nasiona marihuany

Żółte plamki, nie rosną?

Wyszukiwarka Forumowa:

CiasnyPawel

Member
Rejestracja
Sie 7, 2019
Postów
6
Buchów
0
Cześć, pomocy. Od pewnego czasu niektóre listki roślin zaczynaja żółknące, nie przejmowałem się jeśli chodzi ote na samym dole, ale zacząłem się martwić jak te przy szczytach zaczęły puszczać żółte plamki. Automaty, maja miesiąc, doniczki 11l, temp 27-31stopni, w nocy spada do 24, wilgotność 50-75%. Ziemia CanaTerra Professional +,

url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1036757]
normal_014B3C07-AD7C-450E-9874-388AC7010FEF.jpeg
[/url]
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Plamy na pierwszym zdjęciu wyglądają na przędziorka - sprawdź czy nic nie łazi po spodzie liścia.
Drugie zdjęcie wygląda na niedobór azotu.
 

CiasnyPawel

Member
Rejestracja
Sie 7, 2019
Postów
6
Buchów
0
Nic nie zauwazazylem, wszystkie liście wyglądają na czyste (nic po nich nie chodzi). Na pierwszym zdjęciu widać tez mała dziurkę na środku liścia jakby coś na wyżarło. Myślałem, ze ta ziemi ma wystarczająca ilość mineralow, mowisz wiec ze dobrze by było dokupić azot?
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
W fazie kwitnienia, podawanie azotu jest utrudnione, bo spowalnia to dojrzewanie.
Wygląda na to że dziewczyna ma dośc sucho - nie przesuszasz jej?
Podlewasz wodą o odpowiednim pH?
 

CiasnyPawel

Member
Rejestracja
Sie 7, 2019
Postów
6
Buchów
0
Fakt, przez ostatnie pare dni wyłączyłem nawilżacz i wilgotnosc utrzymywała się na poziomie 30-50%, podlewam średnio co 3-4 dni około 300-350ml wody na roślinkę. Mam pod ręka terra bloom. Plagrona na fazę kwitnienia, zdziałać coś z tym roztworem? Pamietam ze przy wcześniejszych plantach gdzie ziemia była gorsza próbując nawozić minimalna dawka tego nawozu rośliny się przepalały dlatego zrezygnowałem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół