nasiona marihuany

Początkujący prosi o radę nawożenia

Wyszukiwarka Forumowa:

Wojczacho_0

Member
Rejestracja
Lip 15, 2019
Postów
21
Buchów
0
Witam mam trochę problem z ogarnięciem nawożenia. Ktoś ogarnięty coś poradzi? Takie nawozy posiadam:



Roślina wygląda tak:

I chyba zaczęła kwitnąć. To automat White Widow:


---------- Post Zaktualizowany 13:53 ---------- Data pierwszego postu 13:50 ----------

Około 21 dzień życia
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Tą iguanę to zacznij dawać jak będziesz miał topy jak paznokieć. Co za ziemię masz ? Bo jak mocno napakowana nawozami(po roślinie widać że na razie nic jej nie brak) to ten BAC grow może będzie zbędny.
 

Wojczacho_0

Member
Rejestracja
Lip 15, 2019
Postów
21
Buchów
0
W sumie to leje od czasu do czasu bac'a i jakiś organiczny spray na liście dawałem 10 dni temu. Dziś też planowalem popryskac ale chyba sie wstrzymam jeszcze z tydzień. Bo zapodalem tego baca w polaczeniu z iguana (to byl chyba błąd, choć nie w dużym stężeniu)?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Iguana jest na kwitnienie a ta roślina dopiero co się określiła - nie weszła jeszcze w fazę flo. To nie jest tak, że więcej znaczy lepiej ;)
Nic nie pryskaj, nic na razie też z nawozów nie dawaj - tylko woda.
 

Wojczacho_0

Member
Rejestracja
Lip 15, 2019
Postów
21
Buchów
0
Ziemie to sam nie wiem jaka mam bo zmieszałem 2 różne zagraniczne, ale wyrosło to się opiekuję. Haha :D

---------- Post Zaktualizowany 15:05 ---------- Data pierwszego postu 15:00 ----------

To co myślicie żeby przelać ją trochę wodą i wyplukac te nawozy? (Myślę tak z 2 l wody wlac) A może już nie robić nic i za te 3/4 dni właśnie tymi 2l wody podlać. Temp w dzień jest dość wysoka bo nawet do 32°c max dochodzi
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Rosnie zdrowa,glodna nie jest wiec nie kombinuj. Lej sama wode, nic jej wiecej narazie nie potrzeba. I nic nie plucz, bo nie masz z czego plukac.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Podlewaj normalnie wodą - regularnie. Jaką pojemność ma ta doniczka? Metoda ważenia donicy najlepsza. A "na oko" co drugi dzień prawdopodobnie będziesz musiał podlać.
 

Wojczacho_0

Member
Rejestracja
Lip 15, 2019
Postów
21
Buchów
0
metoda ważenia donicy trochę ciężko jak dla mnie, nie wiem ile waży moja donica na pusto bo na dnie są kamienie i gleba średniej jakości, a także nie mam czasu sprawdzać co 2 dzień, więc u mnie to wyglądało tak: przez 13 dni nic nie lejemy tylko spryskujemy wodą co 2/3 dzień..., 14 dzień: podlewamy nawóz grow 0.5ml na 1L wody co 3/4 dni dopóki, dopóty nie pojawią się pierwsze włoski, (bynajmniej na łodygach i to zauważalne od razu, u mnie był to dzień 21 NA AUTOMACIE) teraz po włoskach (pierwsza faza kwitnienia) odczekać 2/3 dni i lać 0.5ml grow i 2ml bloom na 1L wody, czyli 0,5 dawki obu do 25 dnia życia rośliny czyli raz zalałem taką dawkę, teraz zamierzam lać całą dawkę co 5 dni czyli 1ml/1L grow i 4ml/1L bloom przez 3 tygodnie a potem do końca bloom 4ml/1L wody :) co sądzicie? :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół