nasiona marihuany

Masełko z haszu

Wyszukiwarka Forumowa:

Inside1209

Member
Rejestracja
Maj 12, 2018
Postów
6
Buchów
0
Siemanko.
Wróciłem niedawno z NL i zostało mi w kieszeni około 10g niebieskiego Ice-o-lattora , który palony z vapo łamie niemiłosiernie, ale ma taki nie miły posmak(ogólnie zauważyłem że ice-o-lattory które paliłem są słabe w smaku).
Teraz pytanie jakie proporcje haszu do masełka i czy jest sens użyć odrazu masła klarownego??
 
P

PolnaMiedza

Guest
Szkoda haszu na masło. Co do proporcji to ciężko mi powiedzieć. Takie rzeczy robi się z trimu i popcornu.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Skoro źle smakuje to musi być jakiś śmietnik a nie dobry hasz więc z dwojga złego lepiej go zjeść niż palić. Użyj masła klarowanego albo najlepiej oleju kokosowego(dawno temu zastąpiłem nim masło i nie wrócę do zwykłego masła nigdy). Ja bym użył 300-500g/ml zależy jak mocne chcesz uzyskać.
 

Inside1209

Member
Rejestracja
Maj 12, 2018
Postów
6
Buchów
0
Skoro źle smakuje to musi być jakiś śmietnik a nie dobry hasz więc z dwojga złego lepiej go zjeść niż palić. Użyj masła klarowanego albo najlepiej oleju kokosowego(dawno temu zastąpiłem nim masło i nie wrócę do zwykłego masła nigdy). Ja bym użył 300-500g/ml zależy jak mocne chcesz uzyskać.

Znaczy źle smakuje , ma taki posmak kadzidła którego po prostu nie trawie. Zrobię dzisiaj z 400g masła klarownego i potem ciacha :D.
Zdam raport jak moc 10g haszu na 400g masła.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Mhym, to rozumiem o co Ci chodzi. Auto Speed Bud od znajomka smakował właśnie jak kadzidło z kościoła i też nie potrafiłem go jarać hehe
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
10 haszu na 400masla? Daj chociaz ze dwie paczki, w sensie 800 masla bo i tak wyjdzie petarda
 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Nie znam się to się wypowiem :lol3:
Żartuję, zaciekawiło mnie jak paliłeś hasz z wapa. Jaki wapek masz w ogóle?
Ja próbowałem kawałeczki haszu położyć na siteczko do dabów w mighty i zwątpiłem, chmur nie było i klepnięcia też:freak2:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
10 haszu na 400masla? Daj chociaz ze dwie paczki, w sensie 800 masla bo i tak wyjdzie petarda

Robiłem ostatnio olej kokosowy 500ml ze 100g+ dobrej jakości trymu czyli +- było by ze 10-15g haszu dobrej/bardzo jakości. Moc wyszła idealna, znaczy dla mnie bo niepalących rozpie****a na łopatki po 1/4-1/2 ciastka hehe
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Robiłem ostatnio olej kokosowy 500ml ze 100g+ dobrej jakości trymu czyli +- było by ze 10-15g haszu dobrej/bardzo jakości. Moc wyszła idealna, znaczy dla mnie bo niepalących rozpie****a na łopatki po 1/4-1/2 ciastka hehe

powiedz mi a taki olej ma jeszcze większą przyswajalność niż masło ?
no i wiesz, masło mogę wykorzystać do większej ilości rzeczy niż olej więc czysto hipotetycznie - jeśli miałbym użyć samego oleju to tylko wypieki ?
z masła to ja sobie robię normalnie zwykłe kanapki, kumpel mi sprzedał ten patent. ***ie w łeb jak sam sk***ensyn, podwójnie złożona kanapeczka ale z jednej strony posmarowana zwykłym masłem a z drugiej strony konopnym
polecam tę metodę, serio :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Czy ma większą przyswajalność to nie wiem, pewnie taka sama co masło klarowane bo to i to ma 100% tłuszczu. Dla mnie olej jest lepszy bo nie przepadam za smakiem masła, i mam wrażenie że wypieki na maśle po dłuższym czasie przechowywania zmieniają aromat na taki jakby zjełczały. Znajomy z tym olejem też robił kanapki, chociaż ja wolę na nim gotować. Daję go do wszystkiego do czego dodaje się normalnie tłuszczu, plus ma taki że jest bez smaku i zapachu(o ile kupisz rafinowany).
 

Inside1209

Member
Rejestracja
Maj 12, 2018
Postów
6
Buchów
0
Vapexhale cloudzik Evo takiego używam i normalnie na sito go kładę dobrze pokruszonego i jest petarda.
A i pany k***aaaa co do masełka i ciastek z niego 400g masła na 10g haszu to już dobra bomba jest.
Zrobiłem ciastka z przepisu jak sobie wpiszecie w neta Ania gotuje ciatska maślane to będziecie mieli ten sam. Wyszlo mi 97 ciasteczek rozmiaru małego młynka. Po 4 takich ciastkach z masłem z tego haszu jest taka niemiłosierna bania a za razem przyjemna że to po prostu magia. Trochę dymu już w życiu wypuściłem , parę ciastek zjadłem. Ale mogę powiedziec że jedna z przyjemniejszych bań jaką miałem przyjemność odczuć. :D
Masło jest koloru niebieskiego jak coś. Będę mieć w łapach zielony hasz zrobię z zielonego wtedy hehe.
Piona wszystkim i dzięki z wsparcie ja właśnie po robocie i na obiad wjeżdża pieczona rybka a na deserek ciacha z milermiczeem.

---------- Post Zaktualizowany 15:37 ---------- Data pierwszego postu 15:32 ----------

A i jak nie macie masła to ciastka i tak zróbcie bo za***iste w ch*j.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół