nasiona marihuany

[CFL 200W][0.25m2] 3x Black Jack F1 Fast Version Feminizowane (Sweet Seeds)

Wyszukiwarka Forumowa:

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Cześć,
Po kilku miesiącach czytania forum oraz bazując na doświadczeniu z mojej pierwszej uprawy (która nie do końca była wypałem) postanowiłem utworzyć swoją pierwsza FR. Dziękuje forumowiczom za całą wiedzę którą tu nabyłem oraz administratorom za udostępnienie tej FR.

A więc przejdźmy do rzeczy,
Nasiona : 3x Black Jack F1 Fast Version Feminizowane (Sweet Seeds)
Box : DiamondRoom 50x50x120
Oświetlenie : CFL 150W Agrolite Dual, 2x Philips Tornado 32W
Wentylacja : Went kanałowy 185m3, went mieszający, wlot pasywny
Medium : 7l. Ziemia do kwiatów balkonowych Masterra + 10% perlit
Nawozy : Trypack Biobizz (TopMax,BioBloom,BioGrow)
Trening : jeszcze nie mam pomysłu, posiadam siatkę SCROG ale jeszcze nie doszedłem do tego jak ją zastosować heh.

A więc maleństwa poszły do wody jakoś na koniec lipca a po 24h przerzuciłem je na chusteczki, następnie kiełki wrzuciłem do krążków jiffy i roślinki wyszły na powierzchnie 3.08 i od tego czasu liczę im wega. Swoją drogą jak ktoś ma problemy z przesadzaniem to serdecznie polecam te krążki, robią robotę.

Foto - wybaczcie jakość ale zdjęcia robię telefonem. mam nadzieję że ogarnę coś lepszego w najbliższym czasie.




8 DZIEŃ


Cóż, na razie to tyle. Mam nadzieję że doprowadzę FR do końca :) pozdr.:tiphat:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Mały UP,
DZIEŃ 15
Dzień : Temp 30/ Wilgoć w granicach 30-60%, staram się aby była jak największa ale często mnie nie ma i szmatki wysychają ale kiedy tylko jestem do podbijam max.
Noc : Temp 20/ Wilgoć 50-70%
Roślinki wyglądają na zdrowe ale wydaje mi się że są trochę za małe jak na 2tyg życia, podlewam je tylko samą wodą odstaną 24h gdzieś co 2 dni. Wyglądają dobrze więc nie leje jeszcze odżywek, ale myślę że w tym tyg wejdzie już BioGrow w małej dawce.
Mogły się trochę zestresować w momencie jak dorzuciłem dwa Philipsy i wtedy właśnie miały jeden dzień suszy 35-37 stopni.







A tutaj siostrzyczki razem, bo siostrzyczek nigdy się nie rozdziela.


Mogę liczyć na jakiś komentarz odnośnie moich małych, czy wszystko jest ok czy mogę coś poprawić ?
Pozdrowienia :tiphat:
 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Ładnie wyglądają razem :tiphat:
Moje w 20 dniu były podobne, więc jak na razie wszystko git.
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Dzięki, ale wydaje mi się że trochę spóźniłem się z LST bo są już mocne łodygi i trudno będzie nagiąć, ale jutro zaczynamy !
:tiphat:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Łodygi są twarde, bo pewnie roślina była podlana niedawno i ma całkiem niezły turgor. Przesusz ją trochę, a ugnie się pod Twoimi linami. :D
 

Jakobo

Active member
Rejestracja
Maj 27, 2019
Postów
35
Buchów
0
Dość duże jak na swój wiek, oby tak dalej.
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Będe zaglądał. Z fartem. Idzie pysznie<peace>
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
No ładnie, zdrowo wyglądają. Zasiadam na widowni. Kiedy masz zamiar na flo przełączyć? Przy nanastępnym upie zrobisz zdjęcie tego doświetlenia? Bo też będę doświetlał jakąś świetlówką tylko nie wiem jak ją zamontować.
Pozdroo
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
No ładnie, zdrowo wyglądają. Zasiadam na widowni. Kiedy masz zamiar na flo przełączyć? Przy nanastępnym upie zrobisz zdjęcie tego doświetlenia? Bo też będę doświetlał jakąś świetlówką tylko nie wiem jak ją zamontować.
Pozdroo

A dziękuję. :)
Jeżeli chodzi o flo to zamierzam je przestawić gdzieś około 30dnia życia, aktualnie nie jestem w stanie wrzucić żadnych zdjęć gdyż jestem na wyjeździe i zostawiłem je pod opieką mojego najlepszego człowieka :D
Odnośnie oświetlenia to tak, w odbłyśniku wywierciłem po 2 otwory na stronę tak aby przeszły przez nie opaski zaciskowe, puściłem gwinty przez opaski i zacisnąłem, dokupiłem 2 gwinty E27 i podłączyłem żarówki Philipsa, zastosowałem szeregowe połączenie żarówek, jest to groszowa sprawa bo musisz kupić tylko 2 kable - brązowy i niebieski oraz kostki elektryczne wago. poniżej wrzucam link na YT gdzie miły Pan dobrze to tłumaczy, tym się sugerowałem.
https://www.youtube.com/watch?v=B7Mh1taKfU0
5! :tiphat:
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Kołacze się w mojej głowie pewna myśl.
Aktualnie korzystam tylko i wyłącznie z trypacka Biobizza (Grow,Bloom,TopMax) i myślę czy ten zestaw jest wystarczający. Dużo osób poleca Canna PK do tego zestawu ale nie robiłem jeszcze takich kombinacji alpejskich więc pytanie czy ktoś z was już stosował taki zestaw? jeżeli tak, to na jakim etapie dajecie Cannę ?
dzięki za odp. ;)
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Kołacze się w mojej głowie pewna myśl.
Aktualnie korzystam tylko i wyłącznie z trypacka Biobizza (Grow,Bloom,TopMax) i myślę czy ten zestaw jest wystarczający. Dużo osób poleca Canna PK do tego zestawu ale nie robiłem jeszcze takich kombinacji alpejskich więc pytanie czy ktoś z was już stosował taki zestaw? jeżeli tak, to na jakim etapie dajecie Cannę ?
dzięki za odp. ;)

Ten 3pak masz organiczny a canna pk 13/14 masz mineralny.
Ja bym celował w Atami BioBloombastic lał bym od 4-5 tygodnia flo po całej dawce albo od 2 tyg flo stopniowo zwiekszal dawki.
Pozdrówki
 
Ostatnia edycja:

three_sixxes

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
62
Buchów
4
Trypack spokojnie starczy, tylko nie przesadzaj z dawkami. To co podaje producent zmniejsz o polowe i beda ladnie sobie rosly.
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Ten 3pak masz organiczny a canna pk 13/14 masz mineralny.
Ja bym celował w Atami BioBloombastic lał bym od 4-5 tygodnia flo po całej dawce albo od 2 tyg flo stopniowo zwiekszal dawki.
Pozdrówki

Wysoka cena za ten preparat ale na pewno to przemyślę :)
po przeczytaniu opisów producentów wychodzi na to że musiałbym wrzucić na połowę flo Atami BioBloombastic zamiast TopMaxa, oba idą w kierunku spulchnienia bobków aczkolwiek PK zróżnicowane niesamowicie, Atami (9-12) TopMax (0.1-0.01-0.1)
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Atami mordo jest NPK 0-20-21 i to 50 ml za 35zl i powinno Ci styknac na cala uprawe. A ludzie polecaja. Ja zakupilem Hesi Phosphorus bo nawoz tez mam od nich. Tylko tam NPK jest 0-7-5 i kminie czy nie bede musial nak***iac po 200% jak nie lepiej w zaawansowanym flo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół