nasiona marihuany

Citizen clu 058 150w 2x Dinamed CBD 2x shining silver haze True living organics

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
W 4 dni moga nie odbic wystarczajaco i beda karly, sle moga tez byc gotowe na flowering ;)
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 23
Szybki upek
Planty zostaly dzisiaj zmienione na 12/12 oraz dostaly maly modeling niechcacy przy tym gornym prawym CBD ***alem 2 duze liscie :freak:
+ Papu na jutro alfalfa I popcorn tym razem 1/2 dawki nastepnym razem juz raczej Cala poleci
A I lampa poszla z 65w na 100w wisi 60cm nad plantami :)
Jakies rady z***ki ?



 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 25

Siema planty zaczynaja rosnac naprawde ladnie troche zaluje ze nie zostawilem z 10dni wiecej na wegu moze ta mala chociaz troszeczke by nadrobila Bo juz 2 uprawe jednen krzaczek psuje mi grow :)

Hazy ladnie nadrobily po przypadkowanym fimie takze bedzie jeden dodatkowy szczyt :D

Dzisiaj poszla compost tea z alfalfa I fish hydrolysatem.

I to tyle narazie nie ma co pisac chyba upy za czesto I narazie Bez problemow w naszej ziemi :D
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 31

Siemano planty dostaly wczoraj sst z popcornem 11g I alfalfa 2.5g a jutro robie compost tea z fish hydrolysatem I obfity top dressing ze slodu ktory da nam ladne mycelium (miejmy nadzieje :) )

Wkoncu jedna roslinka pokazala pistle jeszcze 3 I mozemy liczyc Flo

zastanawiam sie tez kiedy robic pruning z czego to wiem to maks do 2 tyg tak ? Czy czekac jak sie wyciagna do konca ?

ogolem szczerze za bardzo jakos sie nie wyciagaja przynajmniej ja nie widze :D


 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 35/1 Flo

Siemano

Wszystkie planty juz sie okreslily takze zaczynamy pierwszy dzien flo

Planty ogolem ladnie rosna zauwazylem ze zaczely sie bardzo wyciagac w ostatnich 2 dniach I mysle nad pruningiem tylko nie wiem dokladnie do kad dokladnie je ciac jakies rady ? ��

2 pytanko gorne listki sa bardzo blade nie wiem czy to normalne Bo ostatnie grow swiatlo bylo fioletowe myslicie ze to jakis niedobor ? :) A moze lampa ? 100w teraz I wisi ok 55cm~ nad szczytami



 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Wszystko ok, nie panikuj, też tak mam z jasnym kolorem na szczytach w fazie weg, i początkowym flo.
Pamiętaj że przy clu058, minimum na flo to 50 cm Od topów.
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Pytanko o światło. Twoja pierwsza uprawa na tej lampie? Jaka jest Twoja opinia o niej. Z fartem:tiphat:
P.S. Po przełączeniu poszły jak Apollo13 :brawo:
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Wszystko ok, nie panikuj, też tak mam z jasnym kolorem na szczytach w fazie weg, i początkowym flo.
Pamiętaj że przy clu058, minimum na flo to 50 cm Od topów.
No to gitara dziekowac bardzo :)
[MENTION=90745]JimMorris[/MENTION] tak pierwsza uprawa jak narazie zabardzo sie nie moge wypowiedzec, wczesniej mialem mars hydro I chyba troszeczke lepiej szlo na veg ale mozliwe ze to wina tego ze za nisko trzymalem na poczatku tego clu058 wiecej Bede mogl sie powiedzec po skonczonym gro ale ogolem jak narazie bez zadnych - najbardziej mnie zastanawia jak popuchna pozniej :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Wszystko co zacienione mocno to tnij.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 39 Flo 5
Siemanoo planty dzisiaj dostaly herbatke kompostowa I przy ostatnim podlaniu tez herbatka kompostowa ale z fish hydrolysatem + top dressing z slodem,kelpem I mikroryza aby zbudowac ladna kolonie grzybkow ktora pomoze nam w Flo :)
Ogolem planty ladnie rosna Nadal mnie trapi ten zielony kolor ale narazie jeszcze jakos bardzo nie przeszkadza a bardziej ciekawi co to jest :D
Wczoraj musialem polamac pare odrostow wyciagaly sie bardziej niz reszta a na dodatek planty juz sa 53cm od lampy i nie zaciekawa sytuacja sie robi Bo nie moge jej wyzej podniesc a pewnie jeszcze sie wyciagna.



 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 42 9 Flo

Emano krzaki juz pokazuja fajne pedzelki takze pojdzie maly upek.

Planty dostaly dzisiaj specjalna herbatke kompostowa na etap flo czyli

4l wody

1 lyzeczka fish hydrosylate

1 lyzeczka high P bat guano

1 Lyzka cukru Muscavado

1 Lyzka kelpu

Bablujemy 24h I nastepnie dajemy worm casting I bablujemy przez kolejne 24h

Wten sposob zrobimy wazna grupe bakteri ktora rozlozy nam pk na flo

Mysle ze przy nastepnym podlaniu juz podkrece lampe na 150w I Bede obserwowal czy nie bieleja wierzcholki

Aa I hazeik fajne czerwone,fioletowe wloski dostaje ciekawe czy bardziej sie to rozwinie :D



 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 47 Flo 14

Siema podkrecilem dzisiaj lampe na 150w zobaczymy za pare dni czy nie bedzie za duzo narazie ladnie puchna napewno lepiej niz na Marsie szczegolnie dolne szczyty.

Planty dostaly tez dzisiaj herbatke kompostowa.

I Nadal te zolte liscie mam nadzieje ze dotra do konca w takim litrazu ziemi I z odmiana tak dlugo kwitnaca





 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ogólnie widać ze zdjęć że niedobory się powiększają, zrób coś bo na końcówkę flo tam nie będzie liści. Jak widać tylko jedna ładnie nabita
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół