nasiona marihuany

[LED CLU058 150W] [0.36m2] Fem 2xGreen Crack, 1xLemon Zkitte

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Spokojnie mozesz juz ciac, tam gdzie zaznaczyles.
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
ładnie rośnie czy to kokos ?

Nie, to jest Canna Terra Professional Plus

Spokojnie mozesz juz ciac, tam gdzie zaznaczyles.
[MENTION=85529]Honza[/MENTION] Dzięki za radę, zamierzam się do cięcia ale mam jedną nie pewność.
Oglądając inne FR jak robią Uncle Bena to tną na 2 piętrze czyli pierwsze piętro to lisc 1 palczasty A drugie piętro to liść 3 palczaszty i tu mój dylemat bo na zdjęciu zaznaczyłem licząc od liścia 1 palczastego wychodzi 3 pietra A nie dwa? Czy to jedno piętro nie robi tu różnicy? Liść jedno palczasty jest przypalony przez z byt bogata ziemie.
A nie chce przy tym popełnić jaki kolwiek blad z tąd moje pytanie. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz



 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja wole ciac wyzej i oskubac dolne pietro, czyli tniesz jak zaznaczyles i urywasz najnizsze pietro (z tymi popalonymi liscmi), albo tniesz pietro nizej. Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie - a prawda jest taka, ze to jeden ch*j gdzie tniesz.
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
Ja wole ciac wyzej i oskubac dolne pietro, czyli tniesz jak zaznaczyles i urywasz najnizsze pietro (z tymi popalonymi liscmi), albo tniesz pietro nizej. Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie - a prawda jest taka, ze to jeden ch*j gdzie tniesz.

Dziekuje za odpowiedź. Wolę tnąć tak jak napisales przede wszystkim z tego powodu że są popalone te pierwsze liście.
 
P

pozytyw

Guest
co to za zolte liscie, przyciales je albo zaczyna sie ph+ ostro
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
UP Dzien 29 i 15


Część i czołem****

Temp.
D: 25.5°C/64% (max/min)
N: 21.0°C/79% (min/max)

Dziewczyny rosna i póki co nie marudza. Jedyny problem zauważyłem że PH ziemi podskoczylo u wszystkich do 7. Dziś dodałem parę kropli octu do wody i zbilo do PH 6, po podlaniu ziemi spadlo do PH 6.5
Woda Oaza (Biedra)
Światło na tej samej wysokości co wczesniej, podkrecona na 75% na potencjometrze.
W zeszłym tyg zapomnialem napisać że dodałem do boxa CO2 BAG.

Zdjęcia zrobione zaraz po podlaniu.

Najmłodsza panienka
Spryskiwana raz dziennie z Rootbastic 1.25ml na 1L wody








Co do starszych dziewczyn o 14 dni, pryskane były do dziś co 2 dni około 300ml z dodatkiem Rootbastic 1.25ml na 1L wody.
Dziś z pryskane 300ml i dostały Rootbastic 3ml na 1.5L wody
Zastanawiam się czy zamulonej nie zrobić trening v2 że by dorównać siostrze i poczekac na najmlodsza (jej planuje zrobic tylko LST)
I zobaczyć który trening najbardziej mi z pasuje.

Zamulona:







I teraz czas na tą ogarniętą

Zaraz po tym jak [MENTION=85529]Honza[/MENTION] wyjaśnił mi jak dobrze zrobić trening Uncle Bena za co wielkie dzięki, wziąłem się do roboty. Wygląda moim zdaniem bardzo dobrze, mam zamiar trochę ponaciagac ją na boki, że by nie rosły za blisko siebie.
Zacznę od zdjęcia ucięcia A potem reszta








Uwagi i pytania mile widziane
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
UP Dzien 42 i 28


Część i czołem

Temp.
D: 24°C/58% (max/min)
N: 19.0°C/70% (min/max)

W zeszłym tyg nie odzywałem się z powodu wyjazdu z pracy.
Przez cały tydzień były pod dobra opieką.
Po przyjeździe zostałem mile zaskoczony. I teraz są na równym poziomoe wzrostu
Podlewane według zaleceń co drugi dzień wodą z Rootbastic - PH 6 po 700ml. Dziś sama woda PH 6. CLU058 powieszony 65cm i podkręcony na 80%, dziś dalem 90%. Jutro mam w planach przełączyć na 12/12. Smród straszny w pozytywnym znaczeniu. jak jutro znajdę chwilę czasu zamontuje filt z nowym wentylatorem.

Dobra koniec tego i sami oceńcie...


Najmlodsza 27 dni, dziś dopiero dostała LST






Zamulona najwyraźniej się ogarnęła
13 dni temu zrobiony V2








Pora na Panią "Uncle Ben"

Nie wyszła mi ta fota, sty









I wszystkie panny w okazałości





Pozdro 600
 
Ostatnia edycja:

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
UP
Dzien Veg: 42 i 28
Flo: 4

Część i czołem

Temp.
D: 23.5°C/58% (max/min)
N: 18.0°C/74% (min/max)


17.09 zostały przełączone na 12/12 i po 9 dniach indukcji
Zobaczyłem u wszystkich pierwsze objawy kwitnienia.
Więc licze od czwartku 26.09 czyli mamy 4 dzien.
Teraz powolutku będę zbijal wilgotnosc.
Panna na której było robiony trening Uncle Bena potrzebuje więcej wody niż pozostały i dostaje od tygodnia 1.1L pozostałe 0.8L
Woda ma około PH6.
Światło świeci 60cm, A potencjometr podkręcona na Maxa 100%.
Poszedł bardzo delikatny fryzjer.
Szczególnie te które przy podlewaniu moczyły się w wodzie i pojedyncze które wrastaly w ziemie.

Dobra to pokolei


Panna (trening Uncle Bena)










2 panna (trening V2)












3 panna (trening LST)












I wszytkie trzy przytulające do siebie





Pozdro 600
 
Z

z\G/esio

Guest
Dlaczego zmieniłeś im fotoperiod na 12/12? Zauważyłem też, że masz coraz niższe temperatury w boksie przy wyłączonym świetle. Czemu tak się dzieje? Zmniejszanie temperatur i godzin naświetlania nie sprzyja zbytnio zbijaniu wilgotności.
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
Dlaczego zmieniłeś im fotoperiod na 12/12? Zauważyłem też, że masz coraz niższe temperatury w boksie przy wyłączonym świetle. Czemu tak się dzieje? Zmniejszanie temperatur i godzin naświetlania nie sprzyja zbytnio zbijaniu wilgotności.

Zmieniłem swiatlo ponieważ miały 6tyg veg i się wystraszyłem że braknie miejsca w boxie przede wszystkim na wysokosc. Zostało mi 19cm do maxymalnej wysokości powieszenia lampy. Pisałem 2tyg temu że mam w planach i nikt tego nie skomentował więc uważałem że dobrze robię. Temp spadła tylko o 0.5°C w dzień A w nocy o 1°C to chyba nie aż tak bardzo dużo. A spadła po podłączeniu nowego wentylatora i filtra.
Co do wilgotności miałem 2 małe pojemniki z wodą i ręcznikami które wczoraj wyrzuciłem z boxa.
 
Z

z\G/esio

Guest
Kurde nie wiem czemu ale myślałem, że masz automaty. Na zdjęciu wygląda, że masz jeszcze sporo miejsca do lampy. Ja swoje LED-owe oświetlenie trzymam dużo bliżej od roślin.
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
A jaka odleglosc masz od lampy jeżeli mogę spytać. Jak podrosly A lampy nie podnioslem do góry ktora byla jakies 45cm to zauważyłem że na 2 liściach bardzo delikatnie przypalalo już końcówki. Więc podniosłem na 60cm. Wyczytałem też że CLU058 to +,- 50cm od szczytu. A może była to wina że jak przełączylem fotoperiod to rowno z przelaczeniem podkrecilem lampę na 100%
 
Ostatnia edycja:

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
UP****
Dzien Veg: 42 i 28
Flo: 11

Część i czołem

Temp.
D: 25.3°C/46% (max/min)
N: 19.8°C/60% (min/max)

Z wczoraj na dziś niestety przesuszylem je ale już dochodzą do siebie. Drugi raz zostaly wszystkie podlane 1.5L wody ta sama jak zawsze co 2-3 dni. Temp wzrosła przez osuszacz powietrza A zarazem wilgotnosc spada.
Zauważyłem że w dolnej partii zaczyna wymyślać i robi się głodna. Liscie zaczynają zółknąć. Chciał bym prosić o radę. Myślę nad nawozami CANNA BioFlores lub BIOBIZZ-BIOBLOOM. Który będzie lepszy czy nie ma to dużej różnicy oprócz nazwy i ceny? Chyba że polecacie coś innego organicznego. Pozatym wszystko idzie moim zdaniem bardzo dobrze. Zaczynają się szronic co mnie bardzo cieszy.

Lecimy:


Panna (UB)








2 panna (V2)





1 głowa



2 głowa



3 panna (LST)










I wszystkie razem



Pozdro 600...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół