nasiona marihuany

Nagłe pogorszenie stanu roślin.

Wyszukiwarka Forumowa:

wiggle

New member
Rejestracja
Sie 8, 2019
Postów
1
Buchów
0
Cześć! Mam spory problem z roślinami. Wyjechałem na 8 dni. Przed wyjazdem rośliny były zdrowe, poza drobnymi ubytkami w liściach spowodowanymi przez szkodniki (która wydawało mi się wyeliminowałem w większości). Ósmego dnia zaraz po przyjeździe poszedłem zobaczyć ich rozwój i niestety stan jaki zostałem nie napawa optymizmem.

Pierwsza zasadzona dnia 30 kwietnia 2019 roku to DUTCH PASSION - Auto Daiquiri Lime Jej stan obrazują załączone zdjęcia.
displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

Druga roślina zasadzona dnia 30 kwietnia 2019 roku to Blackberry Auto od Fastbuds. Jej stan również obrazują załączone zdjęcia.

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]
clear.gif

clear.gif

clear.gif

Tak jak napisałem stan roślin pogorszył się w trakcie 8 ostatnich dni. Rośliny przesadzone do spotu z glebą o ph 6,0-6,5 wymieszaną z perlitem. Nawoziłem je raz w tygodniu nawozem Advanced Nutrients Grow i uniwersalnym nawozem (o składzie azot (N) – 1,5%, fosfor (P2O5) – 0,5%, potas (K2O) – 1%), a ostatnie trzy tygodnie za radą forumowiczów sypałem granulat z potasem i fosforem. Ponadto Stosowałem raz w tygodniu w formie sprayu środki ochrony roślin w postaci 1) Agricolle Spray - przed mączniakiem prawdziwym i szarą pleśnią oraz 2) Agricolle Spray przed mszycami i przędziorkami.

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu przyczyn takiego stanu roślin. Ostatnimi dniami na pomorzu gdzie rośliny rosną są bardzo duże opady, średnio raz na dwa/trzy dni i być może to ma też negatywny wpływ. Czy widzicie szanse na powrót roślin do normalnego stanu, a jeśli nie to czy tez lepiej ściąć je już teraz. To moja pierwsza uprawa i okiem amatora wydaje mi się, że trichomy jeszcze nie przedstawiają idealnego stanu, ale wiadomo lepsze coś niż nic.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół