nasiona marihuany

Co sie dzieje z pomidorkami

  • Autor wątku Usunięty 77155
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 77155

Guest
Witam. Używam Hesi Mini Zestaw Gleba. Roślinki albo Lemon Haze, albo Northern Light albo Passion. Jakis czas temu przy ostatnim pobycie oba zieloniutkie, pozniej dlugo nie bylem moze jakieś 2 tyg. I napotkałem wtedy liście brązowe całkowicie opadnięte, podlałem je wtedy z nawozami nastepnie po kilku dniach jestem znowu bo wczoraj i przed duzo padało, postanowiłem znowu ciut podlać nawozami. Teren dookoła wysoka trawa słaby przewiew, ale dosyć dużo słońca. Doniczki nie wkopane, pod nimi pojawiło sie dużo mrówek. Problem jest tez ze slimakami, widzialem ze niektore sie przedzierały przez pole szkła, dzis tez posypałem srodkiem na mrowy i slimaki. Doświadczenie mam zeszłoroczne, wtedy byl inny spot, pomidorki były o wiele gestrze całkiem inne od tych. Wtedy borykałem sie tylko z pleśnią. Jak dobrze pamietam to miałem Norhern Light, AK47 i Purple Haze.
Czas od zasadzenia jakieś 2 miechy. Miałem słaby początek z 6 wyszły 2. Mam za swoje że o nich zapomniałem. Co im dolega?
https://imageshack.com/a/4Sz3/1
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,162
Rozwiązań
1
Buchów
1,797
Odznaki
6
Ogarnąłeś temat?
Jak nadal jest jak było to daj wody z dolomitem.
 
U

Usunięty 77155

Guest
Coś ty. Pierw stwierdzilem przenawozenie, to lałem wodą. Fioletowy goły wgle juz wiatrakow nie ma same przytopowe. Drugi Delikatnie gęstrzy. Kurde o ph nie pomyslalem dzieki. Ale ich pora sie zbliża. Nauczka na przyszłość.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół