nasiona marihuany

[AF] 250W HPS 0.36m2 2x Candy Kush 2x Critical Orange Punch

Wyszukiwarka Forumowa:

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Siema cześć i czołem!

Witam załogę i zapraszam na pokaz moich wypocin :freak: Jest to moje pierwsze podejście do automatycznych roślin, prowadzę je w równolegle z sezonowym grow. Panienki na samym starcie zmagał się z pewnymi trudnościami ale na tą chwilę wszystko jest git i lecą już 4 dzień FLO od pojawienia sie pierwszych włosków <lol> Mam nadzieję że te 20g z krzaka bedzie <peace>
A oto mój set:

Box: Secret Jardin 60x60x140
Lampa: 250HM/250W HPS Super Lumen obie Omega odblysnik Omega, ballast również Omega
Wentylacja: wyciagajacy went 260m3/h z regulatorem obrotow, 9" went mieszajacy, 140mm went komputerowy wtlaczajacy podlaczony do rury zasysajacej swieze powietrze
Filtr: 4" 300mm Rhino
Nawozy na Wega: Canna Rhizotonic, Biobizz Grow, Biobizz Heaven, Plant Magic Magne Cal+, Fox Farm Big Bloom, Fox Farm Grow Big i Mikoryza ogrodnicza z eBay'a
Nawoy na Flo: Wszystko od Fox Farm - Open sesame, Beastie Bloomz, Cha Ching, Tiger bloom
Medium: Biobizz light mix w donicach 11L
Trening: LST.


Tak to było na początku, tuż po przesadzeniu do docelowych donic, jeszcze w towarzystwie 7 sezonowek ;)




Aktualne zdjęcia wstawię po pracy <peace>
 
Ostatnia edycja:

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Dziś panny zaliczyly 35 dzień zycia i okolo 10 dzień FLO, licząc od pierwszego wloska ;) Orange są widocznie mniejsze od Kushy ale myślę ze nie jest źle. Jak na pierwsze automaty chyba nie mają że mną źle :sunny: Co drugie podlanie panny dostaja 100% dawki Open Sesame, Haeven, Big Bloom, Cal mag i Tiger Bloom. Nie ma objawów przenawozenia jak i niedoborow, zdrowie i zielone <shiza> Dwie fotki poglądowe bo póki co dupy nie urywa...Co z resztą widać na drugim foto.



Przykładowy top, wszystkie rośliny wyglądają podobnie więc więcej fotek każdej osobna za tydzień.



Next up za tydzień <shiza>
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Siema z rana! Szybkie pytanie bo mam problem...Critical Orange ma niedobór i tu pytanie czego?
Podejrzewam żelazo. Panny są w 3 tygodniu flo, raz papu raz woda, PH 6.0-6.3 . Zapobiegawczo wczoraj zrobilem flusha a dziś zapodalem trochę wody z Cal Mag'iem i Grow Big, oba zawierają żelazo. Co myślicie?


 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Coś tam jeszcze rośnie? :D
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Coś tam jeszcze rośnie? :D

Jeszcze tak :crazy: Dziś mam chwilę więc mały up xD

76 dzień życia i coś koło 52 dnia flo. Panny kończą swój żywot, trichomy mleczne 100%. Trochę to wszystko zabiedbalem ale nie jest do końca źle ;) Jedna z Candy Kushy zamulila w miejscu na 2 tygodnie co strasznie odbiło się na "plonie", jak będzie 5g to będzie git ;) Reszta, czyli 2 Critical Orange Punch pomimo problemów mają się dobrze, to sam drugi Candy Kush. Max 12 dni i scinamy panny. Reszta na fotkach ;)

CK1



COP1




COP2

 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
I co była już kosa? Pokaż topiki <peace>
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Na szybko podsumowanie grow.
Po mniej wiecej 12 tygodniach panny zakonczyly swoj zywot. Bylo to moje pierwsze podejscie do automatow i jestem zadowolony <lol> jedna z Orange Punch i jeden Candy Kush (w pewnym momencie mialem chec sie go pozbyc) mialy problemy ale jakos dotrfaly do konca dajac zadowalajacy plon. Critical Orange punch bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl, jest nuta cytrusowa z polotem pomaranczy, a moze tylko to podswiadomosc ? :joker: w smaku spoko ale ciezko okreclic konkretnie, taki przecietniak. Candy kush bardzo podobny do kazdego kusha jakiego mialem do tej pory, zapach delikatny tak jak i smak.
Oto panienki :)

COP 1



COP 2



CK 1



CK 2



COP 1 - 33g
COP 2 - 38g
CK 1 - 42g
CK 2 - 25g

Lącznie 135g, zakladalem 80g wiec jestem bardzo zadowolony jak na pierwszy raz z automatami.

Prosze o przeniesienie do zakonczonych :tiphat:


 
Ostatnia edycja:

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Dobrze jest :D wazne ze wlasne :D
mam nadzieje ze osiagne podobny wynikl u siebie i tez bede happy :D pozdro !
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Gratulacje to może teraz sezony?

Dzięki, sezony tez sa i będę scinal w przyszłym tygodniu ;) znajdę chwilę czasu i zrobię aktualizację tamtego wątku.

---------- Post Zaktualizowany 14:17 ---------- Data pierwszego postu 14:14 ----------

Dobrze jest :D wazne ze wlasne :D
mam nadzieje ze osiagne podobny wynikl u siebie i tez bede happy :D pozdro !

Dzięki stary ;) będziesz miał i Ty, masz tam coś w namiocie na tą chwilę? :spalony:
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Dzięki, sezony tez sa i będę scinal w przyszłym tygodniu ;) znajdę chwilę czasu i zrobię aktualizację tamtego wątku.

---------- Post Zaktualizowany 14:17 ---------- Data pierwszego postu 14:14 ----------



Dzięki stary ;) będziesz miał i Ty, masz tam coś w namiocie na tą chwilę? :spalony:

No jest jest coś hehe jeszcze z 4 tyg i kosa tylko że za***alem ph i trochę stanęły hehe jest fr na forum
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
No jest jest coś hehe jeszcze z 4 tyg i kosa tylko że za***alem ph i trochę stanęły hehe jest fr na forum
Moje też lekko nie miały, z fartem ziom do końca <coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół