nasiona marihuany

Psy 12

Wyszukiwarka Forumowa:

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Ten rok jest bardzo wyjątkowy bo nie mamy nic od GGS, ale na następny sezon jest inny plan. Z drugiej strony nie raz widziałem jak niektóre odmiany późno zaczynające kwitnienie kończyły jako jedne z pierwszych. Kwestia indukcji jest bardzo ważna. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie. Swoją drogą pamiętam jedną fotorelacje z odmianami Cheese na outcie i wtedy trafiła piękna i długa jesień i był rekord. Oby tak było ?
 
U

Usunięty 66767

Guest
Hehe nie ty jeden masz problem z GGS w tym sezonie bo bydlaki wszystko wykupiły i kiedy był czas na zapatrzenie to pestek nie było nigdzie...więc trzeba było zmienić trochę plany w tym sezonie...:jprd:Co do roślin to łodygi za***iste nie ma co...Powodzenia i oby wszystko doszło czego tobie i sobie życzę:bounce:pozdro<peace>
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Widze ze DP z***alo Durbana bo moje zawsze indukowaly polowa sierpnia badz ostatnie 2 tyg. Twoje sa piekne wielkie ale nie rozwina sie jak trzeba. Moje durbany zaesze byly gotowe przed 20 pazdziernika. Twoje wygladaja na 20 ale listopad :(. Kolejna sprawa durban to lajtowe ziolo i srednio lubiane w gronie moich klubowiczow ;) Daje ladne zbite kwiaty latwo sie trymuje ale thc ma ponizej 10 %.

Deutera pestki moge pochwalic za stabilnosc bez podpisywania mozna odroznic co jest co. Special.Queen bardzo obiecujaco sie zapowiada. Wziolem sampla po pomimo ze poczatek flow to juz ma ladne kwiaty. Okazalo.sie ze nawet kopie w tym.stadium !!! Wszystko raczej od niego co mam bedzie do 20 pazdziocha jak kamymyki :dancee:

Powodzonka dlugiej jesini i cieplej.
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Fajnie poprowadzone krzaki. Widać, że dbane było o nie. Jedyne zmartwienie to takie czy zdążą dojść? Czasu wiele nie zostało a szkoda by było takiej pracy :) pozdrawiam
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
{wieści z końcówki września}

Cześć!

Niestety straty ogromne poczynione przez wichury i zwierzęta nakręcone do rozmnażania (ścieranie ściółki z poroża i znakowanie terenu); Cały indoor mix zrównany z ziemią. Dobór odmian totalnie legł...nic poza jednym fenotypem Speedy Chile praktycznie nie dojdzie. Dodam zdjęcia plonu z jednego ściętego SCh w tym sezonie.

P1040818.JPG


P1040816.JPG


P1040817.JPG


Durban Poison to totalna klapa!

P1040811.JPG


P1040814.JPG


BigBud

P1040809.JPG


P1040810.JPG


Jest poważna nauczka na przyszły sezon. Z out'a myślę nad genami od esbena z Danii i wczesnowiosennej selekcji płciowej, sadzenie podrośniętych roślin następnie ekscensywny trening na siatce. Inna struktura zasiewów tzn 90-95% autoflowering + 10-5% out'y na siatce.

P1040822.JPG


P1040826.JPG


Muszę zrobić rekonesans...co polecicie z AF? Chodzi o odmiany, które według Was są pewniakami ze strukturą bardziej zbitych topków w typie indica. Mi spodobało się NL AF od Nordenseeds...może Moby Dick XXL od Dinafem chociaż tutaj często pojawia się lekko lużny top w niektórych fenotypach. Napiszcie Waszych faworytów jeżeli chodzi o AF.

Pozdrawiam <wodna>!

{za jakiś czas aktualne zdjęcia :)}
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Rozumiem twój zawód, po kilku sezonach zabawy i próbach z różnymi odmianami ( start kwitnienia, fenotyp kwiatów itp) doszedłem do wniosku że pasują mi geny np: Sdognesia x Arne x CDG . Moc dobra, kwiaty za***iste zbite. Zawsze sadziłem też kilkanaście automatów żeby mieć szybciej palenie. Wnioski nie są przychylne dla automatów. Niby patrzyłem co ludziom porosło i kupowałem teoretycznie te same odmiany, które dały innym dobry plon, zbite kwiaty. Niby to samo kupiłem na kolejny sezon a już trafił mi się inny fenotyp. Pleśń je zżera bardziej niż sezonówki. Zdarzy się jakiś kataklizm na wegu i będziesz miał gówno a nie plon. Najwięcej co wyciągnąłem z automata to 50g, średnio miałem koło 25 z krzaka. A roboty kupa.
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Dlatego u mnie pod słoneczkiem zawsze jest przewaga AF i to sadzonych w kilku odstępach czasowych. Nie mam szczęścia do sezonów. Od wielu lat jak nie sarny zjedzą to dziki rozkopią lub ukradną grzybiarze. Trzy lata temu mocno ograniczyłem ilość odmian sezonowych i od tamtego czasu nie miałem większych strat, ani nikt mi nie ukradł roślin. Nie ten smak i moc, ale coś za coś.
 

DonHihot

Member
Rejestracja
Paź 3, 2019
Postów
6
Buchów
0
Rozumiem twój zawód, po kilku sezonach zabawy i próbach z różnymi odmianami ( start kwitnienia, fenotyp kwiatów itp) doszedłem do wniosku że pasują mi geny np: Sdognesia x Arne x CDG . Moc dobra, kwiaty za***iste zbite. Zawsze sadziłem też kilkanaście automatów żeby mieć szybciej palenie. Wnioski nie są przychylne dla automatów. Niby patrzyłem co ludziom porosło i kupowałem teoretycznie te same odmiany, które dały innym dobry plon, zbite kwiaty. Niby to samo kupiłem na kolejny sezon a już trafił mi się inny fenotyp. Pleśń je zżera bardziej niż sezonówki. Zdarzy się jakiś kataklizm na wegu i będziesz miał gówno a nie plon. Najwięcej co wyciągnąłem z automata to 50g, średnio miałem koło 25 z krzaka. A roboty kupa.

WoW! Od 6 lat nie widzialem nigdzie SxAxCDG ;)na szczescie jeszcze mam ze 2 pechy w klaserze zakamuflowane,tyle ze raczej rekordow mocy i plonu to ona nie bije :)
Sa jeszcze dostepne w jakis seedbankach do kupienia?
 
U

Usunięty 59382

Guest
Afy odpadają!musi się trafić pogoda i bez przygód to wtedy jest szansa na plon!najlepiej brać jak leci ggs i oriony na ten moment moim zdaniem najlepsze ogólnie!kiedyś warr
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witam serdecznie,
Niestety sam zmierzyłem się ze stratami spowodowanymi wichurą i działalnością dzikiej zwierzyny.
Ja jestem zdania, że automaty nadają się, tzn. Może nie tak jak semiauto/ fastversion ale jeżeli w odpowiedni moment pogodowy trafimy, to coś na szybkie palenie można zebrać. Nigdy nie liczę na to że zbiorę cokolwiek z automatów ale te które dojdą cało i zdrowo zawsze cieszą zanim przyjdzie główny plon.
Polecam Punk Devila Auto od Pana Pestki. Dobra moc, odpowiednia struktura topów.
W tamtym sezonie miałem Devil Kissy Auto i był akceptowalny plon, jednak w tym sezonie DK zaliczyły obsuwę i już wynik raczej znikomy, porównując do semiauto.

Powodzenia.
Pozdrawiam.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Moim zdaniem tak jak Organic napisał lepiej się skupić na sadzeniu automatów w kilku rzutach w różnych odstępach czasowych i zauważyłem,że to jest ważniejsze niż wyszukiwanie specjalnych odmian oczywiście tylko w przypadku automatów.
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
A co sądzicie o Norden Seeds? Był swego czasu na to szał...teraz temat trochę przycichł. Mi podpasowały NL od nich bo fenotypy nie odchodziły od siebie za wiele. Tutaj nie rozchodzi się o to co lepsze, a co nie. U mnie najważniejsza jest logistyka przesięwzięcia. Do września chciałbym mieć 90% zebrane w odpowiednich warunkach i schowane w odpowiednie miejsce, a te parę sztuk out'a niech se rośnie.

No name

P1040819.JPG


P1040820.JPG



Obiecane zdjęcia suszu z pierwszego i jedynego dobrego out'a w tym roku...Speedy Chile RQS. Roślina ekstremalnie wydajna i kompaktowa...chociaż nie wyglądała na faworyta to ona nim została. Szkoda tylko, że rozstrzelenie fenotypów spore :(

P1040867.JPG


Roślinka dała 466g dobrego suszu, aczkolwiek jeszcze delikatnie trzeba dosuszyć.

P1040865.JPG


Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Mało ruchu widzę, za mało ruchu!
Ostatnie rośliny ścięte, a mianowicie BigBud. Niestety kolejna bardzo nie trafiona pozycja jak na outdoor a.d. 2019. Żywotność dobra, ale indukcja tragiczna. Pamiętam rok 2011 kiedy to BB wyszedł znakomicie, ale to nie ma co porównywać :)

P1040868.JPG


Z tego co widać tylko jedena roślina dała kwitostany 'zadowalające' na 6 rosnących :sunny: Reszta poszła w całości na hasz.

P1040872.JPG


Nie długo zrobimy ważenie BB i #. Będzie można definitywnie zakończyć sezon. Dodam jeszcze parę zdjęć suszu z BB i haszyku z tegorocznych zbiorów.

Pozdro!
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Koszyk grzybiarza musi być :dance:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół