nasiona marihuany

Cichy wentylator kanałowy ?

  • Autor wątku Usunięty 77082
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 77082

Guest
Siemanko planuje kupić wentylator kanałowy do filtra węglowego OdorSok 133-190m3/godz fi100 w boxie 40x40x100. Jaki CICHY wentylator byście zaproponowali ?
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
Td-160/100 n silent

jesli rozmiar pasuje, ogolnie td silent sa bardzo ciche.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Producenci podaja ile decybeli ma dany wentylator.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Td silent jest naprawde bardzo cichy, ale i duzy. Moim zdaniem do boxa 40x40 moze mu nie wjesc.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Td silent jest naprawde bardzo cichy, ale i duzy. Moim zdaniem do boxa 40x40 moze mu nie wjesc.

Chciałeś powiedzieć na pewno nie wejdzie, przecież to wielka krowa. Ale zawsze może stać gdzieś obok :)
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Ok, czy 25db to duzo czy malo w pokoju ktorym sie spi ?

zaśniesz bez problemu i raczej ledwo go będziesz słyszeć.
zawsze możesz zrobić małą skrzyneczkę wytłumioną pianką i do niej wsadzić wentyl wtedy kilka dB jeszcze ucieknie
 

A lonely Wolf

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
47
Buchów
13
Wrazie czego wrzuce go nad namiotem ktory bedzie stal w szafie, na gorze bedzie półka na której bedzie stał w skrzyneczce wentyl tak jak radzicie. Pozostał mi jeszcze dylemat prędkości i wydajności filtra. W jednym ze sklepów, uwzględnijać rodzaj oświetlenia COB Citizen 100W do namiotu 50*50*140 polecili mi: 1. Filtr węglowy Can Original 1500PL 75-100 m3/h 2.Wentylator kanałowy Vents Quietline 100 mm / 100 m3/h Czy to co oferuja spęłni wymagania ? Wiem że wentyl raczej dobiera się większy żeby wrazie czego zejść z obrotów regulatorem [myślę że przynajmniej przydała by się wersja DUO], podobnie jest z filtrem to że ma mieć większa przepustowość niżeli wentyl. Co możecie poradzić dla w/w namiotu ?
 
U

Usunięty 77082

Guest
bo sie niczego niedowiedziłem ... dospel będzie dobry? widziałem na yt jak ziomek składał małego boxa to montował takiego nie mozna linku dawac
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
bo sie niczego niedowiedziłem ... dospel będzie dobry? widziałem na yt jak ziomek składał małego boxa to montował takiego nie mozna linku dawac

Gdybyś przeczytał regulamin, to byś wiedział jakie linki można wstawiać, a jakie nie... :) możesz wstawiać linki do yt śmiało, jak sobie poradzisz, to nawet możesz wstawić zdjęcie w które klikniesz i przekieruje do linku na yt.

(lepiej nie klikaj w nie)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół