nasiona marihuany

[AF][100W][0,38m2] - AutoMazar x AutoBlackJack x AutoNorthernLights

Wyszukiwarka Forumowa:

kcr695

Member
Rejestracja
Sie 11, 2019
Postów
6
Buchów
0
Witam wszystkich.Na wstępie chciałem powiedzieć że jestem tu nowy,tzn forum przeglądam już dłuższy czas natomiast jest to moja pierwsza fotorelacja, jak i uprawa Indoor (Outdoor nie jest mi obcy;) Nie znam tu nikogo niemniej jednak liczę na wparcie i pomoc. Pozdrawiam Forumowiczów i zapraszam do Grow Journal :)

-Rośliny: 1:AutoMazar x AutoBlackJack
2:AutoMazar x AutoNorthernLights
Zdecydowałem się na te hybrydy ze względu na to że są nowością w tym sezonie, jak i zapewnienia producenta że są szybkie i mało wymagające ze strony growera, poza tym Seedbank zaufany jest to MegaNasiona.pl

-Miejsce uprawy: Jest to róg pokoju Wyłożony folią aluminiową i oddzielony kartonem po telewizorze led XD. Dlaczego? Ponieważ ta uprawa to swego rodzaju eksperyment który ma stwierdzić czy wgl się do tego nadaję i z czystej ciekawości co z tego wyjdzie.

-Oświetlenie: Żarówka LED grow 100w z gwintem e27 Full Spectrum Posiada 150 Ledów z na które składają się: 100 czerwonych (630-660nm) 35 niebieskich (430-460nm) 10 białych (6000-6500K) i 5 IR (730-740nm)

-Wentylacja: Wiatrak Komputerowy 12v podpięty pod ładowarkę + Wentylator pokojowy obrotowy 45W

-Medium: Ziemia Ogrodowa z Biedronki (ph 5.5/6.5) wymieszana z granulowanym Styropianem w proporcjach mniej więcej 1 do 20 dwa wiadra 10 L zapełnione ziemią ok.7/8L na wiadro

-Nawozy: Na WEG stosuję Biohumus Extra + Gnojowica z pokrzyw a na FLO Roztwór ze skórek bananów + Doraźnie co 3cie podlanie Roztwór ze sproszkowanych skorupek jajek. W zaawansowanym kwitnieniu zamierzam użyć Substral Burza Kwiatów.

Warunki panują takie jak w pokoju czyli temp.ok. 23-27st w dzień a wnocy nie spada poniżej 18stu. Wilgotności nie mierzę natomiast posiadam nawilżacz powietrza który pracuje non stop na ok30% mocy (w czasie naświetlania 18/6)

Treningi które stosuję to tylko i wyłącznie delikatne LST.

Dziś mija kwiatkom dokładnie 5 tygodni wega od kiedy się pokazały, około 4/5ciu dni temu pokazały preflowery. Zapraszam do Relacji i komentowania. Rady mile widziane, pozdro!

PS: Walczę z dodaniem zdjęć, może mi ktoś pomóc to ogarnąć? W skrócie jak mam dodać zdjęcia do posta?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
PS: Walczę z dodaniem zdjęć, może mi ktoś pomóc to ogarnąć? W skrócie jak mam dodać zdjęcia do posta?

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?6468-Umieszczanie-zdjęć-na-forum

Te sproszkowane skorupki sobie daruj, bo zanim uwolnia jakiekolwiek skladniki to ci sie grow skonczy. Szkoda tez, ze uzyles folii alu, bo to bardzo nieefektywne rozwiazanie - lepiej sie sprawdzi folia czarno-biala, ktora kosztuje grosze, w ostatecznosci koc termiczny. Ciekaw jestem jak sobie poradzisz z tymi nawozami przy ziemi biedronkowej.
 

kcr695

Member
Rejestracja
Sie 11, 2019
Postów
6
Buchów
0
Tydzień pierwszy




Tydzień drugi




Tydzień trzeci


Tydzień czwarty




Tydzień piąty (ostatnie zdj z dnia dzisiejszego)




---------- Post Zaktualizowany 18:42 ---------- Data pierwszego postu 18:25 ----------

Post wyżej to A mazar x Black jack (zapomniałem napisać) a tu z kolei jest A mazar x A northern lights
W piątym tygodniu na jednej i drugiej zastosowałem lst

Tydzień pierwszy




Tydzien drugi


Tydzień trzeci


Tydzień czwarty




Tydzień piąty (ostatnie zdj dzień dzisiejszy)



 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
czy ty się nadajesz to <obax<ymy ale to światłoa razcej jego ilość na tą powierzchnię to już nie koniecznie. Zapodaj tam co najmniej ze 200w takich ledowych żarówek tylko barwa 3000, 3500K. Tą grow to bym wy***ał albo tylko suplementował ale to i tak z 50 wat max. Bez lepszego światła nie za bardzo będziesz się nadawał chyba a możesz się zrazić tylko do tego pięknego sportu
 

kcr695

Member
Rejestracja
Sie 11, 2019
Postów
6
Buchów
0
czy ty się nadajesz to <obax<ymy ale to światłoa razcej jego ilość na tą powierzchnię to już nie koniecznie. Zapodaj tam co najmniej ze 200w takich ledowych żarówek tylko barwa 3000, 3500K. Tą grow to bym wy***ał albo tylko suplementował ale to i tak z 50 wat max. Bez lepszego światła nie za bardzo będziesz się nadawał chyba a możesz się zrazić tylko do tego pięknego sportu

Mówiłem ze to eksperyment po pierwsze, mam jeszcze kilka kwiatków na oucie i puki co wyglądają bardzo podobnie do tych i wcale nie odbiegają te spód lampy tym z outa rozwojem czy wielkością po drugie ziomek uprawia pod tą żarówka od 4lat i widze na własne oczy co sezon ze się nadaje, wyciąga
spokojnie minimum 25g suchego z krzaka pod nią. Puki co nie wyciągają się i rozwijają dobrze więc wyj***ć to se możesz komputer przez okno, mówiłem ze chcę porad A nie infantylnych tekstów "ja bym to wy***ał" udowodnie Ci ze nie trzeba wydawać kroci na oświetlenie A wynik i tak będzie zadowalający minimum 50g suchego z tych dwóch
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Sorry, zwracam honor. Chciałem zasugerować co byś wyciągnoł z tego jakieś 150g ale jeśli to test to zmienia postać rzeczy,życzę jak najwięcej bo jak to mówi stare przysłowie "ile by nie było to i tak jest za mało" elo, komputera nie mam :freak:ale mogę wyj***ć lodówkę
 

kcr695

Member
Rejestracja
Sie 11, 2019
Postów
6
Buchów
0
Przepraszam ziomeczku jeśli Cię urazilem to nie chciałem, za chwilkę dodam zdjęcia z z lumenomierza jak to wyglada to raz A następnie z tego jak się dziewczyny rozkrzaczyly

---------- Post Zaktualizowany 25-08-2019 00:50 ---------- Data pierwszego postu 24-08-2019 23:38 ----------

Więc tak. Ten panel który posiadam zapie****a tak:

z 20 cm ma 9200 Lumenów u mnie jest koło 18tu cm od roślinek... według kalkulatora...na tą powierzchnię czyli 0.23 cm kwadratawego powinno być... :

...czyli powyzej średniej :) więc jest taj jak powinno być....chyba :)
Poproszęo dalsze rady jeśli kwestia oświetlenia została rozwiązana... poniżej dziewczynki w stanie na tydzień siódmy :) zaraz po podlaniu:

---------- Post Zaktualizowany 01:02 ---------- Data pierwszego postu 00:50 ----------

Tutaj Black Jack Auto tydzień 7 :


A tu NL Drugi tydzień kwitnienia...obie zaraz po podlaniu :



---------- Post Zaktualizowany 01:18 ---------- Data pierwszego postu 01:02 ----------

Moja wina że źle obliczyłem powiezchniię na początku, wybaczcie to mój pierwszy post... zamiiast 0,30...miało byc 0,23....
pozdro mordki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół