nasiona marihuany

Co to jest ??????

Wyszukiwarka Forumowa:

Bartek94

Member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
8
Buchów
0
Witam wszystkich mam pytanie co to mi tam wyrosło?????
Czy to herma ? Są dwie take jakby kulki zakończone szpicem.... jestem początkujący i to moja pierwsza roslinka. Proszę o odpowiedź bez zbędnych komentarzy... z góry dzięki. :mar:

Zaraz dodam fotki

---------- Post Zaktualizowany 12:12 ---------- Data pierwszego postu 12:05 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 12:24 ---------- Data pierwszego postu 12:12 ----------

A tu cała roslinka.
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
chodzi o te dwa banany na dole zdjęcia czy co?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Nie, to wygląda na tworzącą się pestkę, ewentualnie pojedyńczy kielich kwiatu. Zgnieć, jak będzie twarde to pestka. Bardziej by mnie martwiły dwa banany na dole zdjęcia.
 

Bartek94

Member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
8
Buchów
0
Co to znaczy że może być pestka ? Co to jest ta pestka ? A jakie dwa banany ? Gdzie je dokładnie widzisz ?
 

Bartek94

Member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
8
Buchów
0
Nie, to wygląda na tworzącą się pestkę, ewentualnie pojedyńczy kielich kwiatu. Zgnieć, jak będzie twarde to pestka. Bardziej by mnie martwiły dwa banany na dole zdjęcia.

No nie skojarzyłem w pierwszej chwili że chodzi o nasionka. Ale tak scisnalem to i wyszło ziarenko(pestka). Czy to znaczy że to herma ? W jakiej dokładnie części zauważyłeś coś podejrzanego bo byłem jeszcze teraz patrzeć i nic tam nie zauważyłem.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
100_0339.JPG


Takie żółte podłużne coś na środku kadru, u Ciebie widać na dolnym topku.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
chu**we zdjęcie, próbuję mu nakreślić co to banany i czego ma szukać. Robię to łopatologicznie ze względu na jego braki elementarnej wiedzy nt. budowy roślin. :p
 

Bartek94

Member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
8
Buchów
0
Panowie to że znam się na tym mniej niż wy to nie znaczy że można z kogoś ciągnąć łacha...
Poczytałem trochę na necie o tym. Ale pytanie jest czy jeśli mi wychodzą te banany to co z nimi robić? Wyrywać jak będą większe czy co ? DANTE600 napisał że wyjdą z tego wloski ale z tego co przeczytałem to tam się robi pyłek do zapladniania żeńskich roślin więc biale wloski(slupki) raczej odpadają... będzie się to nadawało do palenia? Jest to ich 3 tydzień na flo. Roslina ma około 30-32 cm jest po LST i toppingu i ma 16 szczytów. Podlewac canna terra flores i pk 13/14 też canny
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Banany wygladaja inaczej, ale dobra nie wazne bo widze ze panikujesz. Wyrwij to, wyrwij to i masz spokuj. Roslinie sie nic nie stanie , a Tobie zejdzie cisnienie. Moim zdaniem bedziesz mial z tego krzaka normalne palenie.
 

Bartek94

Member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
8
Buchów
0
Banany wygladaja inaczej, ale dobra nie wazne bo widze ze panikujesz. Wyrwij to, wyrwij to i masz spokuj. Roslinie sie nic nie stanie , a Tobie zejdzie cisnienie. Moim zdaniem bedziesz mial z tego krzaka normalne palenie.

Nie no nie panikuje po prostu lubię coś wiedzieć na sto procent. Szczerze mówiąc to pestki były znalezione w paleniu i chciałem spróbować czy mi się uda i jak już wykielkowalo to się wciagnalem w to :tiphat: trochę czasu poświęciłem więc chciałbym żeby coś z tego było... będę obserwował dalej co się będzie działo i w razie potrzeby reagował jak się zacznie coś pojawiać. Dzięki Panowie za informację...
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
20190216_124423_20190216131138548.jpg
tak wygladają banany na żeńskiej roślinie.
 
E

esterabdg

Guest
wszystko jest ok . sie nie stresuj najłatwiej sprawdzić . przyciśnij jeśli będzie twarde to pestka się robi no i tez dobrze... a jeśli miękkie to kwiat się nie wykluł ... prawie zawsze przy automatach wychodzi kilka pestek czyli nasion to normalne . możesz się cieszyć masz darmowe nasiono ... 50/50 herma lub fem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół