nasiona marihuany

[LED CLU058 150W] [0.36m2] Fem 2xGreen Crack, 1xLemon Zkitte

Wyszukiwarka Forumowa:

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
UP

Dzien:
Veg: 42 i 28
Flo: 56

Czesc i czolem

Temp.
D: 24.5°C/46% (max/min)
N: 19.5°C/57% (min/max)

Nie mam co duzo pisac.
Oprocz panny (LST) nie widac postepow. Podlewane raz sama woda i raz 25ml na biobizz biobloom na 5L wody. Co czwarty podlewanie daje bloombastic od Atami. PH podnioslem do 7. Moze cos to da ale watpie, nie wiem juz co moze im byc ze sie zatrzymaly. Trichomy u wszystkich przezroczyste z bardzo mala iloscia mlecznych.
Wiec chyba jeszcze maja czas. Konieczny był fryzjer poniewaz nie ktore liscie wygladaly juz zle a przynajmniej dalo to wiecej swiatla do dolnych partii.


To Goo...


Panna (UB)







Panna (V2)






Panna (LST)







I wszystkie razem





Pozdro 600...
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
UP

Dzien:
Veg: 42 i 28
Flo: 70

Czesc i czolem

Temp.
D: 24.5°C/46% (max/min)
N: 19.5°C/57% (min/max)


A wiec tak Panna (UB) podlana sama woda i dostanie raz moze dwa razy jeszcze sama wode i planuje scinke do 2 tygodni z dwoch powodow, nic sie z nia od dluzszego czasu nie dzieje i pozyskania wiecej miejsca dla (V2) i przede wszystkim (LST) krora caly czas puchnie. Ale to zaraz.
Obie panny dostaly bloombastic. Na pannie (V2) zauwazylem nowe biale wloski dlatego zostawie i zobacze jak sie rozwinie. A teraz Panna (LST) nie wiem czy mam sie czym zachwycac czy nie ale z niej to jestem najbardziej zadowolony w porownaniu do poprzednich. Puchnie bardzo ladnie i licze na nia.

To Goo...


Panna (UB)










Panna (V2)








Pani (LST) <lol>








Wszystkie





Pozdro 600...
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Ub już bym dawno ciał, ma wpizde bursztynowych trichomów, a może to mleko plus purpurowe tło. :confused: bo dużo też przezroczystych, a idź w Ch... z tymi kolorowymi strainami. :p
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nadal lejesz nawoz? Wygladaja na mocno przejedzonee, lalbym sama wode do konca, zeby wyjadly liscie
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
Dziekuje za rade. W takim razie odstawiam wszystkie nawozy i
poleca juz na samej wodzie...
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
UP

Dzien:
Veg: 42 i 28
Flo: 84

Czesc i czolem

Temp.
D: 29.5°C/34% (max/min)
N: 21.5°C/42% (min/max)

Dzis wielki dzien, czyli HARVEST.
Po około 9 godzin trymowania wreszcie koniec.
Zrobilem 1 blad na sam koniec ale jakos dale rade, mianowicie
czekalem do samego konca az panny wypija cala wode ktora znajdowala sie w glebie, to byl wlasnie ten blad przynajmniej tak mi się wydaje poniewaz wiekszosc lisci uslo na wior, przez co bardzo ciezko się trenowali.
Po trymowaniu stwierdzam ze najgorsze TOPY byly u panny (V2) bardzo slabo zbite, zas najlepsze u panny (LST). Ciezko mi powiedziec czy to udany grow byl czy nie bo był to moj pierwszy udany z dwoch. Ale czas pokaze. Nie wazylem bo stwierdziłem ze bez sensu skoro sa lodygi. Po około tyg, po wysuszeniu podam dokladna wage kazdej panny, sam jestem ciekaw ile bedzie.
Pare fotek z konca, niestety nie zrobilem wszystkim dokladnych zdjec za co przepraszam....

Panna (UB) przed trymem







Panna (V2) NIESTETY nie wiem jak sie to stalo ale mam tylko 1 zdjecie
Tylko takie



Panna (LST)







Donice po scieciu



W boxie juz sie susza






I teraz bardzo mila niespodzianka dla mnie po trymowania co zostalo na nozyczkach...:zab:



Pozdro 600...
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
Czesc i czolem.
Temp: 21°C - 22°C
Wilgotnosc: 35% - 38%

Topy suszymy sie w boxie przez 5 dni. Wyschly na wior.
Po zwazeniu zostalem mile zaskoczone i troche zdziwiony.
Ale po kolei. Wyszlo tak:

UB - 35.3
V2 - 40.3
LST - 50.3

Wszystkiego dalo 125.9. Nie spodziewalem sie takiego wyniku. Nie wiem czy to mało, normalnie czy dużo ale ja jestem zadowolony. :D moze ktos podpowie czy dobrze...
Zdziwiony jestem ze UB dalo najmniejszego plona a LST najwiekszego. Gdzie pestki wszystkie 3 Green Crack takie same. Woda i odzywki wszystkie dostawaly te same i o tym samym czasie, jedyne czym sie roznilo to ziemie na start LST dostala plagron Light Mixa na pierwsze 2 tyg, potem w docelowej a UB od pocztaku leciala na docelowej czyli Canna Terra Professional plus (moze to mialo w plyw). W kazdym badz razie jak pisałem wczesniej jestem zadowolony

Na koniec zycze wszystkiego dobre i najlepszego na ten nowy rok...


Pozdro 600...
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Bardzo dobry wynik. Ogólnie przy uprawach pod hps dobry wynik to gram z wata, w przypadku leda powinno wyjść trochę więcej niż 1g/w. Gdybyś dał jeszcze jedna pannę na pewno osiągnąłbys taki wynik. Takie porównanie treningów musiałbyś zrobić na klonach, bo to że rośliny są z tych samych pestek nie znaczy że są identyczne.
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
Czesc i czolem

Szperajac po forum zobaczylem ciekawe posty, znalazlem fajny temat ktory wogole nie przyszedl mi do glowy czyli haszyk. Zebralem troche z nozyczek gdzie i tak bylem zadowolony ze wogole cos udalo uzyskac. Nie wyrzucilem lisci przy topowe, nie cierpliwi rozkoszowali się nimi i poszla już jakas 1/3 tego. Czytajac o haszyku i metodzie trzasowej stwierdzilem ze i ja sprobuje swoich sil, zobacz cie sami co udalo mi sie zrobic :D

Haszyk Green Crack




Pozdro 600...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół