nasiona marihuany

Roslinki nie puchna, zatrzymanie w rozwoju ?

Wyszukiwarka Forumowa:

soczewa

Member
Rejestracja
Sie 3, 2019
Postów
18
Buchów
0
witam, moje auto mazar cos sie zatrzymaly w rozwoju nie wiem co moze byc powodem tego . roslinki nie puchna, ale wloski robia sie pomaranczowe , a jedna nie chce zakwitnac , co moze byc powodem tego ? ph gleby 5-6.5, naswietlanie led , 16./8
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Wrozbita Zulita zagląda w fusy... widzi... jeża i opium! Oj tak, tak... jeż i maczek! Zakop jeża i idź do Mc'a!

A tak na poważnie - daj zdjęcie jakieś. ;)
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
A to samo jeszcze raz, ale bez LEdów? No i powiedz kolego gdzie się podziały liście z krzaka na pierwszym zdjęciu.
 

soczewa

Member
Rejestracja
Sie 3, 2019
Postów
18
Buchów
0
obcialem liscie poniewaz byly zolte, niektore uschniete, i jakies przebarwienia sie na nich pojawiaja . zaraz wrzuce zdjecia

---------- Post Zaktualizowany 11:26 ---------- Data pierwszego postu 11:18 ----------
















 

soczewa

Member
Rejestracja
Sie 3, 2019
Postów
18
Buchów
0
o nie, czyli przez te sk***iele kwitniecie nie pojdzie dobrze?
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Wygląda to tak jak Zacier pisze. Kup jakiś preparat na te szkodniki i rób oprysk zanim wszystkie liście będą tak wyglądały.
 

soczewa

Member
Rejestracja
Sie 3, 2019
Postów
18
Buchów
0
dzieki wielkie za szybka diagnoze !! pozdrawiam !

---------- Post Zaktualizowany 22:14 ---------- Data pierwszego postu 22:13 ----------

Wygląda to tak jak Zacier pisze. Kup jakiś preparat na te szkodniki i rób oprysk zanim wszystkie liście będą tak wyglądały.

kupilem substral w spreyu , wypsikalem roslinki zobaczymy czy pomoze. Tylko martwi mnie to ze od 2 tygodnii roslinki stoja w miejscu. mam nadzieje ze uda sie je odtraowac choc troche
 

soczewa

Member
Rejestracja
Sie 3, 2019
Postów
18
Buchów
0
Panowie na preparaci jest napisane zeby oprosk powtorzyc za 14 dni , wczoraj zapewne dokladnie nie udalo mi sie spryskac roslin i znalazlem kilka zywych insektow. Moge spryskac dzisiaj ponownie ? czy nie bardzo ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Od razu wszystkich nie wybije, poczekaj kilka dni chociaż żeby roślin przy okazji nie załatwić.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Nie stosuje sie oprysku w fazie flo. No chyba ze chcesz skuna z syfem z oprysku palic
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Konopie akumulują całą chemię jak leci, więc oprysk zrobiony na wegu i tak zostanie w roślinie i żadne flushe i tak nie pomogą wypłukać tego co roślina wchłonęła.
W Kalifornii gdzie mają bardzo restrykcyjne testy pod kątem pestycydów i fungicydów ludzie nie przechodzili testów bo używali klonów z roślin które kiedyś były opryskane Eagle 20 (substancja aktywna myclobutanil). Klony z klonów z klonów dalej posiadają w swoim systemie śladowe ilości tego dziadostwa mimo że same nigdy nie były nim pryskane.
To tak w ramach ciekawostki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół