzie gotowy do FIM
normal_E30F0EDB-876D-43A0-A772-3F718CA3FBCD.jpeg
 

FrogHT

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
11
Buchów
0
Roślinki mi się położyły podczas LST dość nisko (łodyga), czy będzie to miało jakiś negatywny wpływ w przyszłości ? biorąc pod uwagę, że będę montować siatkę do scrog i ogólnie rośliny maja się dobrze , nie maja oznak jakiś problemów
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Nic im nie będzie. Bardziej martwiłbym się czy te panele ogarną Ci dobrze taka powierzchnie gdy będzie faza flo... ;) Ja poszukałbym czegoś lepszego np. HPS. :p
 

FrogHT

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
11
Buchów
0
Nic im nie będzie. Bardziej martwiłbym się czy te panele ogarną Ci dobrze taka powierzchnie gdy będzie faza flo... ;) Ja poszukałbym czegoś lepszego np. HPS. :p
Myślałem z początku nad HPS, ale jednak boje się troszkę o temperaturę w namiocie , bo niezbyt mogę zastosować większy wyciąg, ze względu na hałas, bo namiot mam metr od łóżka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół