nasiona marihuany

Psy 12

Wyszukiwarka Forumowa:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Mało ruchu ale jestem wiernym fanem. Szkoda że te bb i indoor mix się nie udał. Czekam na podsumowanie sezonu.
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Cześć wszystkim.
Miałem podsumowywać w grudniu, a tak mi się zeszło ku**a do następnego sezonu wręcz :sunny:
Ogrom pracy, dom, rodzina...nie mam czasu dla forumowych pieleszy.

Podsumowanie...szumnie powiedziane. Wszystkiego wyszło około 1,2-1,5kg? Już nawet sam nie pamiętam, a nie chce mi się sprawdzać czy pisałem o wcześniejszych zbiorach. Mogę powiedzieć, że palenie wyszło dobre (chociaż nie wszystkie rośliny były zadowalające) i jestem/byłem zadowolony z jakości...

P1040897.JPG


...ale w szczególności jestem zadowolony z jakości # jaki udało mi się uzyskać w 19'. Ciemna bardzo aromatyczna i mocno siadająca na płuca (przy większym buchu) plastelina. Dosłownie plastelina. Wystarczy chwilę w dłoni potrzymać i już można lepić co się chce.

P1040880.JPG


Jeszcze zostało co nieco i delektuje się tym prawie za każdym razem gdy mam okazję :)

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i w tym roku znowu się zobaczymy na forum. Nie odpuszczam, chociaż nie wiem czy będzie fotorelacja czy też same wiadomości na Nasze Krzaki :)
 

Piżmak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2020
Postów
72
Buchów
11
Chwilami te rośliny były naprawdę imponujących wzrostów, bardzo fajny temat. Ja się nie znam ale 1,5kg wydaje się sporo. Piona i do zdjęc z tego sezonu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół