nasiona marihuany

Citizen clu 058 150w 2x Dinamed CBD 2x shining silver haze True living organics

Wyszukiwarka Forumowa:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Nazwa nasion i producenta: shining silver haze RQS, Dinamed CBD Plus Dinafem
Rodzaj i moc lamp: clu 058 citizen 150w z patencjometrem
Fotoperiod (czas świecenia): 24 3 dni 18/6 12/12
Namiot uprawowy / growbox, wymiary: 60/60/180
Rodzaj podłoża i wielkość donic: 12L donice (z 10L ziemi moze tylko)
Nawozy: Korean natural farming,Compost tea,Sst,herbatki z kelpu
Wentylacja, przepustowość (m3/h): 145/187
Dodatkowe informacje: Wlasna ziemia a wniej

Fish meal, Bone meal, Blood Fish bone,Gips, Dolomite lime,Alfalfa,kelp,neem meal,owadzie gowno,slod,odpadki od jedzenia, dzdzownice

Trening:Topping + maly Lst

1:torf 1:perlit 1:kompost/wormcasting

Siemano w mojej fotorelacji bedzie Wlasna super ziemia ogolem caly Grow log powinien pojsc Bez problemu mam nadzieje ale to sie jeszcze okaze :D

Teoretycznie cala uprawa moglaby pojsc na samej wodzie ale beda male dodatki troche knf herbatki kompostowe sfermentowana ryba itd itd.

Lampa Clu058 citizen 150w ustawione na poczatku 65w (ma ktos jakies pojecie jaka wysokosc ? Wczesniej robilem na Marsie :) )

Narazie nic ciekawego kielki poszly na wate 3 dni temu CBD wykielkowalo w 1 dzien a ssh zajelo 3 dzisiaj poszly do ziemi takze czekamy jak wyjda na powierzchnie








 
Ostatnia edycja:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Też mam lampę 150 W na tym cobie i nie zmniejszam mocy ale daje ją na wczesnym wegu tak ze 60-70cm nad roślinkami i filuję jak im jest i czy sie nie wyciągają-przy pełnej mocy jeszcze sie nie zdażyło. Ajak chcesz ją skręcać to sam musisz rozkminić co i jak.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Ciekawe ogolem gadalem ztypkiem co robil lampe to mowil na 65w zeby dac na 70cm I po 2 tyg na 50cm trzymac tylko ciekawi mnie skad takie Dane ma :) zobaczymy jak wyjdzie w praniu
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 1

Dobra liczymy prawie wszystkie wyszly na powierchnie oprocz 1 SSH (widac mu skorupke juz) roslinki dostaly dzisiaj ok 4cm kawalek aloesu wymieszane w okolo 250ml wody po 4 lyzeczki na kazdy kubeczek. Podsypalem je tez troche ziemia Bo sie wyciagaly Albo mi sie zdaje panel siedzi na 40cm 65 watt na poczatku bylo 70cm ale moim zdaniem bylo to za daleko.

Nastawilem tez nowe fpj z pokrzywy, z aloesu niestety mi splesnialo ale wydaje mi sie ze bedzie nawet lepsze aloes Traci wiekszosc dobrych wlasciowsci po 30min przez kontakt z powietrzem


 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 4

Siema roslinki dostaly dzisiaj pierwsza compost tea z alfalfa kelpem I wormcastingiem do tego na koniec listek aloesu, wczoraj tez dostaly top dressing ze slodu a to jedne z zalet

Zawiera łatwo dostępną chitynę [chityna znajduje się między warstwami węglanu. W trakcie rozkładu ulega przekształceniu w chitynazę, która rozkłada egzoszkielet larw i jaj.]
Zawiera ureazę, fosfatazę i potasazę.
Zwiększa aktywność grzybów w glebie
Zawiera naturalnie występujące hormony regulujące wzrost i hormony wyzwalające obronę
Zawiera enzymy, które zwiększają rozkład
Hodowcy zgłosili do 20% szybsze zakończenie kwitnienia.
Zwiększa reprodukcję dzdzownic

Ogolem mysle moze zeby dac za jakies 2 dni do docelowych ?



https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pid=1038645

 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Ema

takze roslinki dostaly wczoraj fpj z pokrzywy I lab 0.5ml na 500ml wody a dzisiaj zostaly przesadzone do docelowych I dostaly act z wormcastingu I cukru na dobry poczatek oraz 2 lyzeczki uwodionego kelpu ktory jest bardzo latwy w przygotowaniu:

bierzemy 1/4 kubka kelpu I Pol szklanki wody dobrze mieszamy I zostawiamy na 30min do 1 godz nastepnie wylewamy resztki wody. W ten sposob mozemy wlozyc go pozniej do jakiegos sloiczka I przechowujemy go w lodowce (w najzimniejszym miejscu czyli gdzies w koncie) nie jestem pewien do tego Ile moze stac ale pewnie wystarczy powachac :D****

dawkowanie 2 lyzeczki na oprysk w 4l wody I ok 4 lyzeczek na 4l jesli chcemy tylko podlac

a zalety to****NPK wraz z ponad 60 mikroelementami. Plus kwas alginowy, mannitol, cytokininy, indole, hormony, auksyny i gibereliny.

No I bardzo dobry na stres w moim przypadku teraz przesadzanie roslinki




 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Siema mamy dzisiaj dzien 13 ogolem ze wzrostu nie jestem za bardzo zadowolony, nie jestem pewien czy to wina lampy wczesniej wisialy na 40cm ale podnioslem z 4 dni temu na 70cm I troszeczke ruszyly takze moze bylo za mocno ?
Rzucilem tez nowa pesteczke wczoraj na wate dzisiaj juz wykielkowalo jak ladnie pojdzie to zastapi dolna po prawej stronie Bo cos przymula juz 5 dzien :)

(Po lewo hazy po prawo CBD)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Nie panikuj, dobrze jest. ��
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Mogloby byc lepiej chociaz nie powiem ze mnie ta lampa troche frustruje z rozkminieniem tej wysokosci :D
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Panowie plan robie potrzebuje opini ;) ze wzgledu ze te CBD cienko rosna odpuszcze Im chyba topping Bo wiecej zaszkodzi niz zyskam, myslicie puscic je wolno czy zarabac Jakies male lst moze z 2 3 nagiecia ? [MENTION=27768]judaista[/MENTION] co myslisz ;)?
Edit popatrzalem na troche GL I tak ten strain dziwnie rosnie takze Jednak polecial topping :)
 
Ostatnia edycja:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 16
Siemano lampa wisi ~80cm nad roslinkami jest duza poprawa takze jestem zadowolony jest lekcja na przyszlosc .. Planty juz ladnie Ida 2 hazy dostaly topping dzisiaj I 1 CBD dostal wczoraj I polecial oprysk z kelpu na stres jak narazie nic wiecej nie ma co mowic :)


 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 18
Cos za czesto Ida the updatey ale pierwsza uprawa w takiej ziemi to kit :D
Planty dostaly dzisiaj 1/3 dawki Sprouted seed tea z alfalfa I popcornu dla testy czy ich nie popali jak bedzie ok to nastepnym razem pojdzie juz normalnie.
Postanowilem temu malemu tez zrobic lst I narazie to tyle mam nadzieje przelaczyc za jakies 8dni jak sie dobrze ogarna po tym toppingu





:Edit [MENTION=27768]judaista[/MENTION] oraz inni uzytkownicy z ciekawosci zapytam co jest z Tymi odrostami ? Maja dziwny zolto/filetowy kolor
Tylko na jednym krzaku tak jest
 
Ostatnia edycja:

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Wyglądają normalnie imo. Zawsze wychodzą jasne i nabierają koloru wraz z chlorofilem.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Dzien 21
Dobry przepis na herbatke kompostowa :)
1 kubek wormcastingu 2 Lyzki cukru najlepiej Muscavado 1 lyzeczka alfalfa mealu 1 lyzeczka naszej rybki (moze tez byc fish mix ale nasza ryba jest w pelni aktywna) I 1/8 lyzeczki prochnicy po 24h bablowania ze wzgledu ne hamuje wzrost bakteri




Mysle zeby przelaczyc za jakies 4 dni co myslicie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół