nasiona marihuany

Amnesia Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

punus

Member
Rejestracja
Lut 20, 2018
Postów
21
Buchów
0
Witam.
Poszukuję sprawdzoną i w miarę stabilną amkę. Najważniejsze żeby miała cytrynowo-hazowy zapach. Macie jakiś faworytów i godnych polecenia brederow ? Pzdr
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,335
Buchów
3,311
Odznaki
10
The Original Haze od Flying Dutchman :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Old School Haze od Super Sativa Seed Club.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
A ja miałem od Tasty's ostatnio i jest za***ista. Co prawda cytryną jej nie czuć ale ma taki słodko-pikantny zapach z hejzową nutą i naprawde robi robotę.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
A ja miałem od Tasty's ostatnio i jest za***ista. Co prawda cytryną jej nie czuć ale ma taki słodko-pikantny zapach z hejzową nutą i naprawde robi robotę.

O tak, Paco jak coś zrobi to czapki z głów.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Amnesia Haze od Royal Queen Seeds, mam ja w kazdym grow. Latwa w uprawie, stabilna, rosnie nie wysoka (100-110 cm.), no i ma ten zapaszek i moc.
 

punus

Member
Rejestracja
Lut 20, 2018
Postów
21
Buchów
0
Dzięki panowie. Zamówiłem Some . A reszta propozycji dołącza do listy. Miał ktoś u siebie choclate haze od Rqs? Jakieś opinie. Dostałem od ziomka sporo pestek i właśnie poszły na watę.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
919
Buchów
925
Odznaki
3
Dzięki panowie. Zamówiłem Some . A reszta propozycji dołącza do listy. Miał ktoś u siebie choclate haze od Rqs? Jakieś opinie. Dostałem od ziomka sporo pestek i właśnie poszły na watę.
Miałem amnesia haze automaty od rqs. Szczerze to nie widzę różnicy od kogo się kupuje. Na pierwszą uprawę indoor po wielu błędach dała około 30g suszu. Smak i zapach nabrała dopiero po około 1-2 miesiącach po ścięciu. Ogólnie to polecam każdemu. Moim zdaniem to dużo lepszy wybór niż przereklamowane ak47.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
Ludzie tu o amnesia haze gadają a Ty o jakichś automatach. No we się nie wygłupiaj.
AK47 też auto? ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół