nasiona marihuany

TROPICANA COOKIES F4 (reg)

Wyszukiwarka Forumowa:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Panowie, sorki za zamulenie, ale nie miałem zbytnio czasu. Do końca tygodnia wszystkie listy zostaną wysłane. :salut:
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Listy wysłane, jeszcze czekam na adres od [MENTION=89817]Nunuhny[/MENTION].
Napiszcie tutaj jak dojdą.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Listy wysłane, jeszcze czekam na adres od [MENTION=89817]Nunuhny[/MENTION].
Napiszcie tutaj jak dojdą.

Wysłany adresik, wcześniej podesłałem ale najwidoczniej wygasł.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Melduję że pakiet 6szt dotarł w całości
za maksymalnie miesiąc odpalam, postaram się wyrobić w tym czasie bez obsuwy :]
 
U

Usunięty 65798

Guest
W kartonie, ale dotarlo zdrowo 6 szt tc f4. Relka bedzie ruszac mysle z poczatkiem pazdziernika, moze wczesniej jak bedzie sie dalo.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,342
Buchów
3,349
Odznaki
10
A w czym Pan sobie zyczy na przyszlosc? W mahoniowej skrzyneczce zdobionej rzezbiona koscia sloniowa?

***łem xd

Tak szczerze - pakowanie w karton + koperta bombelkowa jest świetnym rozwiązaniem, tylko trzeba na poczcie grzecznie Panią poprosić, żeby nie za***ała w sam środek koperty stemplem :)
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Zawsze pakuję w taki gruby karton i podwójnie. Nigdy nie było problemów i do żadnej baby nie gadam, żeby nie przy***ała tylko wrzucam gdzieś do skrzynki. Żeby je roz***ać to musiałaby dużym młotkiem napie****ać :)

Tobie LukexOG, nie wiem o co kaman. Napisałeś mi priwa czy mogę do.... podesłać, odpisałem Ci o co chodzi i się nie odezwałeś.
 
U

Usunięty 65798

Guest
A w czym Pan sobie zyczy na przyszlosc? W mahoniowej skrzyneczce zdobionej rzezbiona koscia sloniowa?
Tak dokladnie.

---------- Post Zaktualizowany 19:42 ---------- Data pierwszego postu 19:38 ----------

Zawsze pakuję w taki gruby karton i podwójnie. Nigdy nie było problemów i do żadnej baby nie gadam, żeby nie przy***ała tylko wrzucam gdzieś do skrzynki. Żeby je roz***ać to musiałaby dużym młotkiem napie****ać :)

Tobie LukexOG, nie wiem o co kaman. Napisałeś mi priwa czy mogę do.... podesłać, odpisałem Ci o co chodzi i się nie odezwałeś.

Podwojnie tak jak teraz wyslales juz jest ok, ale w jedna pojedyncza tekturke to przesada...
Nie bede narzekac, tylko zwracam uwage. Dziekuje za nasiona gl bedzie i powodzenia.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292
Co do pakowania, to polecam probówki eppendorfa. 50 sztuk 1,5ml w których mieści się kilkanaście-kilkadziesiąt nasion kosztuje na aledrogo jakieś 3 zeta, a 500 sztuk(to już jest zapas na lata) jakieś 25. Można je znaleźć tez w niektórych aptekach, pasmanteriach i w sklepach z bronią palną ew z militariami.

I zanim ktoś wyjedzie mi, że niedość że ktoś daje pestki za darmo to jeszcze ma kupować nie wiadomo co do pakowania, powiem tylko że sam jak pakowałem nasiona w kartoniki to czasem do ludzi dochodziły uszkodzone, kupiłem lata temu 500 eppendorfek i mam jeszcze wchuj do dzisiaj. A jak wysyłam ludziom nasiona, to w sumie mi zależy żeby doszły w całości i żeby ktoś miał z nich pożytek :D

Taka tylko mała sugestia, ependorfki warto mieć, a to koszt dosłownie pare złotych.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
ja tam wolę kartony, ependorfki to sobie mogę do wirówki wsadzić a nie w kopertę :crazy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół