nasiona marihuany

Citizen clu 058 150w 2x Dinamed CBD 2x shining silver haze True living organics

Wyszukiwarka Forumowa:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
No wlasnie nie mam innej opcji jedynie szuszenie w namiocie przez wscibskich sasiadow a lampa swieci ;/ jedynie co to moge porobic wieksze dziury w tym pudelku po bokach I postawic je zaraz kolo wejscia pasywnego. Teraz sa dziurki na 0.5cm gdzies

Lub otworzyc pudelko od gory postawic gazete zeby swiatlo na bobki nie padalo I mieszaka prosto na nie skierowac
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Cześć,

ja dałem tak w karton i plechy nie było. Miałem go lekko uchylony i na szafie, tam gdzie powietrze nieco cieplejsze.

IMG_0169.JPG
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Porobie wiecej dziurek w tym boxie I poloze go zaraz kolo mieszaka moze nie wejdzie
Btw fajne bobki :D

---------- Post Zaktualizowany 18:59 ---------- Data pierwszego postu 18:28 ----------

No pomysł nieudany. Popieram przedmówcę. Stracisz plon w ten sposób. Nie tędy droga panie. Musisz cos innego wykombinować ale bez gazet i pudełek-chyba że z pudełka zrobisz suszarnię-wyciąg jakiś musi być i powieś tam boby.

Co myslicie panowie ? Warstwy bobki-papier-boki-papier I mieszak prosto w Boxa wieje [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] [MENTION=74064]smoksalot[/MENTION]

 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Weź już upie**** większa dziurę w tym kartonie jak są przykryte Gazeta to światło nie będzie dochodzić. A dzięki większemu otworowi wilgoć ulotni się szybciej.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Wporzadalu dzisiaj otworzylem pudelko od gory I se mieszak delikatnie na nie wieje :)
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 99 Flo 67

Siemano

Zrobilem dzisiaj wstepny trym pierwszego haze dostal dzisiaj czystej wody I planuje scinke za jakies ~3 dni jak ziemia troche podeschnie

Co do drugiego dostal dzisiaj sst z Fasolek mung I popcornu + ffj zostawie go na jakies jeszcze 2~tyg I scinam nie Chce juz mi sie czekac :D

co do wagi CBD wynik :

ten dziwny zmutowany,poblokowany - 12.2g

drugi - 29.5g

ogolem wynik nie najgorszy oczywiscie porownojac do ostatniego grow (bylo chyba 42g na mars hydro) takze jestem zadowolony miejmy nadzieje ze bedzie co raz lepiej.

bonus: czekam na nowe pesteczki z racji ze nie ma fajnych rzeczy na ferment zrobilem z otrymowanych lisci na natepne grow.




 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 105 Flo 73

Siemano hazeik zostal dzisiaj podlany z 1ml ffj I 1l wody juz duzo nie pije mysle zeby go sciac za 3 dni ewentualnie jeszcze raz go czysta woda podlac I go sciac na glownych szczytach juz galancie jest brazowych trichomow

Co do drugiego Haze zostal sciety I wysuszony niestety nie mam duzo fotek a waga to

34.3 czyli za***iscie jak dla mnie :D

+ Jeszcze bonusy na nastepne grow Nl I Dinamed CBD + jeszcze raz





 
Ostatnia edycja:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Siemano dzisiaj koniec growloga haze zostal sciety ~7dni temu nie bawilem sie za specjalnie w trymowanie wiekszosc bedzie szla na wax wogole po wiekszym przeczytaniu zaluje ze go wysuszylem :D
palenie jest naprawde kozak fajna czysta glowa

a wynik koncowy to 45.9g jestem naprawde zadowolony ztego gro dziekuje wszystkim za ogladanie niestety nie mam duzo fotek z kosy.

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół