nasiona marihuany

Jak przygotować ziemię i doniczkę?

Wyszukiwarka Forumowa:

Michaall

New member
Rejestracja
Maj 24, 2017
Postów
1
Buchów
0
[FONT=&quot]Cześć, niestety kolega przelał swojego pomidorka w skutek czego ten uschnął. Chce zasadzić nową roślinę ale prosił o pomoc w kwestii przygotowania ziemi i doniczki.Wiem że na forum było to już wałkowane jak praktycznie wszystkie tematy ale mimo to chciałbym was prosić o wasze patenty. Słyszałem o takich dodatkach jak perlit - warto? ile dodać do ziemi?. Keramzyt - dawać na spód na wierzch? Dziury w doniczce na pewno ale czy dużo? Jakieś inne patenty? Będę wdzięczny za pomoc.[/FONT]
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Patent jest taki, zeby nie oszczedzac i kupic dobra ziemie. Radzilbym kupic lightmixa na start i przesadzic do all mixa, bedziesz mial problem nawozenia z glowy - przynajmniej na wieksza czesc uprawy. Kermazyt jedni stosuja inni nie, ja bym olal i nie dawal. Dziur w doniczce zrob duzo, zeby byl dobry drenaz, unikniesz problemow z przelaniem. Ogolny patent jest taki, zeby przesadnie nie kombinowac i stosowac dobrej jakosci ziemie, pozniej mozesz kombinowac z mieszankami, ale na poczatek wez gotowce.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół