nasiona marihuany

Kilka pestek w roślinie

Wyszukiwarka Forumowa:

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
Siema, takie pytanie. W swoich pannach w jednym z topów podczas ścinania zauważyłem nasiono. Sprawdziłem wszystkie topy dokładnie, były tylko na jednej z 5 roślin, w reszcie nie zauważyłem, ale pewności nie mam. Dodam tylko że są to automaty. co to oznacza? Czy mogła sie zhermić, czy to normalne że niekiedy się znajdzie jakaś pestka? I czy z tej pestki coś będzie? Można ja sądzić i wyrośnie regular? Pozdro!
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,868
Buchów
3,402
Odznaki
1
Sadzic nie warto - bo to loteria.
Najczesciej na oucie pestki to wynik wiatru - przywiało pyłek. Miewałem miejsca gdzie w poblizu nawiezli skads ziemie i zaczely tam rosnac dzikusy - tak mi pozapylaly ze praktycznie same nasiona.
Mozliwe rowniez ze ktoras z roslin lekko zhermila - ale to raczej pestek wtedy by bylo wiecej. No i niby jest jeszcze szansa, ze to niepokalane poczecie (apomiksja)
 

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
Z tym ze to była uprawa indoorowa. Być może się zhermiły że względu na częstą zmianę cyklu dnia, czasem po prostu były przerwy w dostawie prądu, czy też ja sam zapomniałem nastawić timera... Czy to mogło zestresowac roślinę i dlatego tak się skończyło?
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Siema, ja od zawsze na oucie chociaż w jednej roslinie znajdywałem nasionka czy dwa. zawsze brałem femi. Nie bylo szans, ze gdzies w promieniu 1km rosły inne planty bo bym wiedział. Dawno temu słyszałem od kolegi rolnika teorie, że jeśli w roślinie znajde jedno czy dwa nasionka to żeby sadzić bo będzie kozak. Nigdy osobiscie tak nie zrobilem a i forumowe wspomnienia temu przeczą.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,335
Buchów
3,311
Odznaki
10
Pyłek potrafi przelecieć z wiatrem dziesiątki kilometrów :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
A piach z pustyni Gobi potrafi dolecieć do Kalifornii, z kolei ten z Sahary do Polski. Fascynujący jest ten świat.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Siema, ja od zawsze na oucie chociaż w jednej roslinie znajdywałem nasionka czy dwa. zawsze brałem femi. Nie bylo szans, ze gdzies w promieniu 1km rosły inne planty bo bym wiedział. Dawno temu słyszałem od kolegi rolnika teorie, że jeśli w roślinie znajde jedno czy dwa nasionka to żeby sadzić bo będzie kozak. Nigdy osobiscie tak nie zrobilem a i forumowe wspomnienia temu przeczą.

Dużo topowych strainów clone onlny to przecież bagseedy albo odmiany które z ich krzyżówek powstały więc teoretycznie miał trochę racji. Druga strona medalu jest taka że żeby trafić takiego kozaka to szansa pewnie jedna na milion...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół