nasiona marihuany

[CFL 200W][0.25m2] 3x Black Jack F1 Fast Version Feminizowane (Sweet Seeds)

Wyszukiwarka Forumowa:

adax1end

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2015
Postów
90
Buchów
0
Układałem zestaw ze 100 razy i zawsze wychodzi około 1000:) a na plonie aż tak mi nie zależy 20g starczyło mi na 1,5 roku często paliłem ale nauczyłem się zadawalać 2-3 buszkami więc wiesz teraz chcę mieć dużo odmian i mieć z czego wybierać POZDRO
 

A lonely Wolf

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
47
Buchów
13
Wyczytałem gdzies że tam tym ci zależało więc jestem ciekaw, jak u Ciebie z głośnością wenylatora kanałowego, udało ci sie ogarnoć DB ?
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Wyczytałem gdzies że tam tym ci zależało więc jestem ciekaw, jak u Ciebie z głośnością wenylatora kanałowego, udało ci sie ogarnoć DB ?

Mam wentylator 180cm3/h turbo, jest trochę głośny ale boks stoi w drugim pomieszczeniu więc przy zamkniętych drzwiach prawie go nie słychać, trochę tylko szumi.
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Cześć wszystkim !
HARVEST ! UP
No i dotarliśmy do końca mojej FR z czego jestem niesamowicie dumny, ponieważ jest to moja pierwsza i nie ostatnia FR na #.
Dziękuję wszystkim za komentarze i uwagi.
Drzewa aktualnie wiszą w boksie przy włączonym wentylatorze wylotowym. Minęły zaledwie 2 dni a już straciły bardzo dużo na wadze, dalej podtrzymuje swoje zdanie że będzie 50g +/- 10g, dodam up z wynikiem w przyszłym tygodniu J
Jak na 3 drzewa to raczej będzie niewiele, przede wszystkim nie miałem możliwości zastosowania treningu i rosły jak chciały, ale i tak jestem szczęśliwy bo swoje to swoje.
Na szybko wrzucam 2 zdj a recenzje dodam gdzieś za 2 tyg jak wrócę.



A już za niedługo ruszę z kolejną FR, tym razem AFy.


pozdrrr J
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Ladnie to wyszlo , czekam na wysuszenie , ocenie i wyniki :)
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
No ładnie ładnie gratuluje ;) odstawiam 64 bez lodyg ;p Ja jutro albo pojutrze ruszam z fr, łby już na wierzchu sie smażą. Ważne że swoje i i wiesz co smażysz, smak!
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Siema,
in total wyszło 65g gotowego suszu, to więcej niż oczekiwałem.
Bobki są mocno zbite i mają bardzo intensywny zapach, jeśli chodzi o high to jest dosyć ciężki aczkolwiek składa się z kilku etapów, jako że jestem osobą która bardzo mało pali to początkowe stadium roz***ało mi głowę i nie wiedziałem co się stało, następnie ta moc lekko uchodzi i mamy piękną euforię dzięki której nie wstajemy z kanapy, polecam kupić jakieś muffinki i wykupić abonament Netflixa J :)
dziękuję za udzieloną pomoc przy projekcie oraz komentarze.
Proszę o przeniesienie tematu do zakończonych
 

adax1end

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2015
Postów
90
Buchów
0
Siema,
in total wyszło 65g gotowego suszu, to więcej niż oczekiwałem.
Bobki są mocno zbite i mają bardzo intensywny zapach, jeśli chodzi o high to jest dosyć ciężki aczkolwiek składa się z kilku etapów, jako że jestem osobą która bardzo mało pali to początkowe stadium roz***ało mi głowę i nie wiedziałem co się stało, następnie ta moc lekko uchodzi i mamy piękną euforię dzięki której nie wstajemy z kanapy, polecam kupić jakieś muffinki i wykupić abonament Netflixa J :)
dziękuję za udzieloną pomoc przy projekcie oraz komentarze.
Proszę o przeniesienie tematu do zakończonych


65 G bajka smacznego :good:
Czekam na następną fotorelacje :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół