nasiona marihuany

Citizen clu 058 150w 2x Dinamed CBD 2x shining silver haze True living organics

Wyszukiwarka Forumowa:

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
[MENTION=90749]Virandell[/MENTION]; nie nabite azotem; smak wynagrodzi Twój trud:bongo4: Powodzenia<shiza>
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
A tam bosko blade jak sciana sa chociaz z topow jestem wmiare zadowolony :D zracji tego ze to grow juz jest takie popierzone w ostatnich 2 tyg sprobuje zrobic naturalne "pk13/14" z (1-10-1)high p bat guano I (0-1-30) palm tree ashes ciekawe czy cos spuchna po tym Bo prawie nigdzie info nie moge o tym znalezc

Za pozno na bat guano i palm tree ashes - to sie daje na poczatku flo, max do polowy, bo rosliny nie przejedza i topy beda paskudne w smaku. Lej tego biobizza i odstaw ze 2 tygodnie przed kosa.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Za pozno na bat guano i palm tree ashes - to sie daje na poczatku flo, max do polowy, bo rosliny nie przejedza i topy beda paskudne w smaku. Lej tego biobizza i odstaw ze 2 tygodnie przed kosa.

Serio ? No to moj plan poszedl sie yebac dzieki za rade ^^
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Za pozno na bat guano i palm tree ashes - to sie daje na poczatku flo, max do polowy, bo rosliny nie przejedza i topy beda paskudne w smaku. Lej tego biobizza i odstaw ze 2 tygodnie przed kosa.

Tak z ciekawosci Ty piszesz o top dressingu ? Ja mialem zamiar ztego herbatke zrobic tzn bablowac przez 24h I podlac wlasnie 2 tyg przed scinka wten sposob odrazu skladniki byly by dostepne
Zciekawosci napisalem do guanokalong I mowili ze nie ma problemu z takim podlaniem 2tyg przed scinka
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Tak z ciekawosci Ty piszesz o top dressingu ? Ja mialem zamiar ztego herbatke zrobic tzn bablowac przez 24h I podlac wlasnie 2 tyg przed scinka wten sposob odrazu skladniki byly by dostepne
Zciekawosci napisalem do guanokalong I mowili ze nie ma problemu z takim podlaniem 2tyg przed scinka

Kazdy producent nawozow organicznych twierdzi, ze nawozy mozna lac do konca. Guanokalong bardzo dlugo sie rozklada - nie wiem jak w formie napowietrzonej herbaty, ale ja bym nie ryzykowal. Moim zdaniem w ostatnich dwoch tygodniach nie ma najmniejszego sensu lac czegokolwiek, bo roslina i tak wyciaga wszystko z lisci i mniej pije. Moim zdaniem po takim zabiegu popsujesz finalny produkt, ale moge sie mylic. W necie pelno opini, ze latwo popalic rosliny przy pelnej dawce... inna sprawa, ze niejaki fazogastor pisal, zeby kupy (albo prochu, juz nie pamietam) nie mieszac z woda tylko stosowac jako top dressing, ja mam w te info wy***ane, ale jak ci sie chce to mozesz zbadac temat ;)

Ja guano mieszam na wegu z ziemia, gdzies polowa dawki, pozniej na poczatku flo (jak regi to zaraz po okresleniu, przy przesadzaniu. Nie przejechalem sie jeszcze na takim systemie...
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Kazdy producent nawozow organicznych twierdzi, ze nawozy mozna lac do konca. Guanokalong bardzo dlugo sie rozklada - nie wiem jak w formie napowietrzonej herbaty, ale ja bym nie ryzykowal. Moim zdaniem w ostatnich dwoch tygodniach nie ma najmniejszego sensu lac czegokolwiek, bo roslina i tak wyciaga wszystko z lisci i mniej pije. Moim zdaniem po takim zabiegu popsujesz finalny produkt, ale moge sie mylic. W necie pelno opini, ze latwo popalic rosliny przy pelnej dawce... inna sprawa, ze niejaki fazogastor pisal, zeby kupy (albo prochu, juz nie pamietam) nie mieszac z woda tylko stosowac jako top dressing, ja mam w te info wy***ane, ale jak ci sie chce to mozesz zbadac temat ;)

Ja guano mieszam na wegu z ziemia, gdzies polowa dawki, pozniej na poczatku flo (jak regi to zaraz po okresleniu, przy przesadzaniu. Nie przejechalem sie jeszcze na takim systemie...

Wporzadalu dzieki bardzo za podpowiedz niech sobie rosna I odpuszcze ta herbatke :)
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 80 Flo 48



Siemano planty dostaly dzisiaj super mieszanke mianowicie bio bloom, top max, ffj, lab, sst z Fasolek mung oraz sol epsom ze wzgledu ze roslinki wykazuja niedobor magnezu. Ogolem planty rosna dobrze, patrzalem trichomy na roslinkach ale Nadal wszedzie przezroczyste, z fotorelacji widzialem ze ludzie zazwyczaj kosza w ~70 dni czyli jest jeszcze troche czasu, planuje podlac jeszcze max 2 razy biobizzem I do konca leci Sama woda[/url]



[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1050861]

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage
 
Ostatnia edycja:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Stary ta fota przypałowa z dziabą na ręce a potem dziw że gubernia wpada na chate
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Stary ta fota przypałowa z dziabą na ręce a potem dziw że gubernia wpada na chate

To samo chciałem napisać, że jak robisz foty to staraj się chować, znaki szczególne dla własnego spokoju.

Ps krzaczki bardzo ładnie wyglądają.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 89 Flo 57

Siemano

Jeden CBD zostal sciety (ten najmniejszy) wcale nie rosl, poblokowany zmutowany takze to bylo przyczyna

Reszta rosnie ladnie mysle ze za tydzien juz zetne Haze i drugiego CBD trichomy juz podchodza pod brazowy kolor gdzie nie gdzie przez ostatnie 1.5tyg dostawaly wode Fpj I skielkowane nasiona fasolki mung

Co do drugiego Haze mysle ze jeszcze potrzebuje 2-3 tyg takze Bede Musial ciac na raty



 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 59 Flo

Przyszedl czas na drugiego CBD patrzalem trichomy to sa mleko/braz takze postanowilem sciac szyszki.

wpieprzylem wszystkie topki do pudelka porobilem pare dziurek I ulozylem na przemian z gazeta mam nadzieje ze plesn nie wejdzie pudelko stoi w boxie z 2 plantami :)

wiecej zdjec niestety nie mam krzaka musialem oskubac w namiocie na szybko wage podam jak wyschnie :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Słaby sposób na suszenie, w takim pudełku ruch powietrza jest pewnie zerowy, a to może szybko spowodować rozwój pleśni.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
No pomysł nieudany. Popieram przedmówcę. Stracisz plon w ten sposób. Nie tędy droga panie. Musisz cos innego wykombinować ale bez gazet i pudełek-chyba że z pudełka zrobisz suszarnię-wyciąg jakiś musi być i powieś tam boby.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół