nasiona marihuany

Jakie doniczki kupić do boxa 40x40x100cm ?

  • Autor wątku Usunięty 77082
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 77082

Guest
Siema forum jakie doniczki pod afy w boxie 40x40x100cm 3,6l 5l ?
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Kup jedną dużą 18l, środek czymś przedziel i wsadzaj 2 planty
 

KidJunkie

Active member
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
31
Buchów
0
Jak masz zamiar trenować coś tam, to powkręcaj w rant doniczki wkręty, bardzo ułatwia
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
A ile Ty tam krzaków chcesz wcisnąć?, zacznijmy od tego. Oczywiste chyba jest to, że im większa pojemność, Tym bardziej na plus. Ale chcąc wepchnąć tam 4 krzaki, nie.rozsądne wręcz jest stosowanie doniczek po 5l, a ponadto mijające się z celem.
Dlatego doniczki wybierasz pod rozmiar boksa, a dokładniej jego podstawy, zachowując przy tym ostrożność przy wysokości takowej donicy, Bo przecież nie chcesz mieć wypełnionego w 3/4 boksa, Oświetleniem i donicami.
Na tę powierzchnię dwa krzaki to max (po mojemu), więc szukasz dwóch donic, które wypełnią Ci ładnie podstawę i nie będą zbyt wysokie. Ile to wyjdzie w litrach, nie wiem i w zasadzie jest to mało istotne, bo jesteś uzależniony od powierzchni boxa.
Więc kombinuj i nie zadawaj więcej takich pytań. Masz to forum- czerp z niego informacje, Bo takich pytań jak to, było już dziesiątki.
 
U

Usunięty 77082

Guest
Przyszedł mi box i juz widze ze max 2 rosliny w wiekszych donicach po 5l ale 4 tez bym ziescil w 2l doniczkach
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Na siłę upchąłbyś i nawet 4x 5,7l o podstawie 20x20. Na taką powierzchnię to celowałbym w jeden krzak we większej donicy plus porządne lst lub/i toping. Albo puścił ze cztery rośliny w 3,15l (15x15) i poprowadzić na jedną pałkę i od początku 12/12. Ale to najlepiej z klonów albo z bardzo stabilnej, jednorodnej, odmiany. Żebyś miał pewność, że wszystkie równo urosną.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół