nasiona marihuany

Olej RSO - Konopia siewna prosze o pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

CBDKing

New member
Rejestracja
Sie 7, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam, mam pytanie i prośbę o pomoc, ponieważ nie mam dostępu do dobrej jakości sortu,nie mam też narazie finansów by zaopatrzyć się w dobrej jakości towar ale za to mam dostęp do konopi siewnej konkretnie Carmagnola ewentualnie Finola która zawiera 0.1% - 0.4% THC i od 1.5% do nawet 4% CBD.

Robiłem wczoraj z 50g materiału i 1l IZO olejek wyszło go ok 1.5gr, z którego później zrobiłem ciastka ale po zjedzeniu 3 ciastek nic nie poczułem ( robiłem je po to żeby zobaczyć czy cokolwiek to ma wspolnego z RSO )


Panowie czy jest jakaś szansa na wyekstrahowanie wysokiego stężenia THC z tego sortu ? Potrzebuje pilnie się tego dowiedzieć ponieważ w mojej rodzinie ktoś poważnie zachorował i chciałbym mu pomóc.

Olejek zrobiłem metodą rica czyli wymoczyłem w izo, przesiałem przez filtr do kawy i odparowałem w ryżowarze, potem jeszcze 30 min na podgrzewaczu do zupełnego odparowania. Ciasto przygotowalem w sposób normalny z tym, że olejek który zrobiłem dodałem do masła (100g) a następnie ciastka piekłem w temp 130-140 stopni

Może powinienem wcześniej sort włożyć do piekarnika na 170 stopni ? Spotkałem się w niektórych instrukcjach, że ludzie tak robią

Można jakoś matematycznie obliczyć ile takiego sortu potrzeba choćby na 10% THC ?

Pozdrawiam
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jeśli znasz ilość użytego materiału i zawartość THC to chyba można obliczyć wszystko? :p
50g o zawartości 0.1-0.4% THC to jest 0.05-0.2g THC.
Oczywiście jest to wartość jedynie orientacyjna ale dla porównania pomyśl sobie, że 0.2g THC będzie zawierać 1g tematu o 20% zawartości THC.
O dawkowaniu możesz dużo poczytać odwiedzając ten wątek:

https://www.forum.haszysz.com/showt...ej-marihuany-Bogdan-Jot&p=1772252#post1772252
 

CBDKing

New member
Rejestracja
Sie 7, 2019
Postów
3
Buchów
0
Jeśli znasz ilość użytego materiału i zawartość THC to chyba można obliczyć wszystko? :p
50g o zawartości 0.1-0.4% THC to jest 0.05-0.2g THC.
Oczywiście jest to wartość jedynie orientacyjna ale dla porównania pomyśl sobie, że 0.2g THC będzie zawierać 1g tematu o 20% zawartości THC.
O dawkowaniu możesz dużo poczytać odwiedzając ten wątek:

https://www.forum.haszysz.com/showt...ej-marihuany-Bogdan-Jot&p=1772252#post1772252

Kurde niby głupi nie jestem a nie potrafiłem tego obliczyć a przecież to takie proste ... ;) ale dalej mnie nurtuje mysl ile trzeba na 10% i czy jest to wgl realne ? np gdybym użył 1kg sortu czyli 1000g policzmy srednia 0.3%thc czyli 3g thc powinien mieć z niego olej ale pytanie ile w sumie go będzie czy to stężenie to nadal nie będzie jakieś słabe ?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Wyjdzie Ci dużo oleju z małą ilością THC zapewne. Jeśli zależy Ci na tetrahydrokannabinolu to gra jest niewarta świeczki.
Jeśli zależy Ci na CBD to lepiej zaopatrzyć się w sprawdzone produkty uzyskane w procesie bez użycia rozpuszczalników takich jak izopropanol.
 

CBDKing

New member
Rejestracja
Sie 7, 2019
Postów
3
Buchów
0
Wyjdzie Ci dużo oleju z małą ilością THC zapewne. Jeśli zależy Ci na tetrahydrokannabinolu to gra jest niewarta świeczki.
Jeśli zależy Ci na CBD to lepiej zaopatrzyć się w sprawdzone produkty uzyskane w procesie bez użycia rozpuszczalników takich jak izopropanol.

Dzięki za pomoc ;) niestety wszystkie te olejki cbd są strasznie drogie... produkcja jest znacznie ale to znacznie tańsza

Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół