nasiona marihuany

Lavender + Zkittlez Glue [Mars Hydro II 400] OS@Pestkomania

Wyszukiwarka Forumowa:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Zapytałem, bo to ciągle się przewija xD

Jest obrazek ze schematem niedoborów (w googlu "niedobory-pierwiastkow-marihuana"), kolory są tam trochę dziwne, ale by wychodziło na ten potas, tak jak mówisz.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Yo!

Panny się określiły kilka dni temu i powoli zaczynają kwitnąć, dla łatwego liczenia dzisiaj ustawiam pierwszy dzień flo. Nadal na samej wodzie. Parę zdjęć z dnia i nocy... Niestety szczyty się rozjechały a nie chce mi się już ich poprawiać. Z boxa też już nie wyciągam bo miejsca nie ma :)











Pozdro
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Wyciągnąłem panny z boxa żeby dobrze podlać i delikatnie podkosić doły, to od razu zrobiłem kilka fotek. Jest dobrze póki co :) chociaż boję się o wysokość boax a nie nie chcę ich łamać. Zkittlez Glue ma 60cm wysokości a Lavender 50cm (wysokość bez doniczki :)).

















Pozdro!
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Piękne krzuny, zdrowe, gęste i zielone.
Pzdr
 

DonSkrzatuski

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2019
Postów
46
Buchów
0
Ładnie Ci to idzie kolego :brawo:

Zaczyna się najlepsze, więc zasiadam i czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój :-D
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema!

Pomocy!, Ajuto!Krzaki chcą rozsadzić mi boxa :) Skończyła się wysokość a Zkittlez Glue nie przestaje rosnąć... na dzień dzisiejszy ma 85cm wysokości (bez doniczki oczywiście:)) Lavender mniejszy, jak widać - oba mogłyby mieć jego wysokość. Poza tym powoli się rozkręca flo (9dzień), nadal na samej wodzie i jak widać niczego dziewczynom nie brakuje. Tak to wygląda...













 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Ja bym je połamał
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Jestem za<joint>
Szok, co potrafią zrobć wiaderka z OBI:good:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Skoro już weszły na flo, usuń trochę wiatraków i zbędnych odrostow. Zrobi się więcej miejsca, do tego to chyba ostatnia chwila by je łamać.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Skoro już weszły na flo, usuń trochę wiatraków i zbędnych odrostow. Zrobi się więcej miejsca, do tego to chyba ostatnia chwila by je łamać.

Podcięcia liści i odrostów zrobię ale łamać nie chcę, za ładne są ;)

---------- Post Zaktualizowany 20:31 ---------- Data pierwszego postu 20:29 ----------

Jestem za<joint>
Szok, co potrafią zrobć wiaderka z OBI:good:

No, niezłe luje te wiadra, nigdy w tak dużych nie sądziłem ale już wiem, że będę zawsze :)
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Tym bardziej będe z uwagą obserwował, powodzenia i z fartem :bounce:
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Szczyty wyrównane, połamane, doły ogolone. Zero wrażenia na krzakach. Dostały oprysk z Ashai Sl.





 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Ostatnio kilka postów z łamaniem przewinęło się przez forum i za każdym razem jestem pod wrażeniem, jak wiele rośliny mogą znieść i rosnąć w najlepsze dalej!
[MENTION=85301]Weed_hub[/MENTION], Twoja łamanie też wygląda na pro robotę :D
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
A jednak zdecydowałeś się łamać. To dobrze lepiej to wygląda, a specem od hardcoru na roślinach to chyba Honza. Ten co robi i te krzaki dalej rosną w najlepsze :D
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
A jednak zdecydowałeś się łamać. To dobrze lepiej to wygląda, a specem od hardcoru na roślinach to chyba Honza. Ten co robi i te krzaki dalej rosną w najlepsze :D

Ja to w lodygach hoduje obcych, ale lodygolamaczy na forum pelno, od siebie goraco polecam i bardzo ladnie ci poszlo Weed ;)

20190516_163231.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół